Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MU - okres przygotowawczy do sezonu 2010/11
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #31
Re: MU - okres przygotowawczy do sezonu 2010/11
Muszę przyznać, że fajnie oglądało się wczorajszy mecz. Nie było to jakieś porywające widowisko, jednak mieliśmy sporo szybkich akcji, które mogły się podobać. Bardzo się ciesze, że SAF postawił na młodzież, która pokazała jaki potencjał w niej drzemie. Jedynie o co mam pretensje do Fergusona, to zestawienie środka pomocy. W pierwszej połowie mieliśmy bardzo ofensywnie usposobiony środek, w drugiej zaś bardzo defensywnie. Chciałbym by w kolejnych meczach Szkot to wymieszał i dla przykładu zagrał tak: Fletcher - Cleverley, Scholes - Gibson/Evans.

Kuszczak - to co miał obronić obronił, jedno niepewne wyjście do piłki, poza tym dobra jak na niego gra nogami.

O'Shea - słabiutko... w ofensywie zero, a w defensywie sporo błędów. Bez wątpienie nie był to jego dzień

Brown - o dziwo w parze z Evansem wyglądał całkiem dobrze. Błędów się nie ustrzegł, jednak zaliczył też kilka ważnych interwencji.

Evans - kolejne naprawdę dobre spotkanie. Czyścił praktycznie wszystko.

Fabio - gorzej niż ostatnio. Parę razy dał się objechać, poza tym kilka głupich strat. Często nie trzyma swojej pozycji

Obertan - jak zawsze przebojowy i jak zawsze niedokładny. Gabi musi popracować nad celnością, gdyż jego wrzutki czy strzału rzadko wędrują tak gdzie powinny. Cieszy fakt, że w końcu strzelił sobie bramkę.

Scholes - Paul przeżywa chyba drugą młodość. Bardzo aktywny w pierwszych 20 minutach, później odsunął się nieco w cień i dał pole do popisu swojemu młodszemu koledze.

Cleverley
- po tym spotkaniu Tom bardzo urósł w moich oczach. Obok Evansa i Welbecka najlepszych na boisku. Kilka bardzo dobrych prostopadłych piłek, widać że Anglik ma pomysł na rozegranie piłki. Podoba się mi się to że dużo biega i często dzięki ruchowi bez piłki stwarza partnerom okazje do rozegrania. Jeśli w następnych meczach będzie grał podobnie to Anderson może pakować swoje walizki. Nie wolno też zapomnieć, że Tom jest po bardzo ciężkiej kontuzji.

Giggs - przyzwoite spotkanie

Macheda - zawiódł. Często zbyt egoistycznie...

Welbeck - bardzo dobre spotkanie. Było widać u niego ogromną chęć gry. Kilki bardzo fajnych zagrań. Powinien był strzelić bramkę, no ale on się jeszcze uczy. Świetna asysta przy bramce.


Rafael - dobre spotkanie. Zdecydowanie lepiej niż ostatnio, ale to tylko dzięki temu, że więcej widzieliśmy go w ofensywie, niż w defensywie

Smalling - bardzo poprawnie

De Laet - ok

C. Evans - moim zdaniem wypadałoby przyjrzeć mu się bliżej

Fletcher - bez fajerwerków

Berbatov - o dziwo, jego wejście ożywiło grę z przodu. Ładny strzał z półobrotu Big Grin



Mój Blog: Pod presją czasu
22-07-2010 11:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ryszard Offline
Member
***

Liczba postów: 151
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #32
Re: MU - okres przygotowawczy do sezonu 2010/11
Mecz faktycznie niezły, głównie pod względem jakości przygotowania do sezonu. Jak słusznie zauważyli komentatorzy na MUTV, dobrze, że zwycięstwo nie przyszło łatwo - wybiegana, silna fizycznie drużyna z USA stwarzała sporo problemów, zarówno w sferze defensywnej jak i ofensywnej. Widać było, że są w trakcie sezonu. Daleki jestem od wyciągania ostatecznych wniosków, bo to dopiero drugie spotkanie na całej trasie, jednak faktycznie, jest w drużynie kilku zawodników, którzy powinni dostać więcej szans w nadchodzącym sezonie. Mam jednak nadzieję, że w nadchodzących meczach (przynajmniej jednym) SAF zdecyduje się na system 4-5-1, z Obertanem lub Cleverley'em jako AMF. Nie ulega wątpliwości, iż przy takiej ilości snajperów jaką mamy, trener chce dać szansę wszystkim, aby podjąć słuszne decyzje o wypożyczeniach (bo co do tego, nie ma wątpliwości). Trzeba jednak pamiętać, że to właśnie takim systemem, a nie 4-4-2, którym graliśmy w ostatnich dwóch spotkaniach, przychodzi nam grywać najważniejsze spotkania, zarówno w lidze, jak i Lidze Mistrzów. Transfer nowego zawodnika na tę pozycję wydaje się być raczej mało prawdopodobny, więc trzeba szukać wśród swoich osoby, która da radę spełniać taką rolę. Wiadomo, Anderson wraca dopiero we wrześniu po ciężkiej kontuzji, Carrick, Fletcher, Gibson to nie są piłkarze o predyspozycjach do gry na tej pozycji, Scholes siłą przyzwyczajenia za bardzo się cofa po piłkę (czasami nawet do linii obrony - co nie jest zarzutem, bo wynika to z chęci kreowania akcji, jednak wiadomo, że AMF w systemie 4-5-1 musi jednak być zdecydowanie bliżej bramki) - pozostaje więc wybór pomiędzy Tomem i Gabrielem (no, Valencia może jeszcze grac na podobnej pozycji, jednak jego gra na skrzydle daje zbyt wiele drużynie, aby pozbywać się takiego zawodnika na tej pozycji). Jest jeszcze opcja z Berbatovem jako cofniętym napastnikiem, jednak traktuję to raczej jako półśrodek, niż realne rozwiązanie problemu, jakim jest wolny wakat na tej pozycji. Ale co do poszczególnych graczy...

Kuszczak - Niby dobrze, wyłapał kilka piłek z dystansu, jednak wciąż uważam, że z taką grą nogami, szans na karierę w United nie ma. Tomek jest dobrym bramkarzem, jednak obecnie, jego szczyt to drużyny ze środka tabeli a'la Aston Villa, Everton czy Liverpool. Zobaczymy jak się spisze Amos, jednak nawet i bez tego, uważam, że za rok będzie trzeba szukać na rynku nowego, klasowego bramkarza. Szczęście w nieszczęściu jest takie, że jest ich kilku (Igor, Hugo itp.) , więc będzie w czym wybierać.

O'Shea - Sprawiał wrażenie mocno zardzewiałego, żeby nie powiedzieć - drewnianego. Z tego, że pożytek z niego niemal zerowy w ofensywie to się zdążyliśmy przez ostatnie sezony przyzwyczaić - niepokoi jednak słaba postawia w defensywie. Wyraźnie odstawiał pod względem szybkościowym. No, ale może to być wina różnicy w stopniu przygotowania. Po to jest pre-season aby nabrać kondycji. Obu mu się to udało.

Brown - Lepiej niż ostatnio, chociaż o to akurat nie trudno, bo w pierwszym spotkaniu zagrał tragicznie.

Evans - Zdecydowanie najlepszy z naszych obrońców. Miał ze 2-3 świetne bloki, które zapobiegły naprawdę groźnym strzałom. Zaraz obok Fletchera, najpoważniejszy kandydat do przyszłej opaski kapitańskiej.

Fabio - Nierówny mecz. Na początku strasznie dawał się mijać na skrzydle (widać było, że z taką masą ciężko mu nawiązać równorzędną walkę z rywalem), jednak z czasem jego gra się poprawiła. Na pewno można zauważyć, że technikę ma bardzo dobrą, o czym dawał nam się przekonać po akcjach z klepki do spółki z Giggsem, oraz dośrodkowaniach, którzy nie powstydziłby się dobry skrzydłowy. Dużo pracy przed nim, jednak za ok. 1-2 sezony to może być naprawdę klasowy boczny obrońca.

Obertan - Frustrujący występ. Gorzej, niż w poprzednim spotkaniu, jednak bramkę udało mu się strzelić (po wejściu ze środka pola, co powinno dać do myślenia SAF'owi). Wciąż brakuje wykończenia i dokładności. Chłopak ma predyspozycje, jednak musi sobie kilka rzeczy pookładać w głowie. Nani udowodnił, że jest to możliwe, więc podejrzewam, że z Obertanem może być podobnie. Obyśmy tylko nie musieli czekać 3 sezony, jak w przypadku Portugalczyka.

Scholes - Klasycznie. Jak będzie tak dalej grał, to nie widzę powodu dla którego nie miałby zostać na na kolejny sezon.

Cleverley - IMO najlepszy z naszych na boisku. Dobre podania, ruchliwy, skutecznie znajdujący luki w środku pola. Zdecydowanie lepszy występ, niż w meczu z Celticikiem. No i widać, że nieźle sobie radzi w 4-4-2, co jest dodatkowym plusem. SAF powinien mu dać szansę do gry jako AMF w 4-5-1, bo widać, że chłopak ma smykałkę do prostopadłych podań. Należy wziąć jeszcze pod uwagę, że wraca po ciężkiej kontuzji kolana, więc może być tylko lepiej. Oby tak dalej.

Giggs - Średnio - kilka dobry zagrań, kilka słabszych. Chyba za często schodził do środka.

Macheda - Obok O'Shea, najsłabszy na boisku. Egoistyczny, niepotrzebne kiwki, próby przejść na siłę. Po tym co pokazał Welbeck, to właśnie Włoch powinien być głównym kandydatem do wypożyczenia. Musi popracować nad podstawowymi rzeczami typu przyjęcie piłki, bo widać, że miał z tym spore problemy. Inna sprawa, że to okres przygotowawczy, jednak na tle Dioufa i Welbecka wypadł najsłabiej.

Welbeck - Obok Toma, najlepszy nasz gracz. Sposobem gry przypomina trochę Berbatova tj. wraca się do środka po piłkę, schodzi często do skrzydła (co dziwić nie powinno, bo już nie raz SAF wystawiał go, głownie na lewym skrzydle), szuka gry. W przeciwieństwie do Machedy, widać, że ma nienaganną technikę - wręcz płynie z piłką. Da się również zauważyć, że chłopak nieco urósł. Jeszcze jakiś czas temu byłem zwolennikiem wypożyczenia do Sunderlandu, jednak jeśli weźmiemy pod uwagę jego uniwersalności (możliwość gry w ataku jak i na skrzydle) to wolałbym, aby to Kiko spędził roczek w jakimś klubie z PL. Chciałbym go zobaczyć w następnym meczu w parze z Dioufem.

Z rezerwowych, warte odnotowania było samolubne zachowania Richiego w ostatniej minucie, poprzeczka Bułgara (wydawało mi się, że tam mogła być bramka), oraz niezła gra drugiego z braci Evans (dobrze się ustawiał, jeden fajny przerzut na skrzydło a'la Scholes). Generalnie czekam na kolejne spotkania - te, które już się odbyły pozwalają z nadzieją spoglądać w przyszłość. Do rozwiązania pozostają jednak wciąż dwa problemy tj. 1 kwestia wypożyczenia min. 1 napastnika i 2. AMF, który wciąż pozostaje naszą główną słabością.
22-07-2010 12:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #33
Re: MU - okres przygotowawczy do sezonu 2010/11
[Obrazek: kansas.gif]V[Obrazek: manchesterunitedc.png]
25/26 lipca 2010r., godz. 0:00
KANSAS CITY WIZARDS V MANCHESTER UNITED

Już jutrzejszej nocy Czerwone Diabły rozegrają trzecie spotkanie podczas swojego tournee w Ameryce Północnej. W pierwszym meczu United pokonało 3-1 Celtic, a w drugim zaś pokonało 1-0 Philadelphia Union. Czy tym razem będzie podobnie? Jaki skład chcielibyście ujrzeć w nadchodzącym spotkaniu? Co według Was należałoby jeszcze sprawdzić przed sezonem?
Zapraszam do dyskusji



Mój Blog: Pod presją czasu
24-07-2010 13:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #34
Re: MU - okres przygotowawczy do sezonu 2010/11
Oglądałem tylko 1 połowę. Spodziewałem się, że w drugiej strzelimy ze 3 bramki i spokojnie wygramy. Trochę wstyd...

Pierwsza połowa nudna, graliśmy słabo i tak naprawdę nie ma co dużo pisać. Rafael grał żenadę, ogrywany niemal w każdej akcji. Nawet w ofensywnie nie nadrabiał. W dodatku bramka też raczej na jego konto, bo to on jako jedyny nie wziął udziału w pułapce ofsajdowej. Czy w ogóle była tam pułapka ofsajdowa, czy zawodnicy wyszli do przodu z przymusu, nie analizowałem, ale fakt jest faktem, to Rafael swoim złym ustawieniem spowodował, że sędzia nie miał prawa odgwizdać spalonego.

Smalling też mi się niespecjalnie podobał. Evans raczej bez większych zastrzeżeń. De Laet kompletnie niewidoczny. Jestem przeciwny graniu prawonożnym piłkarzem na lewej stronie obrony. Już kiedyś o tym wspominałem w kontekście O'Shea, że w takiej sytuacji jesteśmy ograniczeni. Ale to dobrze, że Ferguson eksperymentuje - od tego są takie mecze.

Nani nie zachwycał, ale dwie akcje w 1 połowie miał i w sumie nie mam mu nic do zarzucenia poza tym, że w trakcie sezonu liczę na dużo lepszą grę i wykorzystanie swoich indywidualnych umiejętności. Gibson kompletnie niewidoczny. Scholes średnio mi się podobał. Wczoraj na czacie wspominałem, że utrudnia trochę grę, podejmując złe decyzje i podając do piłkarzy dobrze krytych przez przeciwnika. Nie widziałem wczoraj tego Scholesa, który jednym podaniem potrafi znaleźć wolną przestrzeń i napędzać nasze ataki. Dużo lepszy był natomiast kolejny z weteranów - Giggs, który wespół z Berbatowem stanowili o naszej sile ofensywnej. Swoją drogą, wydaje mi się, że Bułgar był najlepszy na boisku (przynajmniej w pierwszej połowie). No i Diouf. Po wczorajszym meczu wiemy, że świetnie gra w powietrzu, ale ogólna postawa przeciętna. W 2 połowie zmarnował dobrą okazję po podaniu Berbatowa. A jeśli chce do siebie przekonać menedżera i kibiców, takie sytuacje musi wykorzystywać.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
26-07-2010 10:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ZasadKG Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 400
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
Post: #35
Re: MU - okres przygotowawczy do sezonu 2010/11
Amos - wydygany troche, wykopy niby często trafiały do celu, ale jaki ma sens wykopywać piłke przy każdej akcji skoro w 80% oznacza to strate piłki : /

Co do Rafaela nie zgadzam się z większością,jak dla mnie zagrał wczoraj całkiem całkiem, bo miał dobre wejścia w odbiorze, tylko jego błąd tkwi w tym że wejdzie raz - i albo mu sie uda albo nie uda - a jak sie nie uda, to przeciwnik biegnie dalej, ale już bez Rafaela.

Smalling - normalnie, jak środkowy obrońca, raczej wczoraj nie popełnił jakiś strasznych błędów, ale troche za mało pewny.

Evans - najlepszy wczoraj w obronie.

De Laet - jak dla mnie kompletne nieporozumienie - tak mozna było nazwać jego wczorajszą grę w dwóch słowach, ten to naprawde nie miał chyba ani jednego dobrego wejścia a z drugiej strony ani jednej udanej akcji ofensywnej - a do tego podania do przeciwników...

Nani - tak samo jak u Muchy, nie zachwycvał, ale kilka przebłysków miał

Scholes jak dla mnie poradził sobie nawet dobrze, przynajmniej w porównaniu zezdecydowaną wiekszoscia zespołu.

Gibson poza jednym strzałęm z daleka nic kompletnie nie pokazał ; )

Giggs - zajebiście, naprawde, jeśli cały sezon będzie grał tak, jak w tych przedsezonowych meczach to mamy zmiennika dla naszych skrzydłowych : )

Berba - tak samo jak Mucha myśle, że wczoraj był najlepszyna boisku, starał sie, patrzył, podawał, strzelał, dobrze przyjmował piłke. Ale dla niektórych to i tak jest DREWNO ; )

Diouf - dobrze sie ustawia i zastawia, dobrze gra głową, ale ogólnie to niewidoczny przez cały mecz + zmarnowana sytuacja ; )

Glory, glory man united!

Totalna pustka, myśle i nic - za tą pustke szóstka - myśle i nic Smile
26-07-2010 10:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #36
Re: MU - okres przygotowawczy do sezonu 2010/11
Żałosny występ nawet jak na spotkanie sparingowe. Nie mogłem na to patrzeć. Dopiero w końcówce jak na placu pojawili się Welbeck i Cleverley to zaczęło to jakoś wyglądać.

Amos - dobrze. Niech Kuszczak pobiera u niego lekcję jak kopie sie piłkę [ 6 ]

Rafael - żałosna pierwsza połowa, w drugiej tylko odrobinkę lepiej, ale to chyba dlatego, że dosyć szybko zszedł wkręcający go w ziemię raz po raz Smith. I to nie był Will, a zawodnik, który został wyrzucony z Arsenalu [ 4.5 ]
Evans - grał obok kołków, a wyglądał solidnie [ 6.5 ]
Smalling - dużo czasu minie zanim będzie zdolny do gry u nas [ 5.5 ]
De Laet - niewiele można o nim powiedzieć [ 5.5 ]

Nani - najgroźniejszy nasz zawodnik [ 7 ]
Scholes - dużo jak na niego strat [ 6 ]
Gibson - najgorszy jego mecz w barwach United [ 4 ]
Giggs - kreatywny [ 7.5 ]

Diouf - walczył łądnie w powietrzu [ 5.5 ]
Berba - próbował [ 6 ]

Welbeck - żal by go było oddawać. Świetny cross [ 7 ]
Cleverley - energiczny jak zawsze [ 6 ]
Macheda - niewykorzystana patelnia [ 5.5 ]
Fabio - ok [ 5.5 ]
Obertan - liczyłem na dużo więcej [ 5.5 ]

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
26-07-2010 10:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #37
Re: MU - okres przygotowawczy do sezonu 2010/11
Bardzo słaby mecz w naszym wykonaniu, wręcz żałosny. Oczywiście Wizards są w trakcie sezonu, a my w trakcie przygotowań, co miało znaczący wpływ, jednak mimo wszystko powinniśmy zagrać o wiele lepiej. Strasznie dużo było niecelnych podań i głupich strat. Mam nadzieję, że w następnym meczu będzie lepiej.

Amos - dobra spotkanie, kilka udanych interwencji, przy bramkach nie zawinił. Naprawdę dobra gra nogami

Rafael - ten mecz po raz kolejny pokazał, jak wiele brakuje mu, by regularnie grać w pierwszym składzie. W pierwszej połowie wygrał bodajże tylko jeden pojedynek z przeciwnikiem, co jest katastrofalnym zawodnikiem. W drugiej połowie było lepiej, a to tylko dlatego, że więcej musiał udzielać się w ofensywie, niż w defensywie.

Smalling - oj Chris musi jeszcze dużo poprawić, jeśli chce grać w United

Evans - kolejne dobre spotkanie. Na tle reszty swych kompanów z defensywny wyglądał jak człowiek z innego świata

De Laet - bardzo słabo. Sporo błędów w obronie, niewiele też było z niego pożytku w ofensywie. Zdecydowanie wole Fabio

Nani - jest po kontuzji, także nie ma co oczekiwać cudów, jednak wczoraj rozegrał całkiem dobre spotkanie.

Scholes - to nie był jego dzień... za dużo strat i niecelnych dograń

Gibson - katastrofa, praktycznie nic mu nie wychodziło. Być może, że jeszcze myślami był przy zmarłej babci...

Giggs - bardzo aktywny, Jednak denerwuje mnie, że tak często schodzi do środka przez co gramy bez lewego skrzydła...

Berbatov - wywalczył karnego, wykorzystał go. Widać było, że się starał. Często się cofał po piłkę, starał się rozgrywać, jednak nie wszystko mu dziś wychodziło...

Diouf - siał postrach wśród obrońców w pojedynkach powietrznych. Szkoda tylko, że ma sporo innych braków...


Obertan - w dalszym ciągu ma problem z dokładnych dograniem piłki...

Macheda - zmarnował świetną sytuację

Cleverley - jego wejście ożywiło naszą grę z przodu

Welbeck - bardzo dobra zmiana. Sporo namieszał z przodu

Fabio - ok



Mój Blog: Pod presją czasu
26-07-2010 11:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #38
Re: MU - okres przygotowawczy do sezonu 2010/11
Zasłużona przegrana naszych. Piłkarze Kansas byli zdecydowanie szybsi, lepiej i dokładniej rozgrywali piłkę, nie popełniali głupich błędów, czego niestety my się nie wystrzegaliśmy. Mało piłkarzy, którzy zagrali dobrze. Na plus Berba, Amos, Evans, Giggs. Najbardziej zawiedli mnie Rafael, Smalling, Gibson i De Laet. Nie chce tutaj rozpisywać indywidualnie każdego z tych piłkarzy, bo zrobili już to Michał i Foster i ja się z ich ocenami jak najbardziej zgadzam. I jeszcze moje przemyślenie po tych trzech spotkaniach tournee na temat naszych napastników i ich ewentualnych wypożyczeń.

Berbatov zalicza kolejne dobre spotkanie, gdzie jest bardzo aktywny, cofa się, rozgrywa, atakuje - wszystko bardzo fajnie. Diouf - na plus tylko pojedynki główkowe - w tym aspekcie jest naprawdę dobry, ale reszta to już nie za bardzo. Widać u niego chęć gry, dużo walczy, ale jak dla mnie to za mało. Zbyt często w głupi sposób traci piłkę, do tego popełnia proste błędy pod bramką przeciwnika. Strzałem z dystansu też nie może postraszyć. Macheda naprawdę nie widzę u niego ostatnio żadnego postępu. Według mnie bardzo przereklamowany. Taka mini gwiazdka. Może i ma wielki talent, ale jak na razie musi zacząć ciężko pracować, żeby coś osiągnąć. Na koniec zostawiłem sobie Welbecka, który wczoraj zanotował kolejny dobry występ. Danny gra zdecydowanie lepiej od Kiko i Mame. Nie traci głupio piłek, jest dynamiczny, potrafi fajnie rozegrać, czy zagrać dłuższe podanie. Nie powinniśmy go wypożyczać. Danny może dać nam zdecydowanie więcej w tym sezonie niż Kiko i Diouf. Tak więc Ferg, jeśli chcesz kogoś wypożyczyć to wybieraj: Macheda/Diouf, albo nawet i oby dwu.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
26-07-2010 16:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #39
Re: MU - okres przygotowawczy do sezonu 2010/11
Czary napisał(a):Nie powinniśmy go wypożyczać. Danny może dać nam zdecydowanie więcej w tym sezonie niż Kiko i Diouf. Tak więc Ferg, jeśli chcesz kogoś wypożyczyć to wybieraj: Macheda/Diouf, albo nawet i oby dwu.

Obawiam się, że zarówno Danny jak i Tom jednak udadzą się na to wypożyczenie a w sytuacjach kryzysowych /kontuzje, zmiana obrazu gry/ będą do dyspozycji właśnie Ci, którzy powinni się ogrywać na wypożyczeniu - Obertan, Kiko, Diouf czy...Gibson.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
26-07-2010 17:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #40
Re: MU - okres przygotowawczy do sezonu 2010/11
Cytat:będą do dyspozycji właśnie Ci, którzy powinni się ogrywać na wypożyczeniu - Obertan, Kiko, Diouf czy...Gibson.

Jeśli chodzi o Gibsona to już go raczej wypożyczać nie będziemy. Będzie coś z niego, albo sprzedamy go za 2,3 sezony.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
26-07-2010 17:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #41
Re: MU - okres przygotowawczy do sezonu 2010/11
Czary napisał(a):Jeśli chodzi o Gibsona to już go raczej wypożyczać nie będziemy. Będzie coś z niego, albo sprzedamy go za 2,3 sezony.
Imo ten sezon jest jego ostatnią szansą. Albo się okaże solidnym zmiennikiem albo sajonara.

Co do meczu z Kansas, to to spotkanie jeszcze bardziej mnie utwierdziło w przekonaniu, że to nie Welbeckowi, a Machedzie czy Dioufowi bardziej się przyda wypożyczenie. Dla mnie Danny był najlepszy na boisku. Berbatov mnie w przeciwieństwie do Was zbytnio nie zachwycił.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
26-07-2010 17:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #42
Re: MU - okres przygotowawczy do sezonu 2010/11
matys napisał(a):Albo się okaże solidnym zmiennikiem albo sajonara.

Według mnie to już sie okazał solidnym zmiennikiem.Moim zdaniem jest o wiele lepszym materiałem na klasowego pomocnika niż Anderson.Jeśli już to powinniśmy się pozbyć Brazylijczyka, dołożyć kaski i kupić kogoś konkretnego do środka.

A wracając do dzisiejszego meczu. Oczywiście Rafael zawalił przy pierwszej bramce, ale nie wydaje się wam, że Amos też troche zaspał? Swoją drogą jedną interwencje to miał naprawde klasową Smile

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
26-07-2010 19:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #43
Re: MU - okres przygotowawczy do sezonu 2010/11
http://footballblips.dailyradar.com/vid ... ighlights/

W razie jakby ktoś jeszcze nie ogarnął.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
26-07-2010 20:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #44
Re: MU - okres przygotowawczy do sezonu 2010/11
Ruuuuuuuuuud napisał(a):Według mnie to już sie okazał solidnym zmiennikiem.
Według mnie jak na razie tylko pokazał, że takim może być.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
26-07-2010 21:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #45
Re: MU - okres przygotowawczy do sezonu 2010/11
Miał przebłyski, ale to chyba ciut za mało żeby znaleść się w 'wąskiej' kadrze zespołu który rok w rok bije się na wszystkich frontah o najwyższe cele/trofea. Atomowy strzał to zdecydowanie za mało zeby stać się drugim Fletcherem, zresztą bo zaczyna się konkretny off top

.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
26-07-2010 21:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości