Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Finał MŚ: Holandia - Hiszpania (11.07.2010; 20:30)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #12
Re: Finał MŚ: Holandia - Hiszpania (11.07.2010; 20:30)
Niestety Holandia przegrała Sad Przegrała na własne życzenie.
Oranje popełnili ten sam błąd co Niemcy, czyli za bardzo się cofnęli. Cofnęli się przez co nie mogli grać to co lubią i potrafią najlepiej. Mimo to mogli ten mecz wygrać, jednak Robben spartaczył dwie znakomite okazje. Zawiódł mnie Sneijder, który był niewidoczny. Prócz dwóch czy trzech genialnych podań nie zrobił nic. Kuyt był żałosny, Elia niestety tym razem szału nie zrobił.
Webb po raz kolejny pokazał jakim światowej klasy jest sędzią, boczni zresztą też... Jaki prawem Xavi czy to Iniesta nie wyleciał z boiska za atak na van Bommela bez piłki? Ba, on nawet za to zagranie nie dostał kartki :o Jak można było nie zauważyć dotknięcia piłki przez Fabregasa i Casillas po rzucie wolnym minutę przed bramką Hiszpanów? Owszem "super sędzia" mylił się w obie strony. Robben za strzał po gwizdku powinien otrzymać drugą żółtą i czerwoną. Jednak oglądając ten mecz miałem wrażenie, że Hiszpanie mogli więcej niż Holendrzy...

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
12-07-2010 10:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: Finał MŚ: Holandia - Hiszpania (11.07.2010; 20:30) - Foster - 12-07-2010 10:36

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości