Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Everton 3-3 Manchester United (11.09.2010)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #56
Re: PL: Everton 3-3 Manchester United (11. 09. 2010; 13:45)
Nie mam słów na to bym mógł opisać co czułem po końcowym gwizdku sędziego. Nawet przez myśli nie przeszło mi coś takiego. Jest to przykre, gdyż zawsze United kojarzyłem z tego, że walczą do końca i nie odpuszczaj. A dziś? Odpuścili końcówkę i pozwolili Evertonowi wrócić z zaświatów.
Podczas dzisiejszego spotkania, a właściwie w jego końcówce, mieliśmy do czynienia z najczystszą formą frajerstwa. Tak, frajerstwa gdyż ciężko nazwa to inaczej...
Jak się okazuje dobrany przez Fergusona skład był trafnym wyborem. Jednak brak zmian w końcówce, w której Scholes i Neville już praktycznie nie mieli sił, był bardzo poważnym błędem, który spowodował utratę dwóch punktów, bo tak to należy traktować. Oczywiście zaważył indywidualne błędy, w tym przypadku błędy środkowych obrońców, którzy we własnym polu karnym przegrali pojedynki główkowe. Jednak brak reakcji ze strony managera po części również miało wpływ na to co się stało w końcówce spotkania.
Jednym z naprawdę niewielu plusów tego meczu jest wysoka forma Berbatova. Jak widać Dymitar w formie nawet jako osamotniony napastnik daje radę. Wygrał sporo pojedynków główkowych, zgrywał piłkę do partnerów, wychodził na pozycję, strzelił bramkę, stworzył kilka sytuacji swoim kolegom. Naprawdę ciężko jest być niezadowolonym, gdy widzi się tak grającego Bułgara. Mam nadzieję, że Dymitar w dalszym ciągu będzie kontynuował swoją naprawdę dobrą grę.

4 kolejki za nami, a my już oglądamy plecy Chelsea. Owszem 4 punkty to nie dużo, tym bardziej, że do rozegrania zostały jeszcze 34 kolejki. Jednak jeśli marzymy o nawiązaniu walki o tytuł musi w końcu "zaskoczyć" i zacząć grać na miarę Manchesteru United.

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
11-09-2010 22:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Everton 3-3 Manchester United (11. 09. 2010; 13:45) - Foster - 11-09-2010 22:38

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości