Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Everton 3-3 Manchester United (11.09.2010)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #43
Re: PL: Everton - Manchester United (11. 09. 2010; 13:45)
ryba napisał(a):ja pierdole .... niech Rooney dalej sobie dupczy inne laski.

Tak kurwa, zrzućmy odpowiedzialność za ten wynik na Wazze!

Co do meczu, to oczywiście frajerstwo w najlepszym wydaniu, o czym zapewne pomyślał sobie każdy kibic United po końcowym gwizdku. Pierwsze 20 minut Everton narzucił sobie wysokie tempo, United nie istniało. Jednak wiadomo było, że w końcu spuchną. Tak też się stało. Udało nam się jeszcze strzelić bramkę do szatni, potem zaraz po wyjściu, a następnie - wydawałoby się - wbić gwóźdź do trumny. Aczkolwiek znów w końcówce remisujemy wygrany mecz, nie mam pojęcia z czego to wynika :plask:

VDS - bez zarzutu.

Neville - solidnie, jak na pierwszy mecz w tym sezonie.
Evans/Vidić - wyglądali co najmniej dobrze, lecz później kłopoty zaczął sprawiać im Yakubu, a na koniec przegrali dwa arcyważne pojedynki główkowe.
Evra - się znalazł kurwa akrobata.

Nani - niby bez szału, mało widoczny, parę strat zaliczył, lecz miał dwie świetne asysty, które sprawiają, że był to dobry występ.
O'Shea - czego innego można było się spodziewać?
Scholes - trochę słabiej, niż ostatnio, ale i tak wyróżniał się w środku.
Fletcher - Szkot za to lepszy, niż w poprzednich meczach, jeden z najlepszych.
Giggs - raczej mizernie.

Berbatow - potwierdza dobrą dyspozycję.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
11-09-2010 14:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Everton - Manchester United (11. 09. 2010; 13:45) - RedLucas - 11-09-2010 14:55

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości