Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Everton 3-3 Manchester United (11.09.2010)
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #12
Re: PL: Everton - Manchester United (11. 09. 2010; 13:45)
michal85 napisał(a):Everton z tego co mi wiadomo rozegrał dobre zawody na Villa Park i pechowo przegrał.
Dobrze Ci wiadomo, bo wyglądało to masakrycznie od strony Aston Villi i nie tylko przez ogólną słabość na początku sezonu zespołu z Villa Park, ale także fajną, dobrą grę w wykonaniu Evertonu.

michal85 napisał(a):Fakt jednak faktem, że najlepiej grać z nimi zawsze na początku sezonu, bo później jest tylko trudniej.
Po meczu z West Hamem w którym szału nie było ( żeby było jasne: nie mam pretensji do chłopaków, bo niby o co ? ), powiedziałem, że to nie jest dobry moment na wyjazdówkę z Evertonem. Wprawdzie Tofiki dopiero się rozkręcają, ale my także dopiero łapiemy pełne obroty, także różnie to może wyglądać.

VdS - O'Shea , Evans, Vidić, Evra - Valencia, Fletcher, Scholes, Nani - Rooney, Berbatov.

Sheasy nie podobał mi się podczas czterech spotkań tego sezonu, dziwiłem się czemu SAF nie stawia na Rafaela, ale po tym co tu przeczytałem ( da Silva prezentował się fatalnie w sparingach) moje zdziwienie opadło. Wiem, że młody jak ma się uczyć , to powinien grać w tak ciężkich meczach, ale postawię na solidność Johna. Mimo wszystko. Reszta standard. Po wypadnięciu Carricka jest małe prawdopodobieństwo, abyśmy wyszli trójką w linii, bo niby kto miałby pełnić rolę trzeciego środkowego ? Jakoś środek Fletch/Giggs/Scholes mi się w tak trudnym spotkaniu nie widzi...
10-09-2010 15:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Everton - Manchester United (11. 09. 2010; 13:45) - Kwas - 10-09-2010 15:17

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości