Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MU - okres przygotowawczy do sezonu 2010/11
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #46
Re: MU - okres przygotowawczy do sezonu 2010/11
Chętnie zobaczyłbym United w następnym meczu w takim zestawieniu:

VdS - Rafael, Brown, Evans, Fabio - Nani, Evans, Cleverley, Giggs - Berbatov, Welbeck

Giggs z Cleverleyem wymieniali by się pozycjami.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
27-07-2010 10:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ZasadKG Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 400
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
Post: #47
Re: MU - okres przygotowawczy do sezonu 2010/11
Ja w meczu z gwiazdami MLS wystawiłym najsilniejszy możliwy skład, bo będzie to najtrudniejszy mecz w tym Tournee i bedziemy sie mogli sprawdzić ; )

VDS - Rafael, Smalling (dałbym mu jeszcze szanse), Evans, Fabio - Nani, Fletcher, Cleverley, Giggs - Berbatov, Welbeck.

Ew. a Giggsa Obertan ; )

Glory, glory man united!

Totalna pustka, myśle i nic - za tą pustke szóstka - myśle i nic Smile
27-07-2010 10:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #48
Re: MU - okres przygotowawczy do sezonu 2010/11
Sprawdzać to się będziemy w mecz z Chelsea o Tarczę Dobroczynności.
W meczu z gwiazdami MLS na pewno nie zagrać O'Shea i Fletcher, którzy odnieśli drobne urazy i Ferguson nie chce ryzykować poważniejszych urazów.

Zostały nam do rozegrania jeszcze trzy towarzyskie spotkanie, także bramkarze znów dostaną 90 min na pokazanie swoich umiejętności.

Edwin - Brown - Smalling - Evans - Fabio - Nani - Cleverley - C. Evans - Obertan - Welbeck- Macheda

Rafael w defensywie wciąż jest kiepski, także życzyłbym sobie Wesa na prawej obronie, w tym meczu spotkaniu jak i w całym sezonie.
W drugiej linii, chciałbym C. Evansa, który grał najmniej spośród wszystkich zawodników i Toma, który byłby rozgrywającym. Na skrzydłach Nani po prawej, choć nie wiem czy po kontuzji można go tak bardzo obciążać. Po lewej Obertan, który w poprzednim sezonie zawsze spisywał się lepiej po tej stronie niż po prawej. Z przodu zapewne zagra Welbeck i Macheda, bo Berba i Mame grali ostatnio w pierwszym składzie.

Mam tylko nadzieję, że nie będziemy świadkami tak beznadziejnego spektaklu z naszej strony jak ostatnio.



Mój Blog: Pod presją czasu
27-07-2010 11:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matt-123 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 25
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
Post: #49
Re: MU - okres przygotowawczy do sezonu 2010/11
Moim zdaniem powinien zagrac Hernandez w meczu o tarcze
27-07-2010 18:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #50
Re: MU - okres przygotowawczy do sezonu 2010/11
Już w nocy kolejny mecz przygotowawczy przed nami.

Van der Sar
Rafael - Brown - Evans - Fabio
Nani - Evans - Cleverley - Obertan
Welbeck - Berbatov


Strasznie ciekawy jestem jak dwójka Wellbeck - Berbatov radziła by sobie w ataku. Mam nadzieje, że znów nie będziemy musieli się męczyć oglądając Diabły w akcji.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
28-07-2010 10:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #51
Re: MU - okres przygotowawczy do sezonu 2010/11
http://tinyurl.com/3a3dyyj

Pierwszym z Chicharito przywitał się Kuszczak. Widać było, że młody Meksykanin był trochę stremowany. Wcale mu się nie dziwie...



Mój Blog: Pod presją czasu
28-07-2010 14:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #52
Re: MU - okres przygotowawczy do sezonu 2010/11
Chicharito - jak się z kimś witasz wyciągnij rękę z kieszeni... Wink

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
28-07-2010 14:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ZasadKG Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 400
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
Post: #53
Re: MU - okres przygotowawczy do sezonu 2010/11
Kurde, już lubie tego chłopaka, bez kitu Big Grin Śmiesznie wygląda taki stremowany, widać że denerwuje się przyjazdem do ekipy Man United Wink Coś czuje że naprawde da nam bardzo dużo Smile

Glory, glory man united!

Totalna pustka, myśle i nic - za tą pustke szóstka - myśle i nic Smile
28-07-2010 14:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #54
Re: MU - okres przygotowawczy do sezonu 2010/11
Jest szansa, że dziś choć przez kilkadziesiąt minut zobaczymy Chirachito w akcji w barwach naszego zespołu:
Cytat:Sir Alex has confirmed Javier 'Chicharito' Hernandez could play a part in tonight's friendly against the MLS All-Stars.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
28-07-2010 15:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #55
Re: MU - okres przygotowawczy do sezonu 2010/11
W meczu z Chivas, Chicharito zagra połowę w barwach United i połowię w barwach swojego byłego zespołu.

Cytat:Ferguson zapytany o to, co zrobi, gdy Chicharito strzeli bramkę w drugiej połowie, kiedy to będzie grał przeciwko United, Szkot odpowiedział:

"Dostanie karę finansową i przetransferujemy go tam z powrotem"
:lol:



Mój Blog: Pod presją czasu
28-07-2010 15:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #56
Re: MU - okres przygotowawczy do sezonu 2010/11
Co Szkot to Szkot, najpierw zedrzemy z niego kasę jako karę finansową a później transfer. Fergie na wszystkim potrafi zarobić Big Grin

Tymczasem przed nami mecz z gwiazdami MLS. Mam nadzieję, że Diabły zaprezentują się nieco lepiej aniżeli ostatnio. Niemniej uważam, że póki jest możliwość to należy nadal trochę eksperymentować ze składem i dawać szansę młodziakom.
Chętnie zobaczyłbym w tym meczu Obertana, Cleverley'ego, Welbecka czy też Smallinga.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
28-07-2010 20:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #57
Re: MU - okres przygotowawczy do sezonu 2010/11
Bardzo fajny mecz w naszym wykonaniu, z tego co się orientuję to najlepszy, jak dotychczas. Graliśmy spokojnie, przesadnie nie forsowaliśmy tempa, lecz potrafiliśmy momentalnie przyspieszyć dzięki czemu rywale się gubili. Przede wszystkim cieszy mnie, że tak świetnie zaprezentowała się nasza młodzież. Teraz tak jak Fergie zapowiadał trzeba na nią stawiać, bo mamy wielu rewelacyjnych grajków.

VDS - solidnie, tylko tak jak w poprzednich meczach są jakieś problemy z wychodzeniem do dośrodkowań.

Rafael - nie mam pojęcia co się dzieje z tym chłopakiem. Zamiast się rozwijać, gra coraz gorzej. Nie dość, że słabiej niż dotychczas w ofensywie, to jeszcze katastrofalnie w obronie.
Brown - delikatnie mówiąc, nie zachwycił. Sporo błędów + 2 bramki, które trzeba zapisać na jego konto.
Evans - całe szczęście, że Jonny jest w dobrej dyspozycji, bo wobec słabej gry pana powyżej i kontuzji Rio, będzie nam bardzo potrzebny.
Fabio - strasznie mi szkoda chłopaka. Ponownie, gdy zaczyna mu się układać, gra coraz lepiej, przychodzi kontuzja i pewnie kolejny sezon z głowy.

Fletcher - jeden z najlepszych na placu gry.
O'Shea - :lol: Masakra, ale to było do przewidzenia tuż po spojrzeniu na zestawienie naszego zespołu.
Giggs - :shock: Brak słów. Nie jestem w stanie pojąć, jak w tym wieku można być takim przekozakiem.

Obertan - krótko grał, oby nic poważnego.
Nani - jeśli poradzi sobie z presją, to będzie nasza gwiazda nr. 1 w tym sezonie.

Macheda - wykorzystał co miał, poza tym bez szału.

Zmiennicy:

Cleverley - z meczu na mecz wygląda coraz lepiej + fantastyczna bramka. A że na skrzydłach i w środku za dużo jakości nie mamy, to Tom musi zostać z nami na ten sezon.
Gibson - :shock: Ja się spytam tylko, dlaczego nigdy wcześniej nie próbował bić wolnych? No chyba, że to ten jeden strzał na milion Tongue
Welbeck - trochę słabiej, niż w poprzednich meczach, ale poprawnie.
Chicharito - teraz tylko nie nałożyć na niego za dużej presji i na pewno będziemy mieli z niego wiele pożytku.
Scholes - ok.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
29-07-2010 09:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ZasadKG Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 400
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
Post: #58
Re: MU - okres przygotowawczy do sezonu 2010/11
Powiem tak, patrząc na grę dzisiejszą Manchesteru... pamiętacie sezonu 94/95 i 95/96 - kiedy SAF postawił na młodych wychowanków, kiedy wyrośli Giggsy, Becks, Scholes, Neville? Może być tak, że w tym sezonie zrobi to samo - jeśli umiejętnie pokieruje się talentem Cleverleya, Welbecka, Gibsona, Chicharito - to może być ich sezon : )
Edit:
Aż momentami szkoda że nie gra się np. po 16 bo szkoda któregokolwiek na ławce sadzać ; p

Pamiętaj, że istnieje opcja edytowania postów. //paolo

Glory, glory man united!

Totalna pustka, myśle i nic - za tą pustke szóstka - myśle i nic Smile
29-07-2010 10:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #59
Re: MU - okres przygotowawczy do sezonu 2010/11
Wszystkie bramki z dzisiejszego meczu

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
29-07-2010 10:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #60
Re: MU - okres przygotowawczy do sezonu 2010/11
Tym razem naprawdę warto było dłużej pozostać na nogach. Dobry mecz w naszym wykonaniu. W ofensywie wyglądaliśmy bardzo dobrze, troszkę gorzej było z defensywą, no ale grało raptem dwóch zawodników, którzy regularnie występują w linii defensywy. Jestem bardzo zbudowany postawą naszej młodzieży, która powoli udowadnia, że zasługuje na grę w pierwszym składzie i pokazuje, że transfery za 30-40mln nie są nam wcale potrzebne. Jeśli tylko nie w dalszym ciągu będę szli do przodu, jestem pewien, że kilku z nich w przyszłym, a może już w tym sezonie będzie stanowiło o sile naszego ukochanego zespołu.

Edwin - widać, że nie jest jeszcze w optymalnej formie, bądź gra zbyt wyluzowany. W kolejnym już meczu popełnia błędy przy dośrodkowaniach. W pierwszej połowie miał szczęście, w drugiej po jego błędzie padła bramka. Chodź z drugiej strony chyba większa jest wina Browna, który nie upilnował zawodnika MLS

Rafael - coś niedobrego dzieje się z tym chłopakiem... miałem nadzieję, że w tym sezonie będzie często występował w pierwszym składzie, jednak z takim poziomem to czeka go tylko FA CUP i CC. Często gubi krycie, ciągle wchodzi "na raz" przez co jest "łatwą przeszkodą dla rywali". Owszem, w ofensywie robi różnicę, jednak powtarzam po raz kolejny, głównym zadaniem obrońcy jest bronienie. Dlatego wolę na prawej oglądać O'Shea, Browna czy Nevilla.

Wes - w pierwszej połowie dobrze, myślałem, że w końcu będę mógł go pochwalić po meczu, jednak w drugiej połowie zagrał bardzo słabo i jest głównym winowajcą dwóch straconych bramek. W pierwszej sytuacji nie upilnował zawodnika gości, a w drugiej w dziecinny sposób dał się ograć. C'mon Brown!

Evans - znów nasz najlepszy zawodnik w defensywie. Pewne interwencje, w zasadzie popełni tylko jeden błąd, jednak wyratował się faulem.

Fabio - zdecydowanie lepiej niż brat. Owszem czasem też wchodzi "na raz", jednak nie gubi krycia, a przede wszystkim po włączeniu się do akcji ofensywnej wraca na czas do obrony. Widać, że chłopak z każdym meczem gra coraz lepiej. Dobrze, że nic poważnego mu się nie stało, gdyż w końcu Pat ma godnego zmiennika.

Obertan - kontuzja i out na dwa tygodnie. W tych 20 minutach nie pokazał nic specjalnego...

O'Shea - to nie jest jego pozycja i mam nadzieję, że SAF nie będzie go tam wystawiał, gdyż po prostu O'Shea nie nadaje się na DM

Fletcher - jeden z najlepszych. Widać, że forma idzie do góry, co niezmiernie cieszy, gdyż Darren jest naszym najważniejszym zawodnikiem w drugiej linii.

Giggs - :shock: brak mi słów, to jest niemożliwe, że on ma 36 lata... na boisku wygląda jakby miał 18. Bardzo dobry występ, o wiele lepiej spisuje się w środku niż na skrzydle.

Nani - emanuje pewnością siebie, może jeszcze nie wrócił do swojej top formy, ale moim zdaniem to kwestia paru tygodni.

Macheda - w końcu pokazał pełnie swego talentu. Typowy egzekutor, dwa raz zaczaił się tam gdzie należało i strzelił dwie bramki. Bardzo dobre spotkanie.


Cleverley - bardzo dobre spotkanie. Świetnie radził sobie tak na lewej jak na prawej stronie. Jest bardzo szybki, pewny swego i przede wszystkim bardzo dokładny. A bramka? Cud miód i orzeszki. Aż żal go wypożyczać, z drugiej zaś żal by siedział na ławce...

Gibson - :shock: co za strzał. Wspaniale uderzył z rzutu wolnego. Darron powinien być naszą bronią na zespoły, który parkują autobus w własny polu karnym.

Welbeck - w porządku, jednak bez błysku

Chicharito - świetny debiut. Bramki nie powstydziliby się najlepszy snajperzy świata. I nie chodzi mi tu o sposób w jaki zdobył bramkę, jednak o sposób w jaki wywiózł w pole pilnującego go obrońce.



Mój Blog: Pod presją czasu
29-07-2010 13:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości