Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Everton 3-3 Manchester United (11.09.2010)
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #33
Re: PL: Everton - Manchester United (11. 09. 2010; 13:45)
Kolejny wyjazd i kolejny bardzo niewygodny rywal. Goodison Park nie jest dla nas łatwym terenem do zdobywania trzech punktów. Niemniej po dość pechowym meczu z Fulham dzisiaj trzeba pokazać się z lepszej strony i zgarnąć całą pulę. Zwłaszcza, że dzisiejszy gospodarz jak na razie nie szaleje w tym sezonie. Miejmy nadzieję, że dzisiaj będzie podobnie. Chociaż wiadomo, że liczy się przede wszystkim na naszą dobrą dyspozycję. Te pierwsze mecze każą napawać optymizmem.

Wracamy po przerwie reprezentacyjnej, na szczęście żaden z piłkarzy nie odniósł kontuzji (oprócz Carricka rzecz jasna). Ferguson coś wspominał o męczącej podróży Valencii i Chicharito. Ciekawe czy zobaczymy Ekwadorczyka w pierwszym składzie. Wydaje mi się że na prawym skrzydle znowu wystąpi Nani a po drugiej stronie mocno pracujący Park. W środku wielkiego wyboru nie mamy niemniej pewniakami są Scholes i Fletcher. Zupełnie nie wiem za to co z atakiem, bo o ile Berbatow ma pewne miejsce w składzie w chwili obecnej, to Rooney wprawdzie ładnie zaprezentował się w Reprezentacji Anglii to nie wiem czy będzie gotowy na przyjęcie ze strony kibiców Evertonu. Czy nie będzie tak jak kiedyś gdy skupił się na manifestacji swojej miłości do United i "spieraniu się" z nimi.
Obstawiam skromne 2-0 dla nas.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
11-09-2010 10:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Everton - Manchester United (11. 09. 2010; 13:45) - Lukas - 11-09-2010 10:09

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości