Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Everton 3-3 Manchester United (11.09.2010)
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #49
Re: PL: Everton 3-3 Manchester United (11. 09. 2010; 13:45)
ryba napisał(a):Czy może dlatego go nie było bo dał dupy po całości i swoją nieobecnością zawiódł fanów Man Utd oraz samych kolegów z klubu no i do tego Fergusona. Jak myślicie?
Ile wg Ciebie przymusowa przerwa miałaby trwać ? Nie wydaje mi się, aby tutaj o to chodziło. Ferguson wytłumaczył nam, dlaczego zabrakło Wayne'a i myślę, że to jest właśnie powód jego nieobecności. Wiem, wiem, co miał mówić, że mu nie ufa, stracił dla niego szacunek, ale wyraźnie wcześniej zaznaczył, że nie interesuje go życie prywatne piłkarzy.

ryba napisał(a):Czy przydałby się nam Rooney w formie którą prezentował ostatnio w dwóch meczach czy nie?
Nie wiemy tak naprawdę, jak ta afera wpłynęłaby na Rooney'a podczas spotkania z Evertonem, jakby sobie poradził z presją, która na Goodison Park byłaby podwójna. Fergie widocznie uznał, że tylko osłabiłby zespół wstawiając go do składu.

Jeśli mielibyśmy brać pod uwagę tylko formę sportową, to może nie jest tak źle, bo w kadrze poszło mu całkiem dobrze.
11-09-2010 19:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Everton 3-3 Manchester United (11. 09. 2010; 13:45) - Kwas - 11-09-2010 19:16

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości