Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CS: Chelsea 1-3 Manchester United (08.08.2010)
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #46
Re: CS: Chelsea 1-3 Manchester United (08.08.2010)
truered napisał(a):genialny Fabio, który wg mnie mógł śmiało konkurować z Scholesem o miano zawodnika meczu.
O miano zawodnika meczu obok Scholesa mógł tylko Valencia konkurować. A co do Fabio to rozegrał dobre zawody, ale nie było to coś nadzwyczajnego. Faktycznie, mając w pamięci jego przedsezonowe spotkania można odnieść wrażenie, że znacznie się poprawił, ale mimo to nie określiłbym jego występu mianem genialnego Wink Poza tym bardzo mało brakowało żeby po raz kolejny stał się antybohaterem faulując w polu karnym Essiena.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
10-08-2010 13:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #47
Re: CS: Chelsea 1-3 Manchester United (08.08.2010)
Lukas napisał(a):Faktycznie, mając w pamięci jego przedsezonowe spotkania można odnieść wrażenie, że znacznie się poprawił, ale mimo to nie określiłbym jego występu mianem genialnego Wink Poza tym bardzo mało brakowało żeby po raz kolejny stał się antybohaterem faulując w polu karnym Essiena.

W pierwszej połowie był nie do zdarcia dla Chelskich, czyściutko wygarnął Essienowi piłkę, a ponadto był niezwykle waleczny i często podłączał się lewą stroną i pomagał mało widocznemu Parkowi. Dlatego też nieco może na wyrost, ale Fabio zasługuje na ogromne słowa pochwały za ten mecz. Dla mnie zaprezentował się najsolidniej obok Vidica, jeśli chodzi o zadania defensywne.

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
10-08-2010 14:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Becks Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 36
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #48
Re: CS: Chelsea 1-3 Manchester United (08.08.2010)
Cytat: Poza tym bardzo mało brakowało żeby po raz kolejny stał się antybohaterem faulując w polu karnym Essiena.
Mylisz braciSmile Z tego co pamiętam to dla Fabia nie zdarzylo się,by był antybohateremWink
10-08-2010 14:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości