Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Everton 3-3 Manchester United (11.09.2010)
Jaceks_21 Offline
Member
***

Liczba postów: 200
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 1
Post: #7
Re: PL: Everton - Manchester United (11. 09. 2010; 13:45)
Cóż, szkoda że na mecz Diabłów przyjdzie nam poczekać do następnego tyg. Cieszę się też że mecz został przełożony na sobotę, gdyż w niedz. raczej nie mógłbym objerzeć. Co do spotkania - Everton jak to ma w zwyczaju słabo zaczyna. Ledwie 1 pkt po 3 meczach, to raczej nie jest wynik zespołu, który aspiruje do gry w LE. Na GP nie grało się nam nigdy łatwo. Porażka z zeszłego roku była n 100% zasłużoną. Przede wszystkim zapamiętam straszne błędy Evansa, mam nadzieję że za 9 dni zagra znacznie lepiej. A może wróci Rio? Na Fulham się do końca nie udało odegrać za klęskę z poprzedniego sezonu, więc może uda się w Liverpoolu? Oby...

Co do składu - raczej nie przewiduję większych zmian. Myślę że będzie taki sam jak z WHU. Ewentualnie Evansa zastąpi Rio. I nie daj Boże, jakiś kontuzji podczas meczy eliminacyjnych. Na Roo trzeba chuchać, więc mam nadzieję że Capello go nie zajedzie.

Wynik? Byle 3pkt. Mogą być nawet po brzydkiej grze. Wiadomo jak nam brakuje oczek na rozpoczęcie sezonu, od 3. sezonów nie mamy dobrego startu. Grunt aby w tym sezonie na początku nie przegrywać(a najlepiej TYLKO wygrywać :]), a będzie poważnie liczyć się w walce o mistrza.
02-09-2010 22:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Everton - Manchester United (11. 09. 2010; 13:45) - Jaceks_21 - 02-09-2010 22:41

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości