Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CS: Chelsea 1-3 Manchester United (08.08.2010)
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #16
Re: CS: Chelsea - Manchester United (08.08.2010)
Trener Chelsea podał skład na niedzielny mecz.

Wyjściowa jedenastka Chelsea
Henrique Hilario, Paulo Ferreira, Branislav Ivanovic, John Terry, Ashley Cole, Michael Essien, John Mikel Obi, Frank Lampard, Salomon Kalou, Nicolas Anelka, Florent Malouda.

Rezerwowi
Ross Turnbull, Didier Drogba, Ricardo Carvalho, Yossi Benayoun, Yuri Zhirkov, Gael Kakuta, Daniel Sturridge, Jeffrey Bruma.
06-08-2010 21:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
premislav Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #17
Re: CS: Chelsea - Manchester United (08.08.2010)
Nie widzę innej opcji jak wygrana, jest niezła forma, kilka dobrych meczów w przedsezonie i super forma w meczu z irl. Wygrana będzie w psychologicznym znaczeniu bardzo ważna, bo czekają nas w sezonie dwa mecze z niebieskimi i gra o blachę może pomóc w nabraniu pewności siebie. W szczególności że ostatnio z nimi przegraliśmy. Może to nie jest jakiś super puchar ale wygrana z nimi jest zawsze bezcenna...

M.U.F.C.
Not arrogant
Just better...
07-08-2010 11:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #18
Re: CS: Chelsea - Manchester United (08.08.2010)
premislav napisał(a):super forma w meczu z irl.

:lol:

Co do samego meczu. Pojawia się coraz mniej niewiadomych. Skład powoli się krystalizuje. Do grona nieobecnych dołączyli Evra, Rafeal i Fabio. Pytanie teraz takie: dlaczego Ferg zagrał z drużyną Irlandii Evansem na lewej obronie? Wydaje mi się, że testował go w kontekście braku Evry i Fabio. Nie zdziwiłbym się zbytnio gdyby to właśnie Jonny zaczął mecz na lewej obronie, a na środku obok Vidica zobaczylibyśmy Smallinga czy Browna. Jestem prawie pewny, że wyjdziemy w tym meczu 442, ja widzę to tak:

Van der Sar
O'Shea - Brown/Smalling - Vidic - Evans
Valencia - Fletcher - Scholes - Nani/Giggs
Rooney - Owen


Oczywiście jest kilka niewiadomych. Kto partnerem Rooneya - stawiam na Owena. SAF powiedział, że ten mecz uznaje jako jeden z przygotowawczych do sezonu, dlatego nie zdziwiłbym się zbytnio gdyby właśnie Owen dostał szansę od pierwszych minut.
Jako partnera Fletchera dałem Scholesa - którego najchętniej bym widział w pierwszym składzie. Mam jednak przeczucie, że w jego miejsce od pierwszych minut desygnowany może być Gibson.

Jakby nie patrzeć, miło by było wygrać z Chelsea, ale tak jak sam Fergie mówił - ten mecz jakiś super ważny nie jest.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
07-08-2010 12:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
premislav Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #19
Re: CS: Chelsea - Manchester United (08.08.2010)
Mecz zdecydowanie o mniejszej wadze, ale zawsze lubię oglądać porażkę Chelsea a najlepiej jak przegrywają z nami Smile

M.U.F.C.
Not arrogant
Just better...
07-08-2010 12:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jacetto888 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 32
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #20
Re: CS: Chelsea - Manchester United (08.08.2010; 16.00)
Fajnie by było gdyby ten Meksykanin, Javier Hernandez, zagrał przynajmniej połowę meczu, zmieniając np. Owena. Chicarito jest w końcu najlepszym strzelcem Meksyku na mundialu, chciałbym go zobaczyć w akcji w ważnym spotkaniu.
United do boju, Chelsea do gnoju!
08-08-2010 13:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Becks Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 36
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #21
Re: CS: Chelsea - Manchester United (08.08.2010; 16.00)
A wiec znamy już skład na dzisiejszy mecz.Nawet gra Carrick,który podobno leczy kontuzje ; o
van der Sar - O'Shea, Evans, Vidic, Fabio - Valencia, Carrick, Scholes, Park - Rooney, Owen.
Szkoda,że Tomek nie broni ale przypuszczałem to,iż nie zagra od pierwszych minut.Skład dość mocny,ja ogólnie będę wyczekiwał na wejście ChicharitoWink
08-08-2010 13:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #22
Re: CS: Chelsea - Manchester United (08.08.2010; 16.00)
Jestem w lekkim szoku z powodu braku Fletchera... Ale skład wygląda rozsądnie - można było przewidzieć obecność Parka. Małymi niespodziankami boki obrony. Atak podany dwa dni temu.
08-08-2010 14:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #23
Re: CS: Chelsea - Manchester United (08.08.2010; 16.00)
Martwi mnie nasz skład. Chelsea wystawiła możliwie najmocniejszy skład, a SAF znów odpuszcza mecz. Boki obrony wyglądają najgorzej. Szkoda, że nie gra Nani, a znów Park. Za Owena powinien grać Hernandez. Michael zaraz się połamie.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
08-08-2010 14:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #24
Re: CS: Chelsea - Manchester United (08.08.2010; 16.00)
Jaroldz napisał(a):Michael zaraz się połamie.

To najlepiej zakażmy mu chodzić, biegać, trenować, grać, żeby się przypadkiem nie połamał.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
08-08-2010 16:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jacetto888 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 32
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #25
Re: CS: Chelsea - Manchester United (08.08.2010; 16.00)
Fajny mecz, ładne bramki (zwłaszcza ta Chicharito - strzelona twarzą ). Ale komentator Sportklubu jest jedyny - Van der Sar broni akcję 1 na 1, komentarz: "Ależ broni Van der Sar!!! *przerwa* Stary ale jary!"
08-08-2010 17:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #26
Re: CS: Chelsea - Manchester United (08.08.2010; 16.00)
Świetny mecz w naszym wykonaniu. Do czasu kiedy na boisku byli Scholes i Carrick kontrolowaliśmy w pełni wydarzenia na boisku. To właśnie gra tej dwójki IMO byłą kluczem do sukcesu - uwielbiam patrzeć na tą parę jak są w takiej dyspozycji. Przypomniał się bajeczny sezon 06/07, kiedy klepali rywali aż miło. Może w końcu co niektórzy zobaczą, że nie mamy tak słabej drugiej linii...

VdS - kilka dobrych interwencji, kilka błędów [ 6.5 ]

O'SHea - bardzo pozytywnie [ 6.5 ]
Vidić - solidnie [ 7 ]
Evans - na środku bardzo dobrze, po przejściu na lewą stronę już gorzej [ 6.5 ]
Fabio - pokazuje, że możemy mieć z niego więcej pożtku niż z jego brata. Solidnie z tyłu [ 6.5 ]

Valencia - gol, asysta i kilka dobrych dośrodkowań. Uwielbiam go Big Grin [ 7.5 ]
Scholes - football genius. Gdyby Frankie i Gerro potrafili tak grać to Anglia wyjechałaby z Mundialu dużo później 8-) [ 8 ]
Carrick - świetny. W defensywie skuteczny, a do tego świetnie regulował tempo gry, nie tracił piłek [ 7.5 ]
Park - bezbarwnie [ 5.5 ]

Rooney - asysta i...chyba wszystko [ 6 ]
Owen - patrz park

Smalling - b/o
Berba - świetny gol [ 6.5 ]
Hernandez - gol przypadkowy nieco, ale imponuje mnie ten chłopak wychodzeniem na woilne pole, grą pod presją [ 6.5 ]
Giggs - b/o
Fletcher - b/o
Nani - ładna asysta, ale poza tym raczej marnie [ 6 ]

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
08-08-2010 17:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jacetto888 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 32
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #27
Re: CS: Chelsea - Manchester United (08.08.2010; 16.00)
michal85 napisał(a):VdS - kilka dobrych interwencji, kilka błędów [ 6.5 ]
Tu się nie zgodzę, co najmniej 7.5 dla Holendra, dużo dobrych interwencji, gdyby bronił Kuszczak lub Foster, to, powiedzmy sobie szczerze, byłaby dogrywka.
08-08-2010 17:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #28
Re: CS: Chelsea - Manchester United (08.08.2010; 16.00)
No to ja też odważę się na ocenienie występu United.. Najwyżej zostanę zjechany.. Wink

Zwycięstwo odniesione stosunkowo niewielkim nakładem sił. Ale widać było, że poszczególni zawodnicy nie są tak ważni jak drużyna i gra zespołowa - to zdecydowanie na plus. A szczegóły niżej.

van der Sar - dwie kapitalne interwencje, nie dostrzegłem większych błędów, bardzo pewny mecz (7)

O`Shea - dla mnie bez rewelacji, wiem, że stać go na więcej, poza tym to on powinien lepiej się ustawić przy straconym golu (6)
Vidic - absolutny lider defensywy, czyści, wyprzedza tak jak być powinno (7)
Evans - jako partner Vidy bardzo dobrze, jako lewy obrońca raczej tak sobie (6,5)
Fabio - jedno słowo, które moim zdaniem go charakteryzuje to niecierpliwość (6)

Valencia - dla mnie MotM, gol, asysta, dynamiczne rajdy i pomoc w defensywie - kolejny świetny występ (8)
Scholes - co tu dużo pisać.. świetne przerzuty, dokładne podania (7)
Carrick - nieprzekonanych i tak nie przekona, ale dla mnie bardzo dobry występ, bez strat i bez strachu w pojedynkach defensywnych (7)
Park - nie wyróżnił się ani na plus ani na minus (6)

Rooney - asysta i nic poza tym (6,5)
Owen - mało widoczny (5,5)

Nani - poza asystą słabiutko, liczne straty (w tym kluczowa strata przy bramce) (6)
Berbatov - to co zwykle plus gol (6,5)
Hernandez - chłopak może być żywym srebrem dla United, niesamowicie ruchliwy i nie samolubny (7)
Smalling - grał gdy przeważała Chelsea i dlatego mogliśmy zobaczyć kilka nerwowych interwencji, daleko mu do Jonny`ego. (6)
Giggs - za krótko, więc oceny brak
Fletcher - jak wyżej
08-08-2010 17:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #29
Re: CS: Chelsea 1-3 Manchester United (08.08.2010)
Brawo! Pierwsze trofeum w tym sezonie zdobyte! Co prawda jakimś prestiżowym osiągnięciem to nie jest, ale zwycięstwo 3-1 powinno dać rywalom sporo do myślenia. Mecz, był prawie cały czas pod naszą kontrolą i to mogło się podobać.

van der Sar - kilka świetnych interwencji. Dobra gra nogami - [7]
O'Shea - wraca stary, dobry, solidny John. Jest okej. - [6,5]
Evans - bardzo dobrze zagrał dzisiaj, aczkolwiek gorzej od Vidica. - [7]
Vidic - świetnie!Kilka bardzo ważnych interwencji. Wraca do optymalnej dyspozycji. - [7,5]
Fabio - nawet dobrze w defensywie i kilka niezłych wejść z przodu. - [6,5]
Valencia - Gol, cudowna asysta, szybka gra, dryblingi, dobre wrzutki. Antonio w formie. - [8]
Carrick - dzisiaj zamknął chyba usta krytykom rozgrywając świetne spotkanie. Wraz ze Scholesem kontrolowali przebieg spotkania. Bardzo dobrze w def. - [7,5]
Scholes - MOTM. Cudowne crossy, do tego wspaniałe zagranie do Roo przy pierwszej bramce. Dlaczego nie może grać co mecz... - [8]
Park - nic ciekawego nie zaprezentował. Stać go na lepszą grę. - [6]
Rooney - świetna asysta, która podnosi mu ocenę za ten dosyć średni występ. - [6,5]
Owen - słabo. - [6]

Ze zmienników wyróżnić mogę tylko Berbatova i Hernandeza, którzy zagrali połowę meczu i strzelili po bramce. Szczególnie gol Berby ładnej urody. Nani plus za asystę, a minus za praktycznie całą resztę. Za dużo strat i niecelnych podań.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
08-08-2010 17:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Becks Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 36
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #30
Re: CS: Chelsea 1-3 Manchester United (08.08.2010)
Pierwsza połowa była bardzo dobra,obie drużyny grały świetnie-z lekkim wskazaniem na nasWink Jednakw drugiej połowie nie potrzebnie oddaliśmy srodek pola i było grożnie momentamiWink Jednak wszystko skończyło się dobrze dla nasWink Wogóle Rudy i tego jego podanie <3 cos pięknego i cudownego,MOTM tego meczuWink Ogólnie cały zespół na plus,ale jak to bywa w każdym meczu zawsze znajdą się piłkarze,którzy zagrają poniżej oczekiwańWink
08-08-2010 17:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości