Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 3-0 West Ham (28.08.2010)
ZasadKG Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 400
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
Post: #31
Re: PL: Manchester United - West Ham (28.08.2010; 18:30)
u mnie to samo, sie zastanawialiśmy z bracmi po co zdjął właśnie ;p

Glory, glory man united!

Totalna pustka, myśle i nic - za tą pustke szóstka - myśle i nic Smile
29-08-2010 13:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #32
Re: PL: Manchester United 3-0 West Ham (28.08.2010)
mucha napisał(a):Foster, jeśli oglądałeś mecz od 25. minuty to nie wyjeżdżaj z tekstami, że "nadeszła moda na krytykowanie O'Shea". Bo do tego czasu grał naprawdę kiepsko, nieustannie ogrywany przez Dyera, do tego jakieś bezsensowne długie piłki, uj wie do kogo.

Nie wiem czy przyczepiłeś się do mojej oceny czy do czyjej, ale jeśli nie oglądałeś całego meczu to nie zarzucaj komuś kto oglądał całe spotkanie, że kieruje się jakimiś stereotypami. A jeśli nie wierzysz to obejrzyj sobie te pierwsze 25 minut i sam oceń.
Oglądając Johna od 25 minuty nie spodziewałem się, że mógł tak słabo zagrać na początku, dlatego napisałem tak jak napisałem. Mój błąd, przyznaję.



Mój Blog: Pod presją czasu
29-08-2010 15:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lisu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 289
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2
Post: #33
Re: PL: Manchester United 3-0 West Ham (28.08.2010)
Również przyznam, że O'Shea zagrał słabo. Coś nie radzi sobie na tej prawej stronie. Byłem bardzo zadowolony z gry Vidica, który nie raz ratował zespół. Natomiast rozczarowany byłem występem Smallinga. Chłopak był ewidentnie zdenerwowany debiutem na Old Trafford. Podanie miał niezbyt dokładne, zmarnował bardzo dogodną sytuację do strzelenia bramki a i mało brakowało gdyby podał piłkę w swoim polu karnym wprost do przecwnika. Mam nadzieję, że z czasem będzie grał coraz lepiej, parę meczy w CC i będzie dobrze Smile

Bycie fanem United to nie przyjemność, to zaszczyt
29-08-2010 15:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #34
Re: PL: Manchester United 3-0 West Ham (28.08.2010)
Naprawdę fajny i miły do obejrzenia mecz, nawet moja dziewczyna wytrzymała i nie wspomniała ani razu, że nudy Wink Wynik może zadowalać, ale gdyby się uprzeć to przy lepszej skuteczności 3-0 to mogłoby być do przerwy, ale wygrana to wygrana, jak będą zwycięstwa to stosunek bramkowy może zejść na dalszy plan.

West Ham, tak jak się spodziewano, wysoko poprzeczki nie zawiesił. Dobrze, że gol padł jeszcze w pierwszej połowie, bo to wprowadziło więcej pewności w poczynania zespołu w ofensywie, co świetnie obrazował Bebratov, ta piętka z pierwszej do Naniego, cudo Smile Mam nadzieję, że Bułgar utrzyma tak wysoką dyspozycję jak najdłużej, a jak optymalną formę odnajdzie już Roo to dopiero będzie jazda 8-) No właśnie, Anglik w końcu się przełamał, z karnego, ale zawsze, po trafieniu widać już było lepszą grę w jego wykonaniu. Do tego dochodzi świetna gra weteranów, przed sezonem bodajże Edwin stwierdził, że nie można za bardzo się na nich opierać, ale w takiej formie to naprawdę ciężko, żeby ktoś inny decydował o postawie zespołu. Giggs, mimo wieku wciąż imponuje dynamizmem z piłką przy nodze i inteligencją, za przykład niech posłuży akcja, w której wywalczył karnego, Spector dostał niezłą lekcję. Paul też rozegrał dobre spotkanie, choć pod koniec niedokładność wkradła się w jego zagrania, jeżeli to zmęczenie to na szczęście jest teraz dłuższa przerwa. W obronie bezapelacyjnie panował Vidic, co tu dużo mówić, wślizgi pierwsza klasa Smile

Teraz czas na kolejny niełatwy wyjazd, z Evertonem będzie trzeba zagrać lepiej niż z Fulham, nawet jeśli Tofiki jakoś nie zachwycają na początek
29-08-2010 15:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Piotrek1418 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #35
Re: PL: Manchester United - West Ham (28.08.2010; 18:30)
Piękne zachowanie, Berbatova tata żyje?
29-08-2010 17:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #36
Re: PL: Manchester United 3-0 West Ham (28.08.2010)
Ja tylko chciałbym zwrócić uwagę na trzy rzeczy- bardzo ładna gra zespołowa, Nani po raz kolejny bardzo dobrze na prawej stronie i dopóki Antonio się nie ogarnie to pewnie Portugalczyka będziemy tam widzieć, kolejny bardzo dobry mecz Barbatowa okraszony taką typową bramką w jego stylu 8-)

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
29-08-2010 20:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości