Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transfery - plotki, spekulacje, doniesienia prasowe
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #31
Re: Transfery - plotki, spekulacje, doniesienia prasowe
To, że odejdzie po sezonie jest raczej pewne, ale jeśli nie do Włoch (ciężko mi uwierzyć w Juve) to wydaje mi się, że zakotwiczy w Bundeslidze.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
27-02-2011 12:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #32
Re: Transfery - plotki, spekulacje, doniesienia prasowe
Cytat:20-letni pomocnik OSC Lille, Eden Hazard, przedłużył kontrakt z klubem do 2015 roku

Tadam.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
05-03-2011 14:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #33
Re: Transfery - plotki, spekulacje, doniesienia prasowe
Pewnie dogadał się z władzami. On podpisał nowy kontrakt a ci po sezonie pozwolą mu odejść, oczywiście za odpowiednia ilość zielonych papierków znacznie większą ilość niż proponowana jest teraz.



Mój Blog: Pod presją czasu
05-03-2011 14:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #34
Re: Transfery - plotki, spekulacje, doniesienia prasowe
Nawet lepiej bo wciąż liczę na transfer Younga albo Sancheza. Jeszcze jakby jakimś cudem dało się wyciągnąć Modrica to napierdalamy równo wszystkich 8-)

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
05-03-2011 19:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #35
Re: Transfery - plotki, spekulacje, doniesienia prasowe
Lille ma wszak sporą szansę na grę w LM w przyszyłym sezonie - wg mnie, jeżeli tak się stanie, Hazard nie odejdzie, a będzie się promował w Europie. Oczywiście po to, żeby potem wszyscy byli zadowoleni - Lille, zawodnik, agent. Finansowo zadowoleni oczywiście. Wink
A Sanchez ostatnio wpierdolił cztery gole - coś specjalnego w tym zawodniku jest z pewnością.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
05-03-2011 22:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #36
Re: Transfery - plotki, spekulacje, doniesienia prasowe
Mubinio napisał(a):Lille ma wszak sporą szansę na grę w LM w przyszyłym sezonie - wg mnie, jeżeli tak się stanie, Hazard nie odejdzie, a będzie się promował w Europie. Oczywiście po to, żeby potem wszyscy byli zadowoleni - Lille, zawodnik, agent. Finansowo zadowoleni oczywiście. Wink
A Sanchez ostatnio wpierdolił cztery gole - coś specjalnego w tym zawodniku jest z pewnością.

Szkoda tylko, że pewnie w końcu przejdzie do Chelsea. Ponoć jeden klub z Anglii i Jeden klub z Hiszpanii złożyły już oferty za piłkarza Udinese. Podobno jest to właśnie Chelsea, której nie udało się go ściągnąć zimą i Barcelona.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
06-03-2011 10:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rav10 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 582
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #37
Re: Transfery - plotki, spekulacje, doniesienia prasowe
Cytat:Manchester United manager Sir Alex Ferguson has reportedly agreed a deal to sign Everton midfielder Jack Rodwell for a fee believed to be £25 million.

http://www.goal.com/en-gb/news/2896/prem...-wonderkid

:lol:
12-03-2011 11:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #38
Re: Transfery - plotki, spekulacje, doniesienia prasowe
I git, to już Pastore jest, Rodwell jest, trzeba się zatem śpieszyć z bramkarzem bo Fergiemu ze stówy zostało już tylko 35 baniek.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
12-03-2011 14:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #39
Re: Transfery - plotki, spekulacje, doniesienia prasowe
Ponoć jeszcze A.Young przechodzi.
12-03-2011 17:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #40
Re: Transfery - plotki, spekulacje, doniesienia prasowe
A no to sory, to na bramkarza mamy tylko 25 baniek. Tylko teraz pytanie Casijas czy de Gea?

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
12-03-2011 17:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hotwarty Offline
Member
***

Liczba postów: 118
Dołączył: Nov 2009
Reputacja: 0
Post: #41
Re: Transfery - plotki, spekulacje, doniesienia prasowe
Ploteczki ploteczkami, ale gdybyśmy rzeczywiście ściągnęli Younga i Rodwella, to chyba bym eksplodował w podniecenia. Choć bardziej od Jacka ucieszyłby mnie Modrić, ale to raczej nierealne...
12-03-2011 17:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #42
Re: Transfery - plotki, spekulacje, doniesienia prasowe
Ja mam lepszy pomysł na te 100 baniek - odkupmy Krycha z powrotem. :-D

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
12-03-2011 22:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #43
Re: Transfery - plotki, spekulacje, doniesienia prasowe
Nie wiem czemu, ale kompletnie nie przekonuje mnie ten Rodwell. Widziałem go kilkanaście razy i tak naprawdę nie zdarzyło się, żeby mnie rzucił na kolana swoją grą. Za klienta, który nie łapie się do składu Evertonu mamy płacić 25 milionów funtów? To ja już wolałbym Hendersona. Ograny w PL, decyduje o grze drugiej linii Sunderlandu. Nie mówię że to klasowy zawodnik, ale jeśli miałbym wybierać z dwójki Henderson-Rodwell to zdecydowanie wolałbym tego pierwszego.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
13-03-2011 07:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #44
Re: Transfery - plotki, spekulacje, doniesienia prasowe
mucha napisał(a):Nie wiem czemu, ale kompletnie nie przekonuje mnie ten Rodwell. Widziałem go kilkanaście razy i tak naprawdę nie zdarzyło się, żeby mnie rzucił na kolana swoją grą. Za klienta, który nie łapie się do składu Evertonu mamy płacić 25 milionów funtów?

Też jest to dla mnie niepojęte. Spoko talent, spoko Angol, spoko młody, ale 25 Ł? Plus minus fiu bzdziu dokładamy 7-10 (?) baniek i jest Modric, pewno że ciężki do wyrwania, Berbe też rwaliśmy pół okienka aż wyrwaliśmy. Jak już tak fantazjować to (zakładam) max 15 baniek i byłby Young, i na skrzydło dobry, i w środku dałby radę, więc lepsza opcja i zostałoby jeszcze 10 mln na jakiś Estoński talent.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
13-03-2011 11:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #45
Re: Transfery - plotki, spekulacje, doniesienia prasowe
A mnie przekonuje. Spokojnie, on ma dopiero 19 lat, nie musi grać w każdy meczu. Wg mnie on wyrośnie na pomocnika kompletnego, czyli: siła, szybkość, podanie, pierdolnięcie,odbiór, wślizg. Czyli exactly taki, jakiego nam potrzeba do środka. I naprawdę nie sądzę, że oni by chcieli za niego aż 25 baniek. Myślę, że za coś ponad 15 byśmy go byli w stanie wyrwać: Everton zawsze tak straszy cenami. No ale zobaczymy. DLa mnie np. Henderson jest strasznie drzewiany. :?

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
13-03-2011 11:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości