Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MU - okres przygotowawczy do sezonu 2010/11
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #38
Re: MU - okres przygotowawczy do sezonu 2010/11
Zasłużona przegrana naszych. Piłkarze Kansas byli zdecydowanie szybsi, lepiej i dokładniej rozgrywali piłkę, nie popełniali głupich błędów, czego niestety my się nie wystrzegaliśmy. Mało piłkarzy, którzy zagrali dobrze. Na plus Berba, Amos, Evans, Giggs. Najbardziej zawiedli mnie Rafael, Smalling, Gibson i De Laet. Nie chce tutaj rozpisywać indywidualnie każdego z tych piłkarzy, bo zrobili już to Michał i Foster i ja się z ich ocenami jak najbardziej zgadzam. I jeszcze moje przemyślenie po tych trzech spotkaniach tournee na temat naszych napastników i ich ewentualnych wypożyczeń.

Berbatov zalicza kolejne dobre spotkanie, gdzie jest bardzo aktywny, cofa się, rozgrywa, atakuje - wszystko bardzo fajnie. Diouf - na plus tylko pojedynki główkowe - w tym aspekcie jest naprawdę dobry, ale reszta to już nie za bardzo. Widać u niego chęć gry, dużo walczy, ale jak dla mnie to za mało. Zbyt często w głupi sposób traci piłkę, do tego popełnia proste błędy pod bramką przeciwnika. Strzałem z dystansu też nie może postraszyć. Macheda naprawdę nie widzę u niego ostatnio żadnego postępu. Według mnie bardzo przereklamowany. Taka mini gwiazdka. Może i ma wielki talent, ale jak na razie musi zacząć ciężko pracować, żeby coś osiągnąć. Na koniec zostawiłem sobie Welbecka, który wczoraj zanotował kolejny dobry występ. Danny gra zdecydowanie lepiej od Kiko i Mame. Nie traci głupio piłek, jest dynamiczny, potrafi fajnie rozegrać, czy zagrać dłuższe podanie. Nie powinniśmy go wypożyczać. Danny może dać nam zdecydowanie więcej w tym sezonie niż Kiko i Diouf. Tak więc Ferg, jeśli chcesz kogoś wypożyczyć to wybieraj: Macheda/Diouf, albo nawet i oby dwu.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
26-07-2010 16:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: MU - okres przygotowawczy do sezonu 2010/11 - Czary - 26-07-2010 16:48

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości