Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sir Alex Ferguson
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #1
Sir Alex Ferguson
[Obrazek: f71d3f73aafd313a.jpg]
W tym temacie dyskutujemy o sir Alexie Fergusonie oraz sztabie szkoleniowym Manchesteru United. Zapraszam do pisania Smile


Fan United od 1992 roku
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-06-2013 08:00 przez sebos_krk.)
27-01-2008 12:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
relax Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 18
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #2
Re: Sir Alex Ferguson i sztab szkoleniowy.
Ferguson to legenda tyle przeszedł z Manchesterem absolutny BOSS, nikt mu nie podskoczy :lol:
Bardzo go lubię jako trenera a najbardziej lubię jak podczas meczów żuje gumę :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
27-01-2008 12:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #3
Re: Sir Alex Ferguson i sztab szkoleniowy.
Na dzień dzisiejszy nie widzę nikogo innego na miejscu menedżera United. Trudno mi wyobrazić, kto mógłby zastąpić Fergusona. To jest człowiek-legenda, jest z tym klubem 20 lat. Ponadto realizuje swoją koncepcję zespołu, a inny trener najprawdopodobniej zmieniłby ją. U Alexa podoba mi się dyscyplina, to bardzo ważne, a on umie radzić sobie z piłkarzami (nie licząc tego buta...).
Nie ma lepszego na stanowisko trenera Man United i mam nadzieję, że Ferguson będzie pierdział w ten stołek jeszcze długi czas Wink

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
27-01-2008 13:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dsw_MUszyna Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #4
Re: Sir Alex Ferguson i sztab szkoleniowy.
o Fergusonie nie ma co pisać, bo to raczej oczywiste oczywistości Tongue
ja jestem bardziej ciekaw co sądzicie o Carlosie Queirosie?
ja jestem za tym, aby ten pan jak najszybciej opuścił klub.

na forum dsw_MUszyna, na Redlogu Dominik Wink
MUSC PL Member
<!-- m -->http://naazymut.blox.pl<!-- m --> << notatki z moich wędrówek
27-01-2008 13:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #5
Re: Sir Alex Ferguson i sztab szkoleniowy.
dsw_MUszyna napisał(a):ja jestem bardziej ciekaw co sądzicie o Carlosie Queirosie?
ja jestem za tym, aby ten pan jak najszybciej opuścił klub.

Może jakieś uzasadnienie?

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
27-01-2008 13:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
likamari Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 12
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #6
Re: Sir Alex Ferguson i sztab szkoleniowy.
trudno sobie wyobrazić zespół bez FergiegoWink od kiedy zaczęłam sie interesować piłka przed oczami zawse był Fergie zujący swoja gume do żucia, wyskakujący z ławki w czasie meczy po strzeleniu gola, tak bardzo i długo związany i oddany jednemu zespołowi.
27-01-2008 15:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MU_fan Offline
Member
***

Liczba postów: 213
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #7
Re: Sir Alex Ferguson i sztab szkoleniowy.
Zastanawiająca jest ostatnia wypowiedź Fergiego:

Cytat:- Bardzo chcę pochwalić tych dwóch piłkarzy i mogę bez końca oglądać ich na boisku. Nie wyobrażam sobie, że to się kiedyś skończy. Kiedyś przyjdzie ten dzień, ale nie chcę o tym myśleć. Myślę, że mnie w zespole już nie będzie, gdy oni odejdą. Są najlepszymi zawodnikami, z którymi pracowałem - zakończył Ferguson.

Wypowiedź dotyczyła Scholesa i Giggsa, ale niezwykle zastanawia mnie ten fragment wywiadu, "Kiedyś przyjdzie ten dzień, ale nie chcę o tym myśleć. Myślę, że mnie w zespole już nie będzie, gdy oni odejdą." Czyżby Szkot planował rychłe opuszczenie Old Trafford, czy odejdzie szybciej niż się nam wydaje, czy nie ma zamiaru robić licencji UEFA, która będzie mu potrzebna na pracę od 2010 roku. Co Wy o tym myślicie?
27-01-2008 18:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #8
Re: Sir Alex Ferguson i sztab szkoleniowy.
Heh z tą licencją to by sobie dali spokój, bo przecież nikt normalny nie odważyłby się zabronić szkotowi prowadzić zespołu. W końcu to żywa legenda futbolu, a nie jakiś młody rozpoczynający karierę trener i papierki to tu są drugorzędną sprawą Wink


Fan United od 1992 roku
27-01-2008 18:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matx Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 14
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #9
Re: Sir Alex Ferguson i sztab szkoleniowy.
Podejrzewam, że to nie o licencję chodzi.Co jakiś czas pojawiają się informację o planowanym zakonczeniu pracy przez Fergusona w klubie. Coć na rzeczy pewnie jest, Nie zdziwilbym się gdyby np. po wygraniu w tym roku Ligo Mistrzów i obronie mistrzostwa Anglii, Sir Alex zdecydowal się na taki krok, chcąc odejść w pelnym balsku. Czyli paradoksalnie zatrzymać go w klubie jak najdluzej moze brak spekatakularnych sukcesów. Ale to są oczywiście tylko moje przypuszczenia, które mam nadzieję nie mają wiele wspólnego z rzeczywistością. Bo chyba chodzi nam oto, zeby Manchester wygrywal jak najwięcej a Ferguson pracowal w nim jak nadlużej.
27-01-2008 19:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matx Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 14
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #10
Re: Sir Alex Ferguson i sztab szkoleniowy.
Tak mi się wydawalo, ze nie wziąlem sobie tego znikąd. Inna sprawa to to, ze nawet jeśli tak mowil, to nie znaczy ,ze tak zrobi. Wink
27-01-2008 19:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #11
Re: Sir Alex Ferguson i sztab szkoleniowy.
Pogromca napisał(a):Ferguson już nie jednokrotnie powtarzał, że odejdzie wraz ze zwycięstwem Ligi Mistrzów i Premiership.
Tak samo jak wielokrotnie powtarzał, że nie odejdzie póki nie prześcignie Liverpoolu w zdobytych tytułach mistrzowskich. I Matta Busby'ego w długości prowadzenia Manchesteru United. I kiedy mu wierzyć? Chyba on już zawsze jest skazany na piłkę. Guy Roux też odchodził, a potem po jakimś przyjął ofertę Lens. Tak łatwo się rozstać z czymś co było całym życiem naprawdę nie jest łatwo.


Fan United od 1992 roku
27-01-2008 20:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pawlo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 415
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #12
Re: Sir Alex Ferguson i sztab szkoleniowy.
Every single one of us love Cathy Ferguson
love Cathy Ferguson
love Cathy Ferguson
Every single on of us love Cathy Ferguson
love Cathy Ferguson

Myślę, że znów by było to słychać z trybun Smile Już raz udało się jej dokonać tego, o czym marzyli fani Smile

50 years ago, our team lay in the snow.
Battered and bloodied some of them died,
Some of them survived.
Charlton and Matt Busby,
They took us to Wembley.
And we beaten Benfica and we won the cup,
all those years ago.
27-01-2008 21:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #13
Re: Sir Alex Ferguson i sztab szkoleniowy
SAF, wielokrotnie też podkreślał że nie pójdzie na emeryturę... bo musiałby cały dzień spędzać z żoną Wink

Póki co cieszmy się złotą erą MU, bo kto wie co może być potem.

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
22-02-2008 22:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pawlo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 415
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #14
Re: Sir Alex Ferguson i sztab szkoleniowy
Weźmiemy Beniteza i poczujemy jak to jest być city, jak to jest być małym i jak to jest gdy twój klub win fuck all.

50 years ago, our team lay in the snow.
Battered and bloodied some of them died,
Some of them survived.
Charlton and Matt Busby,
They took us to Wembley.
And we beaten Benfica and we won the cup,
all those years ago.
23-02-2008 00:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pstarczewski Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #15
Re: Sir Alex Ferguson i sztab szkoleniowy
Ferguson sam w sobie jest legendą i chyba jedyne co może go "wyrzucić" z Old Trafford to zdrowie, a raczej jego brak...

//staraj się pisać zgodnie z zasadami ortografii - radzio
24-02-2008 17:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości