Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CS: Chelsea 1-3 Manchester United (08.08.2010)
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #2
Re: CS: Chelsea - Manchester United (08.08.2010)
W końcu! Wracamy do normalnych rozgrywek i meczu od stawkę, od kwietnia trochę czasu minęło i w sumie nie mogłem się już doczekać inauguracji rozgrywek Wink Zaczynamy meczem z tym samym rywalem co rok, temu i prawdopodobnie najpoważniejszym rywalem do tytułu, więc ewentualne zwycięstwo na pewno da niemałego kopa przed startem rozgrywek ligowych tydzień później.

Co do składów do dobrą wiadomością dla nas jest fakt, iż w drużynie the bluesa zabraknie kilku zawodników, szczególnie Cecha i Drogby, ich nieobecność to duże osłabienie odpowiednio dla obrony i ataku, niestety u nas pojedyncze problemy kadrowe. Najpoważniejszym brakiem jest oczywiście kontuzja Rio, ale z tego co wyczytałem to Jonny jest w naprawdę dobrej dyspozycji, więc miejmy nadzieję, że forma do przyszłego weekendu się utrzyma i Irlandczyk do spółki z Vidicem nie pozwolą na wiele napastnikom the Blues.

Wspomniałem Serba, który podobnie jak kilku innych naszych graczy brało udział w MŚ, początkowo SAF zapowiadał, że uczestnicy mundialu opuszczą kilka pierwszych spotkań, jak będzie w teorii? Mam nadzieję, że z Chelsea zagrają, bo brak Vidica i Evry z tyłu może być istotny, nie mówiąc już o Rooney'u, który mam nadzieję (pewnie jak wszyscy) po nieudanym mundialu odzyska właściwą dyspozycję.

Formacja na ten mecz to oczywiście 451, klasyk na mocnych rywali. W zależności od tego, czy tych kilku zagra to skład widziałbym tak:

Z uczestnikami MŚ:

Edwin
Neville/O'Shea-Vidic-Evans-Evra
Valencia-Carrick-Scholes/Park-Fletcher-Nani
Roo

Bez:
Edwin
Gary-Evans-Smalling/Brown-O'Shea/Fabio
Valencia-Carrick-Scholes-Fletcher-Nani
Berbatov

Nie wiem jak ze zdrowiem poszczególnych graczy, physioroom nic nie wspomina o wymienionych przeze mnie wyżej, więc mam nadzieję, że wszyscy będą gotowi do gry i oby ostatni mecz sparingowy nie przyniósł jakiegokolwiek urazu.

Mając w pamięci ostatni mecz tych drużyn to na pewno lekko nie będzie, mimo braków w składzie Chelsea, miejmy nadzieję, że zagrają uczestnicy mundialu, bo osamotniony z przodu Berbatov może mieć ciężko, on nie lubi tej roli, chyba że te 451 będzie płynnie przechodzić w 433, gdzie skrzydłowi będą go bardziej wspierać.
01-08-2010 21:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CS: Chelsea - Manchester United (08.08.2010) - Tomek91 - 01-08-2010 21:49

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości