Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Everton 3-3 Manchester United (11.09.2010)
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #60
Re: PL: Everton 3-3 Manchester United (11. 09. 2010; 13:45)
Frajerstwo w najczystszej postaci i nie chce mi się nic więcej pisać.

VdS - ok [ 6 ]

Neville - słaby początek, z biegiem czasu lepiej [ 5.5 ]
Evans - pod koniec przysnął [ 6 ]
Vidić - solidna firma [ 7 ]
Evra - katastrofa. Najgorszy mecz w jego wykonaniu od debiutu z City [ 4 ]

O'Shea - ok [ 6 ]
Fletcher - ładna bramka, ale bez szaleństwa [ 7 ]
Scholes - na początku gdy grał wyżej zupełnie niewidoczny, później przesunięty głębiej miał znacznie większy wpływ na naszą grę [ 7 ]

Giggs - szkoda gadać. Ma szczęście, że na boisku był Evra, bo inaczej to jemu przypadło by miano najgorszego na placu [ 5 ]
Nani - dwie cudowne asysty [ 8 ]

Berbatov - świetnie potrafił utrzymać się przy piłce. Szkoda, że w końcówce tak rzadko wykorzystywany [ 8 ]

PS czemu nie było zmiany w końcówce ?

PS2

Czytam ostatnie posty i przecieram oczy ze zdumienia. Rozumiem, że jakby Rooney zagrał wczoraj i zaprezentował sie fatalnie to by mógł zostać obwiniony za stratę punktów. On nawet murawy nie powąchał, a tutaj co niektóe bystrzachy go obwiniają. To nie była jego decyzja. Decyzja bossa i jeśli kogoś obwiniać to Szkota, który również w końcówce meczu sobie chyba przysnął. Dopóki piłkarz na boisku prezentuje się dobrze, to mało mnie obchodzi ile dup obraca poza boiskiem. Tak samo jak mojego szefa gówno powinno obchodzić co robię po pracy, jeśli swoje obowiązki w robocie wypełniam wzorowo.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
12-09-2010 11:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Everton 3-3 Manchester United (11. 09. 2010; 13:45) - michal85 - 12-09-2010 11:05

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości