Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Faza Pucharowa
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #16
Re: Faza Pucharowa
fidain napisał(a):Btw. też mieliście wrażenie, że nasi kochani komentatorzy kibicowali Urugwajowi? Co chwile Holandia była zła a Urugwaj dobry.

Tak samo jak teraz większość z was za wszelką cene broni Holendrów.Zero obiektywizmu przez co nie ma mowy o normalnej dyskusji.

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
07-07-2010 12:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #17
Re: Faza Pucharowa
Huh to może zamiast rzucać oskarżenia podasz jakieś sensowne argumenty? Ja jestem otwarty na dyskusje ale merytoryczną. Jestem skłonny przyznać np. że van Bommel mógł dostać za to zagranie czerwo (chociaż nie byłoby ono "oczywiste" - raczej kontrowersyjne) a już na pewno powinien żółtko. Przyznałem już z 2 razy, że to był ważny błąd arbitra ale nie porównywałbym go do błędów w meczu Niemców czy Argentyny. Reszta argumentów została chyba zbita, więc może daj jakieś rozsądne kontrargumenty. Tak, kibicuje Oranje ale mogę dyskutować merytorycznie - czemu nie.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
07-07-2010 17:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #18
Re: Faza Pucharowa
Czary napisał(a):Brawo sędzia! Brawo liniowi! Kolejne wypaczenie wyniku spotkania na tym Mundialu stało się faktem.

1. Odgwizdanie spalonego tam gdzie go nie było - czyli przy wyjściu na czystą pozycję Cavaniego, który spokojnie mógł dać wtedy prowadzenie ekipie Urugwaju.

2. Uznanie gola van Bronckhorsta, który nie powinien być uznany, bo kilka sekund wcześniej brutalnie (nawet na czerwoną kartkę) faulował Mark van Bommel.

3. Uznanie drugiego gola dla Holandii, po ewidentnym spalonym van Persiego.

Coś więcej można napisać?
Na pierwszy argument odpowiadacie sytuacją Kuyta.Gdyby sędzia nie podniósł chorągiewki to coś by to zmieniło? Nie, w sytuacji Cavaniego mogło zmienić, ale też nie uważam tego za jakąś 100% sytuacje.
Najważniejsze to są właśnie te dwie bramki, które nie powinny zostać uznane.Nie ma o czym tu dyskutować, nie powinno ich być i tyle.A wy piszecie, że pierwsza bramka to "poważniejszy błąd sedziego".Troche mało powiedziane, bo zamiast bramki dla Holendrów to należała sie kartka dla Van Bommela.Jakiego koloru to już sie nie wypowiadam.
O drugiej bramce to szkoda pisać.Co to za wymówka, że sędzia był zasłonięty?
Jeśli Robin był wysunięty bliżej bramki (a na pewno był) to sędzia powinien to widzieć.A argument, że to był mały spalony i można było go nie gwizdać to po prostu jest śmieszny.Podobnie jak to, że piłka sprzyjała Urugwajowi :lol:

Dwie bramki to naprawde jest ogromna różnica i tak jak Czary napisał --->wypaczenie wyniku.Zresztą po raz kolejny na tych mistrzostwach :/ Co nie zmienia faktu, że tak jak wcześniej, tak i w finale będe kibicował Holandii Wink

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
08-07-2010 10:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #19
Re: Faza Pucharowa
Ruuuuuuuuuud napisał(a):Podobnie jak to, że piłka sprzyjała Urugwajowi :lol:

:shock:

Nigdzie nie napisałem, że piłka sprzyjała Urugwajowi a jedynie, że strzelili kolejną z dupy bramkę. Bo taka jest prawda, jakby nie piłka to przynajmniej 3 goli dla Urugwaju by nie było na tych mistrzostwach (ale nie tylko dla Urugwaju chociaż oni najwięcej takich dziwnych bramek strzelili). Co do reszty to nie chce mi się kłócić może i sędzia wypaczył - mam to w dupie. Jak dla mnie może nawet nie uznać 6 prawidłowych goli dla Hiszpanii w finale o ile tylko Holandia zdobędzie Mistrzostwo Świata Tongue

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
08-07-2010 12:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #20
Re: Faza Pucharowa
fidain napisał(a):jakby nie piłka to przynajmniej 3 goli dla Urugwaju by nie było na tych mistrzostwach

A gdyby nie fuks, to Wes nie zdobył by 3 bramek. Wink Tak samo można to powiedzieć.

Było minęło. Czasu już się nie cofnie sędzia popełnił błędy, ale to nie pierwszy i nie ostatni raz w futbolu. Jedzie się dalej.

Przed nami finał, a tam już będę za Holandią.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
08-07-2010 21:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości