Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Everton 3-3 Manchester United (11.09.2010)
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #55
Re: PL: Everton 3-3 Manchester United (11. 09. 2010; 13:45)
fidain napisał(a):A w ogóle to chcialem przypomnieć, ze w zeszłym sezonie w tych meczach, w których teraz "frajersko" straciliśmy 4 punkty zdobyliśmy tych punktów 0 i bilans 1:6. No ale niedosyt pozostaje bo mogło być 6 pkt

Nie wiem za bardzo czemu wciąż co poniektórzy wracają do początku zeszłego sezonu albo zazeszłego albo któregoś tam twierdząc, że nie ma co robić tragedii. Dla mnie spotkanie na CC a dzisiaj na Goodison to czyste frajerstwo. Jak wielokrotny mistrz Anglii, drużyna z taką reputacją i doświadczeniem może pozwolić sobie na to by tracić w takich okolicznościach bramki tracąc jednocześnie zdobycz punktową?

Generalnie nie ma co jeszcze histeryzować, bo raz że sezon się jeszcze na dobre nie zaczął, dwa że Chelsea nie miała jeszcze poważnego przeciwnika do gry a trzy, że wciąż wszystko może się jeszcze zdarzyć. Nie ma jednak co się oglądać na innych tylko grać swoje, bo dojdzie znowu do kuriozum z poprzedniego sezonu kiedy to trzeba było liczyć na Liv, że Ci zdołają ugrać choć punk z The Blues tym samym nomen omen pomagając nam zdobyć mistrzostwo. Finał całej sprawy jak i zeszłego sezonu każdy zna i choć wiadomo, że wszystkiego wygrać się nie da to przynajmniej ja nie chciałbym już więcej w tym sezonie widzieć takiego meczu jak dziś w wykonaniu United.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
11-09-2010 21:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Everton 3-3 Manchester United (11. 09. 2010; 13:45) - daniel - 11-09-2010 21:34

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości