Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MU - okres przygotowawczy do sezonu 2010/11
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #61
Re: MU - okres przygotowawczy do sezonu 2010/11
Kolejny raz skupię się w mojej ocenie meczu tylko na młodzieży. Wszyscy wiemy, na co stać naszych dojrzałych, ukształtowanych już zawodników, więc ocenianie ich postawy w meczu sparingowym wg mnie nie ma specjalnego sensu.

Rafael i Fabio - jak dla mnie obydwoje po jednych pieniądzach. Ofensywa świetna, mogą wiele wnieść. Na zespoły, które się przed nami bronią nie wahałbym się na nich postawić. Ale trudno jest mi powiedzieć, co stało się z tymi młodocianymi w defensywie. Wszyscy pamiętamy, jak Rafael wyłączał z gry Ronaldinho, Robinho czy Riberego. Obawiam się, że w chwili obecnej nie wyłączyłby z gry nawet Smolarka. Moja ocena - jest to kwestia czysto mentalna, oni umieją bronić, ale coś sprawia, że podejmując decyzje w obronie robią to niesamowicie lekkomyślnie, i stąd się bierze wchodzenie "na raz" i gubienie krycia. Praca dla Szkota, i to nielekka, bo szkoda by było, żeby oni się zmarnowali.

Evans - za jakieś max 3 lata jeden z lepszych środkowych obrońców na świecie.

o Obertanie nie mogę powiedzieć nic, bo nic też nie pokazał. Dobrze, że tylko 2 tyg będzie out of play.

Macheda - sam SAF po meczu powiedział, że Macheda jest najlepszym egzekutorem w zespole.Wg mnie to Owen jest lepszy w te klocki, ale jeśli Kiko pouczy się trochę od Anglika, to nie będzie zmiłuj się dla bramkarzy.

Cleverley - wierzyłem w niego trochę mniej niż chociażby w takiego Obertana, ale jak widać pomyliłem się. Wg mnie trzeba go wypożyczyć, i to nie dlatego, że jest za słaby, ale dlatego, żeby się nie zniechęcił siedzeniem na ławce i zdobywał expa. A w 2011/2012 włączać go do ścisłego 1. zespołu.

Gibson - mówta co chceta, ja sądzę, że przy dużej dozie pracy może być gwiazdą, a nie tylko wyrobnikiem z petardą w nodze. Te gole z dystansu strzela tak często jak kiedyś Scholes, albo nawet i częściej, więc jest w nim coś magicznego. Dynamika i podania do poprawy i będzie siekiera.

Welbeck - bardzo mi się podoba jego sposób dryblingu. Za Chiny Ludowe bym go nie sprzedawał nigdzie, bo z tą szybkością, dryblingiem i swoimi 189cm za jakiś czas może być kimś stanowiącym o sile United.

Chicharito - world class. Ch.. z golem, mógł strzelić, mógł nie strzelić, chyba nawet był spalony. Ale ten chłopak sieje taki postrach wśród obrońców, że nie mogę już się doczekać jego gry w PL. Obrońcy będą cały czas czuli, że nagle zza pleców może im wyskoczyć chudziutki Groszek i przesądzić o wyniku meczu. Brakowało nam kogoś takiego w tamtym sezonie, gdy nie było Rooneya.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
29-07-2010 14:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: MU - okres przygotowawczy do sezonu 2010/11 - Mubinio - 29-07-2010 14:43

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości