Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fantasy Premier League
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #151
Re: Fantasy Premier League
Poprostu odpowiednia godzina chyba musiała minąć. Ja przed chwilą nie mogłem robić wolnych, a zaraz jak Adis dał screena to mam tak samo Smile
A więc enjoy
16-08-2011 17:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #152
Re: Fantasy Premier League
Widzę, że w końcu usunęli z tabeli tych graczy, których wyrzuciłem z ligi. Proponuję każdemu sprawdzić, czy dalej jest w lidze, bo mam wrażenie, że coś za mało ludzi się ostało. Miało zostać 29, a jest 25 :?

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
07-09-2011 11:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #153
Re: Fantasy Premier League
Na jakiej zasadzie prowadzone są zmiany? Z regulaminu wynika (chyba, że coś przeoczyłem albo źle zrozumiałem), że, jeśli jest to zgodne z zasadami wystawiania składu, gracza, który nie zagrał w tej kolejce zastępuje ten rezerwowy, który uzyska najwięcej punktów. W moim przypadku wygląda to tak:
- gram formacją 3-4-3
- nie zagrali:
Cahill (obrońca)
Rooney (napastnik)
- na ławce siedzą:
Bogdan (bramkarz, nie zagrał)
Baines (obrońca, 1 punkt)
Shawcross (obrońca, 2 punkty)
Brunt (pomocnik, 3 punkty).
Tak więc dwóch z trzech rezerwowych, którzy grali w tej kolejce w PL, powinno mi zastąpić Cahilla i Roo. Musiał to być jeden obrońca i jeden jakikolwiek zawodnik. Wzięło mi zatem do składu najlepiej punktującego obrońcę - Shawcrossa i, zamiast wziąć mi kulturalnie także Brunta, do składu trafił Baines. Gdyby trafił Brunt, wszystko z zasadami byłoby zgodne:
- nie mam nikogo z WBA w składzie,
- grałbym formacją 3-5-2, która jest dozwolona.

Wobec tego psikusa, mam dwa punkty mniej, niż powinienem. Mógłby ktoś mi wyjaśnić, dlaczego? Błąd gry, niedokończone jeszcze punktowanie kolejki czy moje niedopatrzenie?

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
27-09-2011 13:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #154
Re: Fantasy Premier League
Z tego co ja wiem to zmiany są przeprowadzane w kolejności priorytetu na ławce a nie tego ile który zawodnik zdobył punktów. Tak na pewno było w zeszłym sezonie. To tyle z doświadczenia. Żeby nie być gołosłownym, że mi się coś ubzdurało to poszukałem odpowiedniego fragmentu regulaminu. I oto masz:

Cytat:Prioritising Your Bench For Automatic Substitutions

Your substitutes provide cover for unforeseen events like injuries and postponements by automatically replacing starting players who don't play in a Gameweek.

Cytat:If any of your outfield players play 0 minutes in the Gameweek, they will be substituted by the highest priority outfield substitute who played in the Gameweek and doesn't break the formation rules

Czyli jeżeli kolejność na ławce miałeś: Baines, Shawcross, Brunt to najpierw wchodzi Baines a potem Shawcross czyli wszystko się zgadza. Następnym razem zwróć uwagę na priorytet zmian.
27-09-2011 14:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #155
Re: Fantasy Premier League
OK, nie wiedziałem, że istnieje coś takiego, jak priorytet zmian (ustalany przez gracza) i odebrałem "priority" jako taką wewnętrzną klasyfikację ustalaną na podstawie zdobytych punktów w tej kolejce. Z drugiej strony - pewnie i tak liczyłbym, że Baines zdobędzie więcej punktów niż Brunt...

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
27-09-2011 14:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Szaleniec Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Oct 2011
Reputacja: 0
Post: #156
Re: Fantasy Premier League
Witam forumowiczów,
Ja w takiej sprawie. Administruję 4 grupy w Fantasy Premier League po 12-18 zespołów każda (system HEAD-TO-HEAD). Aby uczynić te rozgrywki bardziej angażującymi dla uczestników, założyłem niezależną stronkę tychże rozgrywek, gdzie co tydzień wyłanianiamy Czempiona Kolejki (jego wizytówka wisi na stronie), zespoły gromadzą gwiazdki na swoich wizytówkach, gramy niezależny puchar, mamy spadki i awanse. Czasem nawet pojawi się sprawozdanie z kolejki.
Sęk w tym, że zakładając ligę, brałem ludzi "z łapanki", którzy rejestrowali się na hurra znalazłszy numer ligi na forum. Teraz słuch po nich zaginął. Sukcesywnie zastępuje ich drużyny menadżerami, którzy zaangażują się w rozgrywki choćby na tyle, aby wybrać logo dla swojego teamu. I tutaj propozycja dla Was.
Na razie mam 2 wolne miejsca w GRUPIE B - założone przez Was teamy (mogą być już istniejące) dołączyłyby w miejsce drużyn środka ligi, z równym bilansem zwycięstw i porażek. Tym sposobem, mielibyście taką samą odległość do spadku, co i do fotela lidera.
I tak, pierwsze dwie osoby, które przyślą mi nazwę swojego klubu wraz z logiem (raczej symbolicznym, żeby było czytelne w pomniejszeniu), zostaną dołączone do wspomnianej ligi. Jeśli zgłosi się więcej graczy, postaram się coś wymyślić - na pewno nikogo nie zignoruję.
Na ten adres przyjmuję zgłoszenia: <!-- e -->[email protected]<!-- e -->
Tutaj, jakbyście chcieli zerknąć, czy warto, macie stronę rozgrywek.
A tutaj, wspomniane przez mnie sprawozdanie z jednej z minionych kolejek.
Zapraszam
28-10-2011 21:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości