Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transfery - plotki, spekulacje, doniesienia prasowe
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #61
Re: Transfery - plotki, spekulacje, doniesienia prasowe
Sahin za 12 mln euro do Realu Madryt. Niestety wszystko wskazuje, że to już pewne. Na poniedziałek zaplanowana została konferencja z udziałem Turka, podczas której ogłosi on swoją decyzje.
Szkoda mi chłopaka, bo tam na pewno nie będzie grał pierwszoplanowej roli, szkoda mi także BVB bo traci mózg drużyny.



Mój Blog: Pod presją czasu
07-05-2011 10:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #62
Re: Transfery - plotki, spekulacje, doniesienia prasowe
Czy ja wiem. Spokojnie w miejsce Khediry może pograć. A BVB ma już bardzo dobrego następce - Gundogana. Nie wiem co widzą w tym realu, ale ich decyzja, trudno niech później żałują.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
07-05-2011 11:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #63
Re: Transfery - plotki, spekulacje, doniesienia prasowe
W miejsce Khediry? Przecież Sahin to taki Xabi Alonso, a nie typowy defensywny pomocnik jakim jest Niemiec. Nuri będzie siedział na ławce. Szkoda, bo lubię chłopaka i widać, że jest to zawodnik, który w odpowiednich warunkach może rozwinąć się w zawodnika, który będzie niszczył w środku pola.

A co do Gundogana, to póki co jest on o klasę gorszy od Sahina. Owszem jest to wielki talent, który z pewnością pod wodza Kloppa się rozwinie odpowiednio jednak nie jest to zawodnik, który już teraz będzie reprezentował odpowiedni poziom.



Mój Blog: Pod presją czasu
07-05-2011 11:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #64
Re: Transfery - plotki, spekulacje, doniesienia prasowe
Chłopak głupi to tam idzie. Niech później nie płacze jak Canales czy Pedro Leon, że nie będzie grał tyle ile by chciał.

Gdzieś czytałem, że w następnym sezonie w Realu chcą zrobić coś takiego, aby w środku był Sahin z Oezilem oraz Alonso, a na bokach Krysia z Marysią, a w ataku jakiś nowy napastnik lub Benzema. Ale czy tak będzie, przekonamy się w sierpniu.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
07-05-2011 12:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rimas Offline
Member
***

Liczba postów: 99
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #65
Re: Transfery - plotki, spekulacje, doniesienia prasowe
Cytat:Nuri będzie siedział na ławce. Szkoda, bo lubię chłopaka i widać, że jest to zawodnik, który w odpowiednich warunkach może rozwinąć się w zawodnika, który będzie niszczył w środku pola.

A co? Real Madryt to są złe warunki na rozwój? U boku Mourinho? Jasne, nie będzie może podstawowym zawodnikiem, ale jako zmiennik Alonso, którego Realowi brakuje, może ładnie się rozwinąć, a potem wskoczyć w jego miejsce. Wali od was stereotypami, Real marnuje piłkarzy bla bla bla. Nie wszystkie transfery są trafione, równie dobrze można powiedzieć, piłkarzy marnuje Manchester United. Nigdy nie ma 100% pewności, że dany zawodnik się sprawdzi.
07-05-2011 12:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #66
Re: Transfery - plotki, spekulacje, doniesienia prasowe
Niestety, ale to Real zawsze marnował piłkarzy i przykładów na to jest wiele. Myśmy co najwyżej mogli zmarnować Verona z Klebersonem.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
07-05-2011 12:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rimas Offline
Member
***

Liczba postów: 99
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #67
Re: Transfery - plotki, spekulacje, doniesienia prasowe
Takie same gadanie było z Ozilem. A teraz to czołowa postać, wygrywa rywalizację z Kaką.
07-05-2011 13:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #68
Re: Transfery - plotki, spekulacje, doniesienia prasowe
Kleberson sam się zmarnował. Przecież po odejściu z Manchesteru nie znalazł zatrudnienia w żadnym dobrym europejskim klubie. Trzeba chłopaka żałować, bo umiejętności miał/ma, przecież wszyscy dobrze wiemy jak niszczył system na mundialu w Korei i Japonii. Veron po prostu nie pasował do ligi angielskiej, we Włoszech gdzie by nie grał spisywał się wyśmienicie.
07-05-2011 13:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #69
Re: Transfery - plotki, spekulacje, doniesienia prasowe
Owen, Kaka, Sneijder, VdV, Huntelaar - mało? I to poza Owenem wszyscy z ostatnich paru lat... Niektórzy się odbudowali (Sneijder, VdV) inni już niestety nie.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
07-05-2011 13:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rimas Offline
Member
***

Liczba postów: 99
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #70
Re: Transfery - plotki, spekulacje, doniesienia prasowe
Możesz powiedzieć jak Real zmarnował Sneijdera, Van der Vaarta i Huntelaar? Wink
07-05-2011 13:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #71
Re: Transfery - plotki, spekulacje, doniesienia prasowe
A możesz mi powiedzieć, jak Real nie marnował Sneijdera, Van der Vaarta i Huntelaara?

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
07-05-2011 14:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
EsDe Offline
Member
***

Liczba postów: 212
Dołączył: Mar 2011
Reputacja: 0
Post: #72
Re: Transfery - plotki, spekulacje, doniesienia prasowe
Sneijder i VDV stracili kilka latek swojej kariery, a Huntelaar miał szansę zostać najlepszym napastnikiem na świecie ale dzięki Realowi gra teraz w Shalke.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
07-05-2011 14:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #73
Re: Transfery - plotki, spekulacje, doniesienia prasowe
Z tym Huntelaarem to bym nie przesadzał. Owszem, niepotrzebnie szedł do nich zimą, aby już latem od nich odchodzić, ale spójrzmy, co było dalej z jego karierą. Poszedł do Milanu i tam także nie błyszczał. Zagrał w 25 meczach i strzelił tylko 7 bramek.

Owszem, nie wiemy, co by było, gdyby dano mu szansę w Realu w drugim sezonie, ale przez pół roku nie da się popsuć piłkarza. Mnie się wydaje, że po prostu Holender jest przeciętnym piłkarzem, który nie ma takich umiejętności, jak chociażby Luis Suarez, który także grał kiedyś w lidze holenderskiej.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
07-05-2011 14:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rimas Offline
Member
***

Liczba postów: 99
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #74
Re: Transfery - plotki, spekulacje, doniesienia prasowe
A jak zmarnował? Snijder był najlepszym piłkarzem 2010 roku, Van der Vaart świetnie radzi sobie w Tottenhamie. Czy tak wyglądają zmarnowani piłkarze?
07-05-2011 14:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #75
Re: Transfery - plotki, spekulacje, doniesienia prasowe
Nie wykorzystać potencjału a zmarnować to dwie różne sprawy.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
07-05-2011 14:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości