Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United 0-0 Glasgow Rangers (14.09.2010)
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #16
Re: CL: Manchester United - Glasgow Rangers (14.09.2010; 20:45)
michal85 napisał(a):Rafael jest chyba zawieszony za kartkę z FCB, ale chętnie zobaczyłbym w boju jego brata.

Za dwa żółte kartoniki w jednym meczu nie ma zawieszeń.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
14-09-2010 15:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #17
Re: CL: Manchester United - Glasgow Rangers (14.09.2010; 20:45)
Ja bym chciał zobaczyć dzisiaj:

Kuszczak
Rafael - Brown - Ferdinand - Fabio
Valencia - GIbson - Fletcher - Park
Rooney - Macheda/Chicharito


Mam nadzieję, że nie zagramy Scholesem, który musi być gotowy na pool. Powinniśmy dać radę i odnieść spokojne zwycięstwo.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
14-09-2010 15:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #18
Re: CL: Manchester United - Glasgow Rangers (14.09.2010; 20:45)
Ja bym zagrał Berbą w podstawie. Wypoczęty jest, w świetnej formie, po co go sadzać na ławie. Takim ogórom na pewno coś ustrzeli i confident wzrośnie jeszcze bardziej.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
14-09-2010 16:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Moby Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 0
Post: #19
Re: CL: Manchester United - Glasgow Rangers (14.09.2010; 20:45)
matys napisał(a):Ja bym zagrał Berbą w podstawie. Wypoczęty jest, w świetnej formie, po co go sadzać na ławie. Takim ogórom na pewno coś ustrzeli i confident wzrośnie jeszcze bardziej.

Nie jestem pewien czy oglądałeś ten sam mecz co ja w niedziele, ale jak dla mnie berba to kompletny "żółw", kompletny leń i wygląda jakby go gra nie obchodziła.. Tylko dzięki pomocy coś ugrywa, a i tak nie zawsze rusza tyłek do każdej piłki.. Nadal jestem za "ruchem" BERBA OUT! Big Grin nawet jeśli dla nas strzela.
14-09-2010 17:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #20
Re: CL: Manchester United - Glasgow Rangers (14.09.2010; 20:45)
Moby napisał(a):Nadal jestem za "ruchem" BERBA OUT!

Masz prawo, nie masz argumentów.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
14-09-2010 17:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #21
Re: CL: Manchester United - Glasgow Rangers (14.09.2010; 20:45)
Scenariusz prezentuje się następująco:
Wchodzimy na boisko, strzelamy kilka bramek i z uśmiechami na twarzy kończymy to spotkanie. Szybko, miło i przyjemnie- tak powinno to dzisiaj wyglądać.
Rywal nie jest jakimś wybitnie trudnym rywalem dlatego też zobaczymy zapewne kilku zawodników, którzy ostatnimi czasy nie grali zbyt często, dzięki czemu odpoczną Ci bardziej eksploatowani.
Dlatego skład obstawiałbym taki jaki podał Czary ale z tą różnicą że zamiast Browna dałbym mimo wszystko Vidica- czułbym się pewniejszy. A odnośnie Berbatowa to wydaje mi się że Ferguson może podejść do tego jak w przypadku Kuszczaka, dlatego wydaje mi się że partnerować Rooneyowi będzie Owen.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
14-09-2010 17:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #22
Re: CL: Manchester United - Glasgow Rangers (14.09.2010; 20:45)
Moby napisał(a):
matys napisał(a):Ja bym zagrał Berbą w podstawie. Wypoczęty jest, w świetnej formie, po co go sadzać na ławie. Takim ogórom na pewno coś ustrzeli i confident wzrośnie jeszcze bardziej.

Nie jestem pewien czy oglądałeś ten sam mecz co ja w niedziele, ale jak dla mnie berba to kompletny "żółw", kompletny leń i wygląda jakby go gra nie obchodziła.. Tylko dzięki pomocy coś ugrywa, a i tak nie zawsze rusza tyłek do każdej piłki.. Nadal jestem za "ruchem" BERBA OUT! Big Grin nawet jeśli dla nas strzela.

A ja myślałem, że w chwili obecnej nie da się znaleźć takich ludzi :plask:

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
14-09-2010 17:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #23
Re: CL: Manchester United - Glasgow Rangers (14.09.2010; 20:45)
Ja po naszych zawodnikach oczekuje sportowej złości, walki o każdą piłke, agresywności.Żeby w końcu można było powiedzieć, ze naszym sie chce, zalezy im. W składzie specjalnie bym nie mieszał, bo scenariusz typu:
Lukas napisał(a):Wchodzimy na boisko, strzelamy kilka bramek i z uśmiechami na twarzy kończymy to spotkanie.
raczej sie nie sprawdzi Tongue Jednak Scholesa trzeba obowiązkowo wysłać na trybuny. On musi być gotowy na pojedynek z Liverpoolem ;]

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
14-09-2010 18:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Moby Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 0
Post: #24
Re: CL: Manchester United - Glasgow Rangers (14.09.2010; 20:45)
Cytat:Masz prawo, nie masz argumentów.
88 meczy, 41 bramek, 17 asyst. (z czego wiele to zwykłe strzały na pustą bramkę, a jego jedynym udziałem było to że przypadkowo znalazł się w (nie)właściwym miejscu o właściwej porze)
Nasz mały scouser już lepiej statystycznie wygląda Smile 11 meczy/9 goli

Bułgar ma o wszystko żale, jego truchtem jest marsz, a do tego czeka aż mu koledzy załatwią sprawę by tylko włożył nogę, a i tak często jeszcze spieprzy. <ściana>

A kto wie.. może mu zależy by coś zmienić? Jeżeli dziś coś strzeli to odszczekam to do księżyca Smile

Wazza!
Pozdr
14-09-2010 18:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ZasadKG Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 400
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
Post: #25
Re: CL: Manchester United - Glasgow Rangers (14.09.2010; 20:45)
Boże, Moby weź pomyśl zanim coś napiszesz, bo to aż się cięko czyta :/

Glory, glory man united!

Totalna pustka, myśle i nic - za tą pustke szóstka - myśle i nic Smile
14-09-2010 18:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #26
Re: CL: Manchester United - Glasgow Rangers (14.09.2010; 20:45)
Moby napisał(a):...BERBA OUT! Big Grin nawet jeśli dla nas strzela.

Moby napisał(a):A kto wie.. może mu zależy by coś zmienić? Jeżeli dziś coś strzeli to odszczekam to do księżyca Smile

Tyle z mojej strony Wink

Pozdr.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
14-09-2010 18:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #27
Re: CL: Manchester United - Glasgow Rangers (14.09.2010; 20:45)
Moby napisał(a):88 meczy, 41 bramek, 17 asyst. (z czego wiele to zwykłe strzały na pustą bramkę, a jego jedynym udziałem było to że przypadkowo znalazł się w (nie)właściwym miejscu o właściwej porze)

Kurwa, ale cienias. Sprzedajmy go... :lol:

Moby napisał(a):Nasz mały scouser już lepiej statystycznie wygląda Smile 11 meczy/9 goli

że co?

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
14-09-2010 18:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hotwarty Offline
Member
***

Liczba postów: 118
Dołączył: Nov 2009
Reputacja: 0
Post: #28
Re: CL: Manchester United - Glasgow Rangers (14.09.2010; 20:45)
Moby napisał(a):Nie jestem pewien czy oglądałeś ten sam mecz co ja w niedziele, ale jak dla mnie berba to kompletny "żółw", kompletny leń i wygląda jakby go gra nie obchodziła..

Nie dziwie się, że podczas niedzielnego meczu Berba sprawiał wrażenie leniwego i obojętnego wobec meczu. A jak miałby się zachowywać podczas oglądania spotkania Liverpoolu...

Ogólnie to, nie karmcie trolla.
14-09-2010 18:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #29
Re: CL: Manchester United - Glasgow Rangers (14.09.2010; 20:45)
Berbatov, czyli napastnik, który był w tamtym sezonie na szycie rankingu napastników pod względem ilości wypracowanych sytuacji strzeleckich, rzekomo czeka na to aż to koledzy mu coś zorganizują

W sumie maty ma chyba rację - Berba nie był na reprezentacji, miał sporo czasu, żeby wypocząć.

Co do kartki Rafaela. Przepisy UEFA mówią o czerwonej kartce, a taką dostał Rafael.
Cytat:As a rule, a player who is sent off the field of play is suspended for the next match in a UEFA club competition.
Polecam zresztą http://www1.uefa.com/MultimediaFiles/Do ... WNLOAD.pdf

RAfael na 100% dzisiaj nie zagra.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
14-09-2010 18:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #30
Re: CL: Manchester United - Glasgow Rangers (14.09.2010; 20:45)
Żeś kurwa wybrał moment na konstruktywną krytykę.

Moby napisał(a):a jego jedynym udziałem było to że przypadkowo znalazł się w (nie)właściwym miejscu o właściwej porze)
A czemu (nie)właściwym ?
14-09-2010 18:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości