Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MU - okres przygotowawczy do sezonu 2010/11
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #22
Re: MU - okres przygotowawczy do sezonu 2010/11
Edwin - jeden poważny błąd, jednak na całe szczęście był w tej sytuacji spalony. Był to pierwszym mecz, więc teraz takie coś można jeszcze wybaczyć. Poza tym jak zawsze spokojny i opanowany.

Rafael - miałem nadzieję, że chłopak w końcu oduczy się tego wchodzenia "na raz", jednak on dalej tak robi i ma przez to spore problemy. Zbyt często gubił krycie. Aktywność w akcjach ofensywnych oczywiście in plus, jednak tak jak pisał mucha obrońca ma przede wszystkim bronić.

Evans - spokojny występ. Spokój i opanowanie, bez zbędnych nerwów. Szczerze nie przypominam sobie by popełnił jakiś błąd.

Smalling - w pierwszej połowie naprawdę ładnie. Dobrze się ustawiał, kiedy trzeba było wchodził ostro. Przypomina mi trochę Pique. Fajnie rozpoczynał akcje, bardzo dokładnie podawał. W drugiej połowie coś się zepsuło. Ten faul w polu karnym to była czyta głupota, w normalnym meczu dostałby za to czerwoną kartkę. Później jeszcze parę mniejszych błędów mu się przytrafiło. Mimo wszystko pozytywnie.

Fabio - lepiej niż jego brat, nie gubił tak często krycia, jednak wchodzi "na raz" , jednak rzadziej niż Rafałek. Aktywność w akcjach ofensywnych oczywiście in plus

Obertan - robił dużo szumu, ładnie radził sobie z obrońcami. Jednak musi popracować nad celnością strzałów, a przede wszystkim nad dokładnością podań...

Scholes - te jego crossy na skrzydła, kocham to po prostu Big Grin Bardzo ładnie prowadził grę w pierwszej części meczu.

Fletcher - mimo, że był to tylko sparing nie odpuszczał żadnej piłki. O każdą walczył do końca, cały Fletch. Ogólnie rzecz biorą dobre spotkanie.

Giggs - parę świetnych zagrań, jednak moim zdaniem za często uciekał do środka, przez co Fabio nie miał z kim grać na skrzydle.

Berbatov - powiem tak, jeśli w lidze będzie grał podobnie to wszyscy, którzy teraz go krytykują będą wychwalać go pod niebiosa. Dymitar grał na pełnym luzie i takiego chciałbym go widzieć w lidze.

Diouf - jestem troszeczkę zaskoczony jego postawą. Bardzo ładnie potrafił znaleźć się w polu karnym, czy też odegrać wcale niełatwe piłki do cofniętych partnerów. Oczywiście asysta jak najbardziej in plus.

Brown - słabiutki, żal było patrzeć. Co chwilę faulował, w normalnym meczu z pewnością wyleciałby z boiska.

De Laet - grał Smile

O'Shea - jak to Dżon. Solidny jak zawsze

Welbeck - dobra zmiana, aktywny, szukał piłki. Fajnie że strzelił sobie brameczkę

Macheda - trochę niewidoczny... gdyby nie świetna interwencja Załuski strzeliłby ładną bramkę.

Gibson - to nie był ten Darron którego widziałem na treningu... nie było tego spokoju, dodatkowo zbyt dużo niedokładności...

Cleverley - widać braki po kontuzji. Nie było najlepiej, jednak z każda minutą wyglądał coraz pewniej i lepiej. Ładne prostopadłe podanie, przy bramce Danny'ego.

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
17-07-2010 20:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: MU - okres przygotowawczy do sezonu 2010/11 - Foster - 17-07-2010 20:27

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości