Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liga Europejska 2010/2011
RedLucas Online
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #16
Re: Liga Europejska 2010/2011
Teraz każdy będzie się żalił na jakim poziomie stoi piłka w jego województwie/mieście. Chyba nie ten temat?

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
01-08-2010 08:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
PEZDII15 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 24
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
Post: #17
Re: Liga Europejska 2010/2011
RedLucas napisał(a):Teraz każdy będzie się żalił na jakim poziomie stoi piłka w jego województwie/mieście. Chyba nie ten temat?
No masz racje


Moim zdaniem Wisła nie potrzebnie wystawia tylu nowych zawodników, są jeszcze mało zgrani.
01-08-2010 12:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #18
Re: Liga Europejska 2010/2011
PEZDII15 napisał(a):Moim zdaniem Wisła nie potrzebnie wystawia tylu nowych zawodników, są jeszcze mało zgrani.

To kogo ma wystawiać? Zgranych ze sobą młodzików w Młodej Ekstraklasie? :roll:

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
01-08-2010 13:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
PEZDII15 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 24
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
Post: #19
Re: Liga Europejska 2010/2011
Czary napisał(a):
PEZDII15 napisał(a):Moim zdaniem Wisła nie potrzebnie wystawia tylu nowych zawodników, są jeszcze mało zgrani.

To kogo ma wystawiać? Zgranych ze sobą młodzików w Młodej Ekstraklasie? :roll:

W ostatnim meczu na ławie byli Diaz i Małecki, którzy są z zgrani.
01-08-2010 14:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #20
Re: Liga Europejska 2010/2011
Małecki podobno już nawet w Wiśle nie jest chciany, za te swoje wybryki i niewyparzony język. A co taki jeden Diaz by zrobił?

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
01-08-2010 14:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #21
Re: Liga Europejska 2010/2011
Przecież Wisła zwyczajnie zlekceważyła Azerów. Wyszli na boisko pewni kilku bramkowej wygranej. A później wypłynęła ich słabość, którą wykorzystał rywal. Nie pójdę za modą i nie będę rozważał taktyki i składu, bo teoretycznie na tego rywala powinno wszystko wystarczyć. Świat poszedł naprzód, a u nas... no stadion Hutnika za ładny to nie jest.


Fan United od 1992 roku
01-08-2010 21:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
PEZDII15 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 24
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
Post: #22
Re: Liga Europejska 2010/2011
Mam nadzieje, że wyciągnęli wnioski z tego spotkania.

Piłkarze Rapidu Wiedeń jako pierwsi awansowali do 4. rundy kwalifikacyjnej Ligi Europejskiej. W jedynym wtorkowym meczu pokonali bułgarski zespół Beroe Stara Zagora 3:0. W pierwszym spotkaniu padł remis 1:1. Pozostałe mecze odbędą się w czwartek.

Istnieje opcja EDYTUJ. Poza tym, polecałbym pisać dłuższe i wnoszące coś do dyskusji posty. //paolo
03-08-2010 19:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wróg Arsenalu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 626
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #23
Re: Liga Europejska 2010/2011
Grupa A
Juventus Turyn, Manchester City, Red Bull Salzburg, Lech Poznań

Nie wiem nawet jak rozpocząć. Jak opisać tę radość która mnie ogarnęła w momencie wyciągnięcia karteczki z grupą A. Przecież Lech mógł trafić do każdej innej grupy, bowiem był losowany jako pierwszy z czwartego koszyka. Już po tym jak do Juve dołączył Manchester City było wiadomo że będziemy mieć grupę śmierci. Potem po cichu liczyłem na Borussię Dortmund, ale oni jak się okazało nie mogli tutaj trafić. W zamian jest Red Bull Salzburg z którym również sympatyzuję. Przez większą część losowania byłem spokojny, bez większego napięcia uzupełniałem sobie grupy w niniejszym poście i kolejność wylosowanych drużyn. Potem gdy okazało się że poznaniacy wystąpią w grupie A, to chciało mi się skakać z radości... a musiałem przecież siedzieć i dalej wypisywać drużyny. W głowie jednak wciąż krążyła mi tylko jedna myśl: Lech zagra z dwiema znakomitymi drużynami z europejskiej czołówki. Lepiej być chyba nie mogło. Powoli to do mnie dociera, ale radość na pewno będzie mi towarzyszyć jeszcze długo.

A więc teraz przejdźmy do konkretów. Jakie są szanse polskiej drużyny ? Nie ma co się oszukiwać, że w starciu z takimi rywalami będzie bardzo, bardzo ciężko bo tak na prawdę każdy punkt będzie dużym wydarzeniem. Jednak ja od początku na awans się nie nastawiałem, tylko cieszyłem się po wczorajszym remisie z Dniprem że Lech zagra na jesień 6 spotkań w Europie. A tym bardziej jestem zadowolony z faktu, że podopieczni Jacka Zielińskiego zmierzą się z tak renomowanymi i świetnymi drużynami.

W grupie raczej wszystko wydaje się być jasne. Juventus i Manchester będą pomiędzy sobą walczyć o pierwszą lokatę, a Lech z Red Bullem o trzecią. (co i tak obie ekipy eliminuje z dalszych rozgrywek) W tym pierwszym starciu osobiście stawiam na Anglików, bowiem wzmocnieni z czasem powinni nabrać wiatru w żagle, także w lidze angielskiej. (ostatnio wygrana z Liverpoolem 3:0) Juventus mimo kilku zakupów, wciąż mu daleko do starych, dobrych czasów i w tym sezonie Serie A raczej będą walczyć o to by znaleźć się w ogóle na podium oraz powrócić do Ligi Mistrzów w następnym sezonie. Faworytem do zajęcia trzeciego miejsca będą Austriacy. Lech nie ma nic do stracenia i może zaskoczyć. Każdy ugrany punkt będzie bardzo cenny. Spotkania z City, Juve i Red Bull będą świetnym doświadczeniem dla piłkarzy "Kolejorza". Jestem pewien że wielu zawodników nie tylko w Polsce, ale i w Europie chciało by być teraz na ich miejscu. Los się do nas uśmiechnął, naprawdę.

Tylu emocji kibice Lecha mogli by nie przeżyć nawet w Lidze Mistrzów. W tym roku w Poznaniu czeka nas piękna, złota i emocjonująca piłkarska jesień. Coś pięknego!

Komentarze do innych grup - które właśnie opisuję - w tym poście:
http://wrog.redlog.pl/2010/08/liga-euro ... -fazy.html

Blog
27-08-2010 13:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #24
Re: Liga Europejska 2010/2011
Oglądając dzisiejsze losowanie i patrząc na pierwsze dwa zespoły jakie trafiły do grupy A, myślałem sobie jakie będą jaja jak Lech tam trafi- no i okazało się że trafił.
A przed losowaniem czytałem gdzieś że w Poznaniu chcą trafić na jakiś mocny zespół- mówili coś o City/Liverpool. Chcieli to mają. Zapowiada się niezła walka... o koszulki zawodników z Turynu/City po końcowych gwizdkach.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
27-08-2010 18:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lisu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 289
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2
Post: #25
Re: Liga Europejska 2010/2011
Działacze Lecha już zapewne zacierają ręce. 40-tysięczny stadion wreszcie może się wypełnić po brzegi gdyż przyjeżdżają dobre drużyny. Kasy pewnie im sporo wpadnie Smile

Bycie fanem United to nie przyjemność, to zaszczyt
27-08-2010 21:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #26
Re: Liga Europejska 2010/2011
Marketingowo Lech trafił wspaniale. Tak jak chcieli działacze klubu, trafili na najlepszych. Pełny stadion, wysokie ceny biletów, transmisje telewizyjne. Niezła kasa wpadnie Lechowi do kieszeni.

Ale jest jeszcze strona sportowa. Tu dla Lecha sprawa prezentuje się tragicznie. Lech zapewne nie zdobędzie żadnego punktu, no może jaki remis z Salzburgiem. Dla polskiego futbolu to zła informacja, bo poznański klub dla Polski za wiele nie ugra.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
28-08-2010 10:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
m0drzew Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #27
Re: Liga Europejska 2010/2011
Jaroldz napisał(a):Marketingowo Lech trafił wspaniale. Tak jak chcieli działacze klubu, trafili na najlepszych. Pełny stadion, wysokie ceny biletów, transmisje telewizyjne. Niezła kasa wpadnie Lechowi do kieszeni.

Ale jest jeszcze strona sportowa. Tu dla Lecha sprawa prezentuje się tragicznie. Lech zapewne nie zdobędzie żadnego punktu, no może jaki remis z Salzburgiem. Dla polskiego futbolu to zła informacja, bo poznański klub dla Polski za wiele nie ugra.

Troche przesadzasz... jeżeli nie zauważyłeś Lech zagrał drugi [wymęczony] mecz u siebie z dniepro bez 3 powiedzmy 4 podstawowych zawodników... myśle ze przy najważniejszym dwumeczu czyli City- Juve mogą być tak skupieni na sobie, że Lech może zamieszać . Tak poza tym osobiście zwracam uwage na Rudnevsa... 600 m na sprincie... robi swoje ;] to będzie gwiazdka tych pucharów Big Grin i możecie mnie nazywać szalonym optymistą heh
28-08-2010 11:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #28
Re: Liga Europejska 2010/2011
Ja tam jestem zadowolony. Będzie co oglądać. Strona sportowa? Lech z taką grą nie wyszedłby nawet z grupy marzeń.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
28-08-2010 11:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #29
Re: Liga Europejska 2010/2011
m0drzew napisał(a):myśle ze przy najważniejszym dwumeczu czyli City- Juve mogą być tak skupieni na sobie, że Lech może zamieszać
Sugerujesz, że Lech ma choć cień szans na wyjście z grupy? Przecież Juve i City to jedni z największych faworytów do wygrania tej edycji LE.
Nie liczyłbym na powtórki zaciętych pojedynków City- Groclin czy Wisła- Lazio. Ale trzecie miejsce jest w ich zasięgu, przy dobrych wiatrach można się pokusić o pokonanie Austriaków.


Fan United od 1992 roku
28-08-2010 12:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lisu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 289
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2
Post: #30
Re: Liga Europejska 2010/2011
Skoro Lech męczy się okrutnie z takimi 'potęgami' jak: Inter Baku, Dnipro Dnipropietrowsk i przegrywa oba mecze ze Spartą Praga to nie ma co liczyć an nawiazanie walki z City i Juve. Sądze też, że z Red Bullami też trudno liczyć na jakiekolwiek punkty. I co z tego, że nie ma 3 ważnych zawodników, drużyna walcząca w swojej lidze, w Europie powinna mieć na tyle szeroki skład, żeby nie odczuwać absencji 2-3 zawodników.

Bycie fanem United to nie przyjemność, to zaszczyt
28-08-2010 13:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości