Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transfery - plotki, spekulacje, doniesienia prasowe
mateuszr20471 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 30
Dołączył: May 2010
Reputacja: 0
Post: #166
Re: Transfery - plotki, spekulacje, doniesienia prasowe
Mialem nadzieje, ze Oberek zostanie, tym bardziej po znakomitych wystepach na tournee. Jednak w zeszlym roku bylo to samo, niesamowite tournee i pozniej punkt kulminacyjny w meczu z Crawley, gdzie prawdopodobnie rozstrzygnely sie losy Obertana, Gibsona i Bebe. Dobrze, ze pozbywamy sie tych pilkarzy, ktorzy nie byli na odpowiednim poziomie, trzeba wreszcie postawic na jakosc a nie na ilosc, choc ilosc biorac pod uwage gry w wielu pucharach takze jest wazna. Wierze, ze Fergie postawi wreszcie na nasza mlodziez, szczegolnie na Cleverleya, Welbecka, Pogbe i Morrisona. Trzeba jeszcze pozbyc sie Gibsona, Kuszczaka no i raczej Dioufa, ktorego gra bardzo mi sie podoba, ale jednak Welbecka bardziej cenie. Odejdzie Oberek, na wypozyczeniu Bebe (slyszalem, ze niezle gra w sparingach), wiecj odejdzie grupka pilkarzy, na ktorych ciagle narzekano. I czekamy na Wesa Sneijdera.
06-08-2011 19:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #167
Re: Transfery - plotki, spekulacje, doniesienia prasowe
Postawi wreszcie? :?

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
06-08-2011 20:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rav10 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 582
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #168
Re: Transfery - plotki, spekulacje, doniesienia prasowe
Forlan prawdopodobnie wyląduje w Interze. Pozwolenie od klubu ma, poza tym został w Madrycie gdy cały zespół udał się na mecz do Guimaraes.
Diarra ponoć blisko Tottenhamu.
24-08-2011 20:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #169
Re: Transfery - plotki, spekulacje, doniesienia prasowe
Cytat:Eden Hazard już niebawem może przywdziać białą koszulkę Realu Madryt - informuje włoski portal sportowy calcionews24.com. Według informacji docierających z Włoch i Francji, Real Madryt i Lille doszły do wstępnego porozumienia w sprawie transferu 20-letniego Belga. Ofensywnym pomocnikiem Les Dogues mocno interesowały się również między innymi takie kluby jak Arsenal czy Inter Mediolan, jednak kluczowe w tej sprawie miały być starania José Mourinho, który bardzo zabiega o pozyskanie Hazarda. Wielkim orędownikiem sprowadzenia piłkarza do Madrytu jest również Zinedine Zidane.

:roll:
Mają Kakę, Oezila, Sahina, ma dość Neymar, więc nie wiem, po co im jeszcze Hazard. Zdziwię się, jeśli ten news okaże się prawdą i chłopak rzeczywiście pójdzie do nich. W Chelsea czy u nas lub Interze miałby większe szanse na regularne występy i lepszy rozwój niż w Realu.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
05-10-2011 13:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #170
Re: Transfery - plotki, spekulacje, doniesienia prasowe
A może rzeczywiście chcą się pozbyć Kaki za jakieś porządne pieniądze + mieć w zamian młodziutkiego zawodnika być może na lata?

Gdzie jest Groszek?
05-10-2011 14:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #171
Re: Transfery - plotki, spekulacje, doniesienia prasowe
Skoro Canales musiał odejść na wypożyczenie to Hazard na bank nie będzie grał w Realu. Ja mam nadzieję, że Hazard zostanie w Lille choćby do końca sezonu. Dużo będzie to też mówiło o piłkarzu, który sam deklarował, że chce zostać jeszcze ten sezon we Francji. Jeżeli odejdzie zimą to nie będzie to dobrze o nim świadczyć, natomiast po sezonie i tak każdy jest przygotowany na jego odejście, więc to będzie najlepszy moment dla niego na odejście.
05-10-2011 15:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #172
Re: Transfery - plotki, spekulacje, doniesienia prasowe
[quote="Hubercik"]Jeżeli odejdzie zimą to nie będzie to dobrze o nim świadczyć[/quote
BO? Sprzeda się? zmiana klubu zimą to zło?
05-10-2011 17:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #173
Re: Transfery - plotki, spekulacje, doniesienia prasowe
Hubercik napisał(a):który sam deklarował, że chce zostać jeszcze ten sezon we Francji
Dlatego samcro, dlatego :roll:

Gdzie jest Groszek?
05-10-2011 17:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #174
Re: Transfery - plotki, spekulacje, doniesienia prasowe
Z tym, że deklaracje te wiązały się przede wszystkim z faktem chęci sprawdzenia się w Lidze Mistrzów z Lille (nie wiem nawet, czy przypadkiem właśnie czegoś takiego nie powiedział Hazard, ale oryginału wypowiedzi szukać nie będę, a dopowiedzieć sobie coś mogli na każdym serwisie) - więc jeśli mistrzowie Francji odpadną po fazie grupowej (czy też awansują do Ligi Europejskiej), to jak dla mnie potencjalna decyzja Hazarda o odejściu będzie w pełni zrozumiała, bo nie będzie mógł już pomóc Lille w najważniejszych klubowych europejskich rozgrywkach.

Natomiast, jeśli Lille pozostanie w grze, a Belg i tak odejdzie - wtedy, jak pisze Hubercik, fakt, nie będzie świadczyło to o nim najlepiej.

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
05-10-2011 17:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #175
Re: Transfery - plotki, spekulacje, doniesienia prasowe
Musi także pamiętać, że jak odejdzie w zimie to nie będzie mógł grać w pucharach w barwach innej drużyny. Znaczy konkretnie to w LM. Poza tym Lille mimo wszystko będzie się liczyć do końca w Ligue 1. Wg mnie powinien odejść w lecie, ale to kwestia indywidualnego podejścia do sprawy.
05-10-2011 19:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mat.ka Offline
oj.cieć
****

Liczba postów: 324
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 5
Post: #176
Re: Transfery - plotki, spekulacje, doniesienia prasowe
Jaroldz napisał(a):Mają Kakę, Oezila, Sahina, ma dość Neymar, więc nie wiem, po co im jeszcze Hazard. Zdziwię się, jeśli ten news okaże się prawdą i chłopak rzeczywiście pójdzie do nich. W Chelsea czy u nas lub Interze miałby większe szanse na regularne występy i lepszy rozwój niż w Realu.

Di Marię sprzedać, Kakę jak Kris napisał sprzedać i miejsce dla Hazarda się zrobi. Ale ja i tak obstawiam, że chłopczyk pogra sobie do końca sezonu we Francji a później trafi do City.

to nie może tak być
ja sobie sam wybiorę wroga
06-10-2011 11:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #177
Re: Transfery - plotki, spekulacje, doniesienia prasowe
@up - albo PSG i zostanie w kraju.

Gdzie jest Groszek?
07-10-2011 11:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #178
Re: Transfery - plotki, spekulacje, doniesienia prasowe
http://www.skybet.com/cms/breaking-tran ... ewandowski

:shock:

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
31-01-2012 16:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #179
Re: Transfery - plotki, spekulacje, doniesienia prasowe
http://www.skybet.com/cms/breaking-tran ... yne+Rooney
http://www.skybet.com/cms/breaking-tran ... +Ferdinand
http://www.skybet.com/cms/breaking-tran ... =Red+Lucas

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
31-01-2012 16:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #180
Re: Transfery - plotki, spekulacje, doniesienia prasowe
Wiem, mistrzu Wink Tak pokazuję, że fajna zabawka.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
31-01-2012 16:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości