Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Everton 3-3 Manchester United (11.09.2010)
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #57
Re: PL: Everton 3-3 Manchester United (11. 09. 2010; 13:45)
Foster napisał(a):Jak się okazuje dobrany przez Fergusona skład był trafnym wyborem. Jednak brak zmian w końcówce, w której Scholes i Neville już praktycznie nie mieli sił, był bardzo poważnym błędem, który spowodował utratę dwóch punktów, bo tak to należy traktować
Może nie do końca trafnym, bo praca jaką wykonał O'Shea ograniczyła się do...niczego. Nie winiłbym tutaj SAFA, jeśli idzie o zmiany. Przecież kontrolowaliśmy grę, znaczy się Tofiki miały piłkę, ale nie potrafili nam zagrozić, aż tu nagle poszła piłka z boku i mamy bramkę. Frajerstwo + rozluźnienie + błędy stoperów + mimo wszystko brak blokady dośrodkowań ze strony Neva = strata punktów.

Tylko powiedz mi kto mógł wejść z ławki. Na Rafaela sir Alex nie stawiał z West Hamem, czy Newcastle, więc dziwotą byłoby postawienie na niego podczas takiego meczu, Owen/Macheda/Kuszczak odpadają, Smalling także, bo przecież stoperzy spisywali się naprawdę dobrze, zostaje Gibson... Tak sobie teraz myślę, że jeśli ja byłbym coachem Manchesteru, stracił na 2-3 gola w 90 minucie i miał w zanadrzu dwie zmiany, to wykorzystałbym przynajmniej jedną. Nie aby pomóc sportowo tą decyzją personalną, tylko aby wybić z rytmu rywala.

Śliwa napisał(a):Ale zauważcie, że Chelsea też już nie ma takiego gazu, dwa ostatnie mecze zakończyła mniej efektownymi wynikami, a i przeciwnicy nie byli bardziej wymagający. Jest duże prawdopodobieństwo, że złapią zadyszkę, co my skrzętnie wykorzystamy. W każdym razie, musimy grać swoje i na innych się nie oglądać.
Zadyszkę złapią na pewno, zawsze w sezonie zespół ma gorsze i lepsze momenty. Natomiast ja wcale nie uważam, aby Chelsea straciła gaz. Grają to co od początku sezonu, nic się nie zmieniło.
12-09-2010 10:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Everton 3-3 Manchester United (11. 09. 2010; 13:45) - Kwas - 12-09-2010 10:15

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości