Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 3-0 Newcastle United (16.08.2010)
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #31
Re: PL: Manchester United - Newcastle United (16.08.2010; 21.00)
Brawo!3-0 jest dobrym wynikiem, chociaż można było strzelić więcej bramek. Już w poprzednim sezonie zauważyłem, że gdy prowadzimy 2/3-0 to za bardzo kombinujemy, w naszych akcjach jest dużo nonszalancji, a powinniśmy cisnąć cały czas. Dobra już nie narzekam, teraz może jakieś indywidualne oceny.

van der Sar - na swoim wysokim poziomie. Dużo do bronienia nie miał, ale był pewny. Lekkie zastrzeżenie do wybić - [7]

Evra - to jeszcze nie jest najlepsza forma Pata, ale dzisiaj było dobrze. Kilka dobrych akcji w ofensywie. Kontuzji raczej nie będzie. - [7]
Vidic - bezbłędnie dzisiaj. Świetnie, że został z nami bo jest bardzo ważnym ogniwem naszej defensywy. - [7,5]
Evans - jak wyżej. Dużo pracy nasi środkowi dzisiaj nie mieli, ale trochę walki z tym Carrollem było. - [7,5]
O'Shea - najsłabszy punkt bloku defensywnego. Kilka głupich strat. - [6,5]

Nani - przeciętny występ. Kilka razy miał sytuacje, że mógł kropnąć z dystansu, a holował piłkę. - [6,5]
Scholes - poezja. Motm. Dwie asysty, cudownej urody. Świetne przerzuty i rozgrywanie piłki. Mam nadzieję, że jak najwięcej będzie można oglądać takiego Scholesa do końca jego kariery. - [9]
Fletcher - słabiej od Paula, i według mnie poniżej swojego dobrego poziomu. W pierwszej połowie kilka strat. Nie wiem, czy nie lepszą opcją na ten mecz byłby Carrick. Na plus bramka. - [7]
Valencia - lichutko. Enrique świetnie się przygotował do gry przeciwko Antonio i praktycznie nie pozwolił mu na zbyt wiele. Liczymy na coś więcej. - [6,5]

Rooney - słabo. Jak się kilka razy cofnął i rozciągnął grę to nawet fajnie to wyglądało, tylko z przodu coś licho. Mam nadzieję, że jak najszybciej dojdzie do formy, bo ciężko się go oglądało. - [6,5]
Berbatov - zaraz po Paulu najlepszy na boisku. Wracał się, rozgrywał, do tego strzelił ładnego gola. Mógł coś jeszcze dorzucić, ale świetnie jego strzał wyciągnął Harper. - [8,5]

Chicharito - przerwał swoją świetną passę. Bez piłki gra świetnie. Super się ustawia. Szkoda, że dał się złapać na tego minimalnego spalonego. - [6]
Giggs - legenda. Premiership = 19 sezonów = 19 sezonów Giggsa = w każdym z nich przynajmniej 1 gol Ryana. Tradycja podtrzymana. Chyba jak Ryan zakończy karierę rozgrywki będą musiały zmienić nazwę. Piękny ten wolej. - [7]
Rafael - grał zbyt mało czasu.

Dobre rozpoczęcie sezonu. Trzy punkty zostają na Old Trafford. Teraz pozostaje nam czekać na kolejny mecz na ciężkim terenie w Londynie.

E: Najlepszy tekst z dzisiejszego mecz z C+: " Czas nie panuje nad Berbatovem, to on panuje nad czasem" - czy jakoś tak. ;D

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
16-08-2010 22:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #32
Re: PL: Manchester United - Newcastle United (16.08.2010; 21.00)
Świetne zakończenie wspaniałego dnia Smile
Przed spotkaniem wynik 3-0 brałbym w ciemno, tak więc jestem zadowolony. Cieszy dobra gra United, szczególnie ta z drugiej połowy, gdzie niemal przez 45 min dominowaliśmy na boisku. Jak na razie wszystko układa się bardzo fajnie i miejmy nadzieję, że tak pozostanie.

van der Sar - praktycznie bezrobotny. Dośrodkowania wyłapywał znakomicie, dodatkowo jak zawsze dzięki bardzo dobrej grze nogami wprowadzał wiele spokoju w szeregi obronne.

O'Shea - widać, że jeszcze nie jest w optymalnej formie. Nie ustrzegł się błędów w defensywie, a w ofensywie jak zazwyczaj niewiele mieliśmy z niego pożytku.

Vidic - bardzo dobre spotkanie. Tak naprawdę popełnił jeden błąd - w pierwszej połowie przy rzucie rożnym nie upilnował Carrolla. Dominował zarówno na ziemi jak i w powietrzu.

Evans - przytrafiło mu się parę mniejszych błędów... poza tym było dobrze.

Evra - jak to Pat. Świetny w ofensywie i niemal bezbłędny w defensywie. Mam nadzieję, że z jego kolanem jest wszystko w porządku i bez przeszkód będzie mógł zagrać w kolejnym meczu.

Valencia - to nie był jego dzień. Oglądając go w dzisiejszym meczu miałem wrażenie jakby nie był do końca zdrów... taki trochę osłabiony mi się wydawał, może jakaś choroba? Mam nadzieję, że w kolejnych meczach będzie prezentował podobny poziom jak w meczu z Chelsea.

Fletcher - Szkot coraz lepiej radzi sobie z rozgrywaniem piłki. Owszem zaliczył dziś trochę niecelnych podań, jednak jego występ oceniam jak najbardziej na plus.

Scholes - maestro, król środka pola, geniusz - co więcej mogę napisać? Kaka, Sneijder, Ozil czy inni mogą mu co najwyższej buty czyścić. Dwie świetne asysty, do tego mnóstwo genialnych dograń. Z takim Scholesem, walka o Ligę Mistrzów i Premier League będzie o wiele łatwiejsza.

Nani - momentami trochę jak jeździec bez głowy. Dodatkowo był strasznie niedokładny, irytowały mnie te balony wrzucane przez niego w pole karne. W drugiej połowie zaczął grać lepiej. Widać jednak, że jeszcze potrzebuje czasu na dojście do optymalnej formy.

Rooney - miał parę dobrych zagrań, jednak poza tym było kiepsko. Brakowało mu trochę szybkości, celności, w ogóle wszystkiego. Mam nadzieję, iż z każdym meczem będzie coraz lepiej.

Berbatov - drugi najlepszy zawodnik w tym spotkaniu. Po prawdzie powinien mieć na koncie więcej niż jedną bramkę, jednak jego gra naprawdę mogła się podobać. Oby tak dalej.


Chicharito - niestety nie miał okazji zbytnio się wykazać. Po raz kolejny mogliśmy obserwować jak świetnie młody Meksykanin gra bez piłki.

Giggs - kolejny sezon z bramką na koncie. Parę bardzo fajnych zagrań, parę też niedokładności i strat. Jednak występ jak najbardziej in plus.

Rafael - nie miał okazji by się wykazać.



Mój Blog: Pod presją czasu
16-08-2010 22:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
premislav Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #33
Re: PL: Manchester United - Newcastle United (16.08.2010; 21.00)
Scholes genialny. Berbatov strzelił ale gdyby nie jego nonszalancja to by było z 6-0. Nani bardzo dobrze gra jeden na jeden albo jeden na dwóch ale brakuje mi ostatniego podania, mało celne są jego podania, bardzo irytujące. Giggs jeden strzał i jedna bramka. I na koniec Chicharito, wypracował poniekąd ostatnią bramkę, waleczny i dużo biega. Rooney niestety bez formy, ale szybko wróci na pewno. Fletcher znowu super występ ale z kilkoma błędami. Jedyne czego żałuję to dużo zmarnowanych sytuacji. Oby było lepiej. Na dodatek wszedł mi handicap 0:1 za 5 stówek więc wieczór jak najbardziej udany Smile

M.U.F.C.
Not arrogant
Just better...
16-08-2010 22:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #34
Re: PL: Manchester United - Newcastle United (16.08.2010; 21.00)
premislav napisał(a):Nani bardzo dobrze gra jeden na jeden albo jeden na dwóch ale brakuje mi ostatniego podania, mało celne są jego podania, bardzo irytujące.

Co fakt, to fakt. Ale widać, że przejawia dużą chęć do gry, jest świeży, ładnie kiwa. Na początku sezonu minusem chyba wszystkich zawodników (tylko Scholesowi się to nigdy nie zdarza) jest dokładność, co widzieliśmy w wykonaniu i Rooneya, i Berby i Naniego.Ale wszystko przyjdzie z czasem, nie ma się co martwić. Ważne, że 3:0 jak najbardziej zasłużone. Jestem zbudowany naszą grą na początku sezonu, w końcu przez 3 ostatnie sezony pierwsze parę meczy graliśmy bardzo słabo. A teraz taki miły prognostyk. Coś czuję, że majster będzie. Wink

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
17-08-2010 07:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #35
Re: PL: Manchester United - Newcastle United (16.08.2010; 21.00)
Berba był niedokładny? Jeśli mnie pamięć nie myli to zaliczył wczoraj 50 podań z czego 46 trafiło do adresata.

Z niecierpliwością czekam na mecz z Fulham, bo wtedy pewnie poznamy naszą realną wartość. Póki co 2 ostatnie mecze o stawkę mogą napawać nas tylko optymizmem.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
17-08-2010 08:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #36
Re: PL: Manchester United 3-0 Newcastle United (16.08.2010)
"Mówiąc szczerze dzisiejszego wieczoru powinien jednak strzelić co najmniej cztery albo pięć bramek."

"Dymitr był trochę lekceważąco i niedbale podszedł do wykończenia akcji, ale to nie zmienia faktu, że rozegrał świetny mecz."

Niesamowicie niedokładny. Podania podaniami, ale on jest napastnikiem i jak nie 4 czy 5 (bo uważam, ze SAF tu trochę przesadził Smile ), to 3 gole powinien strzelić. A czemu nie strzelił? A no, bo był niedokładny. Co nie zmienia faktu, że jak będzie tak grał co sobotę, to niech gra u nas do czterdziestki.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
17-08-2010 09:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
premislav Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #37
Re: PL: Manchester United 3-0 Newcastle United (16.08.2010)
Berba miał sytuację sam na sam i tego nie wykorzystał strzelając pół metra od bramki... To że wymienił podania i były celne to fakt, faktem jest też, że jako napastnik powinien wykazać się większą skutecznością w takich sytuacjach. Ale brawo że w ogóle strzelił do bramki. Może się rozkręci w tym sezonie i niech strzela tą jedną bramkę na mecz, nie mam nic przeciwko, chociaż wolałbym przy tylu okazjach żeby bramek było więcej.
Co do meczu to zdziwił mnie trochę występ Evry, jakoś przed meczem jeszcze czytałem, że ma zagrać jakiś mecz w rezerwach a tu zaskoczenie i SAF go wystawia w pierwszym składzie. Ale zagrał dobrze, może nie na miarę swoich możliwości, ale lepiej niż na mundialu.

M.U.F.C.
Not arrogant
Just better...
17-08-2010 11:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #38
Re: PL: Manchester United 3-0 Newcastle United (16.08.2010)
3-0 to dobry wynik, ale patrząc na przebieg meczu odczuwam pewien niedosyt. Co prawda początek meczu był nieco nerwowy, ale później już całkowicie prowadziliśmy i kontrolowaliśmy grę. Niemniej widać, że jest to pierwszy mecz sezonu bo dało się zauważyć trochę niedokładności, ale na szczęście były to pojedyncze przypadki.

Co do gry poszczególnych piłkarzy to powiem jedynie, że bardzo podobała mi się gra Scholesa- po prostu poezja, tyle lat na karku i nadal tak świetnie rozgrywać piłkę, klasa; Berbatowa- nie dość że zaliczył bramkę to po raz kolejny pokazał ile potrafi wnieść do drużyny- umiejętność dobrego i ciekawego rozgrywania piłki, kombinacyjna gra, mógł oczywiście dorzucić przynajmniej jeszcze 2 bramki, ale i tak jestem zadowolony- tak trzymać Berba.
Solidnie również linia obrony, z wyjątkiem może O'Shea, a poza tym miło ujrzeć Evrę znowu jak gra
:-D
Na minus za to niewątpliwie postawa Roo, który wygląda jakby nie otrząsnął się jeszcze po Mundialu i co bardzo dziwne gra Valencii, który w meczu z Chelsea był obok Scholesa najlepszy na boisku, a tutaj taka klapa- mało wygranych pojedynków i proste błędy.
Podsumowując: satysfakcjonująca gra i dobry wynik na inaugurację rozgrywek.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
17-08-2010 12:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #39
Re: PL: Manchester United 3-0 Newcastle United (16.08.2010)
Plan na inaugurację wykonany- pewne zwycięstwo w dobrym stylu. Niektórzy może zagrali słabiej od reszty, ale jako całość funkcjonowało to całkiem fajnie. Newcastle przez może 5-10 minut starało się grać otwartą piłkę, a już w drugiej połowie to głównie się przyglądali i bronili się. Po powrocie do PL na pewno nie będą mieli łatwo.

Edwin- bezrobotny

O'Shea-nieprzekonywująca, poniżej swojego poziomu. Przy rożnym Carrol zbyt łatwo mu uciekł.
Evans/Vidic- spoko
Evra- walnie przyczynił się do trafienia Fletchera, poza tym ok.

Valencia- więcej po nim się spodziewałem, często musiał sobie radzić ze ścisłym kryciem lub podwojeniami i nie wychodził z tych pojedynków najlepiej, ale podobało mi się jak agresywnie odebrał piłkę przy pierwszej bramce.
Scholes- ankieta mówi wszystko 24/24 głosów na niego
Fletcher- spokojny mecz dla Szkota, opanowanie środka pola z tak dysponowanym Scholesem nie mogło być trudne. No i cieszy bramka.
Nani- Perch nie miał z nim lekko, choć wydaję mi się, że druga połowa była w wykonaniu Portugalczyka lepsza.

Berbatov- obok Paula chyba najlepszy gracz, mógłby dołożyć chociaż drugie trafienie, ale i tak miło było patrzeć na Bułgara w takiej formie.
Roo- więcej się po nim spodziewałem, kilka złych zagrań i błędnych decyzji, chyba najsłabszy w naszych szeregach.

Giggs- gol i jedno otwierające podanie do Berby, ale gol w 19 sezonie, za rok okrągła dwudziestka
Hernandez- szukał gry

Można się przyczepić do kilku niepotrzebnych strat w środku pola, ale rywal nie był na tyle groźny, żeby nas ukarać za te błędy, które z czasem należy wyeliminować.
17-08-2010 22:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości