Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MU - okres przygotowawczy do sezonu 2010/11
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #91
Re: MU - okres przygotowawczy do sezonu 2010/11
Szczerze mówiąc zaczynam martwić się o Rio. Robi się z nim coś a la Hargreaves. No ale dobrze, że Evans już dojrzał do tego, żeby grać w 1. składzie.

A bliźniaki jak to bliźniaki: jak jeden choruje, to drugi też. W sumie to jest psychologicznie udowodnione, że bliźniaki jednojajowe zachowują się w ciągu całego życia bardzo podobnie, a samopoczucie jednego wpływa na samopoczucie drugiego. Wink

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
07-08-2010 09:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #92
Re: MU - okres przygotowawczy do sezonu 2010/11
Pierwsza połowa wydawała mi się lepsza w naszym wykonaniu, mimo iż strzeliliśmy mniej bramek. Było w niej więcej dokładności, dobrego rozegrania piłki. Bardzo podobała mi się szczególnie gra Valencii- świetnie w ofensywie i defensywie, Parka - cały czas aktywny, był tam gdzie powinien i Smallinga- spokój, opanowanie, wygrywał chyba wszystkie swoje pojedynki. Środek pola wyglądał nieco leniwie. Gibson bez wyrazu, podobnie jak Carrick. Wszystkie groźne akcje pochodziły od skrzydeł.

W drugiej połowie Diabły widząc na co stać przeciwnika uznały, że każdy może coś im strzelić i zaczął się pressing na ich połowie, nieco nieprzemyślane ataki i trochę wolnego miejsca pojawiło się w środkowej strefie. Na plus w drugiej części wejście Chicharito :shock:

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
07-08-2010 18:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości