Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MU - okres przygotowawczy do sezonu 2010/11
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #85
Re: MU - okres przygotowawczy do sezonu 2010/11
Wygrywamy 7:1 po spacerku. Drugą połowę oglądałem "jednym okiem" w razie jakby ktoś miał aluzje do mojej oceny poszczególnych piłkarzy.

Kuszczak - bezrobotny [ 6 ]

O'Shea - tak jak zawsze. Błędów raczej nie popełniał, ale w ofensywie też nie poczarował [ 6,5 ]
Evans - pierwszy raz widzę go na lewej obronie. Zdobył bramkę i ogólnie zagrał dobry mecz [ 7 ]
Smalling - na plus. Świetna technik, dobrze się ustawia, wygrywa pojedynki główkowe. Jak na swój wiek prezentuje się bardzo dobrze. Widać, że ma potencjał. Nabierze trochę doświadczenia i będzie z niego dobry zawodnik [ 7 ]
Vidić - również dobra postawa, ale i rywal niezbyt wymagający [ 7 ]

Valencia - znakomity występ. Udział przy wielu bramkach, ciągle aktywny, sam też dołożył gola. Cieszy jego powrót. Uważam, że w nadchodzącym sezonie może być jedną z kluczowych postaci [ 9 ]
Park - dwie bramki na jego koncie i ogólny występ na plus [ 8 ]
Carrick - odniósł jakąś kontuzję. Ciężko cokolwiek powiedzieć na temat jego postawy. Miał kilka fajnych podań, ale ogólnie nic ciekawego [ 6 ]
Gibson - jakoś tak nie rzucił mi się w oczy. Kilka razy próbował z dystansu, ale dzisiaj szczęście mu nie sprzyjało [ 6,5 ]

Rooney - słaby występ. Ciągle cofał się do drugiej linii, tracił piłki, symulował. Jakiś dziwny ten Rooney [ 6 ]
Owen - swoje zrobił. Naprawdę ładny gol. Oby omijały go kontuzje, bo naprawdę dobry z niego egzekutor i uważam, że może nam dużo dać [ 7 ]

Berbatow - jak wspomniałem, niezbyt uważnie śledziłem drugą połowę. Bułgar zagrał solidnie, próbował kombinacyjnych akcji, ale niekiedy irytował [ 6,5 ]
Hernandez - również swoje zrobił, do tego wywalczył karnego, oddał jeden świetny strzał z trudnej pozycji. Lubię chłopaka i mam nadzieję, ze będzie mu się u nas wiodło [ 7,5 ]
Nani - tak pomiędzy przeciętnie a średnio [ 6 ]
Fletcher - solidnie [ 7 ]
Amos - dwie dobre interwencje [ 6,5 ]

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
04-08-2010 22:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: MU - okres przygotowawczy do sezonu 2010/11 - mucha - 04-08-2010 22:05

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości