Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CC: Scunthorpe 2-5 Manchester United (22.09.2010)
ZasadKG Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 400
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
Post: #31
Re: CC: Scunthorpe - Manchester United (22.09.2010; 20:45)
W ogóle sytuacja graczy takich jak Eikrem jest dziwna, gra już u nas od długiego czasu w tych rezerwach, co rusz sie słyszy że ładnie pyka a pierwszy składzie jak nie było tak nie ma ;x

Glory, glory man united!

Totalna pustka, myśle i nic - za tą pustke szóstka - myśle i nic Smile
21-09-2010 13:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #32
Re: CC: Scunthorpe - Manchester United (22.09.2010; 20:45)
Cytat:Kadra United na mecz z Scunthorpe;
Kuszczak, Amos, Neville, Rafael da Silva, Brown, Ferdinand, Smalling, De Laet, Dudgeon, Anderson, Park, Obertan, Gibson, W Keane, C Evans, Eikrem, Bebé, Owen, Hernández, Macheda
Tak jak podejrzewaliśmy wczoraj, Keane, Obertan i Bebe zostali włączeni do kadry na środowego spotkanie. Dodatkowo w kadrze znaleźli się C.Evans, Eikrem i Dudgeon.



Mój Blog: Pod presją czasu
21-09-2010 13:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #33
Re: CC: Scunthorpe - Manchester United (22.09.2010; 20:45)
No proszę, a jednak są.
Oprócz De Laeta chyba nie mamy nikogo na lewą obronę.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
21-09-2010 13:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #34
Re: CC: Scunthorpe - Manchester United (22.09.2010; 20:45)
Dobrze, że Herbatnik zagra.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
21-09-2010 13:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #35
Re: CC: Scunthorpe - Manchester United (22.09.2010; 20:45)
Cytat:Oprócz De Laeta chyba nie mamy nikogo na lewą obronę.
Dudgeon.
Cytat:W ogóle sytuacja graczy takich jak Eikrem jest dziwna, gra już u nas od długiego czasu w tych rezerwach, co rusz sie słyszy że ładnie pyka a pierwszy składzie jak nie było tak nie ma ;x
Mnie to zbytnio nie dziwi. Eikrem dopiero od niedawna potwierdza swój nieprzeciętny talent, a w zasadzie od momentu kiedy trochę urósł. Wcześniej był ewidentnie nieprzygotowany fizycznie - m.in. dlatego nie zasmakował jeszcze gry na wypożyczeniu (a np. młodsi James, czy King mają już to za sobą)

PS Ajose dostał rano numer, więc wydaje mnie się jednak, że wyżej podana kadra nie jest do końca zgodna z rzeczywistością.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
21-09-2010 14:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #36
Re: CC: Scunthorpe - Manchester United (22.09.2010; 20:45)
Ta kadra, którą podał Foster nie pochodzi z żadnego oficjalnego źródła, oparta jest raczej na przypuszczeniach.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
21-09-2010 16:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #37
Re: CC: Scunthorpe - Manchester United (22.09.2010; 20:45)
Nie wiem skąd na manusite, wzięli tę kadrę, jednak w newsie w który ją podali napisane było tak:
Cytat:Sir Alex Ferguson zgłosił już kadrę meczową na jutrzejsze spotkanie w ramach Carling Cup z Scunthorpe United.



Mój Blog: Pod presją czasu
21-09-2010 17:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ZasadKG Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 400
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
Post: #38
Re: CC: Scunthorpe - Manchester United (22.09.2010; 20:45)
Wg. mnie powinniśmy zagrać tak

Kuszczak
Rafael Smalling Rio Dudgeon
Obertan Anderson Gibson Park
Chicharito Macheda

W drugiej połowie powinien wejść Bebe, tzn.nie powinien ale ja bym go chciał zobaczyć ;p
Rafael MUSI zagrać, bo jak w takich meczach Fergie bedzie wystawiał Neville'a zamiast niego to kiedy Rafael ma zdobywać umiejetności i uczyć się grać? Jeśli sytuacja dalej bedzie tak wyglądała to na zime najlepszym wyjściem dla Rafaela będzie odejście, skoro wolimy stawiać na zawodników kończących powoli kariere Smile A moim zdaniem Rafael ma zadatki na klasowego obronce tylko trzeba z niego je wydobyc Smile

Glory, glory man united!

Totalna pustka, myśle i nic - za tą pustke szóstka - myśle i nic Smile
22-09-2010 07:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #39
Re: CC: Scunthorpe - Manchester United (22.09.2010; 20:45)
ZasadKG napisał(a):Jeśli sytuacja dalej bedzie tak wyglądała to na zime najlepszym wyjściem dla Rafaela będzie odejście, skoro wolimy stawiać na zawodników kończących powoli kariere

Bez paniki, dopiero 6 meczy za nami, bo spotkania o CS nie liczę. Ma jeszcze czas i nie wiem z jakiej racji miałby już zimą odchodzić? a jak trzeba mu będzie ogrania pójdzie najwyżej na wypożyczenie.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
22-09-2010 07:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ZasadKG Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 400
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
Post: #40
Re: CC: Scunthorpe - Manchester United (22.09.2010; 20:45)
Daniel, doskonale wiem że 6 spotkań - napisałem że jak będzie taka sytuacja trwała, jeżeli do zimy taki zawodnik jak Rafael zagra 2-3 mecze w lidze to ja na jego miejscu raczej bym sie nie zastanawiał Wink

Glory, glory man united!

Totalna pustka, myśle i nic - za tą pustke szóstka - myśle i nic Smile
22-09-2010 08:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #41
Re: CC: Scunthorpe - Manchester United (22.09.2010; 20:45)
A kiedy Neville ma dojść do pełni formy jak nie w takim meczu? Gary może być w tym sezonie jeszcze bardzo użyteczny, więc wypadałoby mu dać cenne minuty. Rafaela upchnąłbym z lewej strony.

Rafael jest tylko sobie winien. Można było zagrać poprawnie na tournee, a nie dawać się notorycznie objeżdżać jakimś kelnerom.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
22-09-2010 08:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ZasadKG Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 400
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
Post: #42
Re: CC: Scunthorpe - Manchester United (22.09.2010; 20:45)
Pozwole sobie wkleić tekst komentarza Szymcia z Manusite, sam bym tego lepiej nie napisał:

To tak. Ja nie odbieram Johnowi tego, że jest solidny, że jest wierny klubowym barwom, że w niektórych momentach jest zwyczajnie nieoceniony, że może grać na każdej pozycji, że umie dośrodkować, umie założyć siatkę Luisowi Figo i strzelić w ostatniej minucie gola Liverpoolowi. OK.

Ale z drugiej strony O'Shea to zawodnik przeciętny, który nie przeskoczy pewnego poziomu. Zamiast niego jest w United kilku piłkarzy, którzy są lepsi od Irlandczyka. A żeby być od niego lepszym nie trzeba być Maiconem, wystarczy być szybkim, dynamicznym, dobrze wyszkolonym technicznie obrońcą. Niestety, osobnik o którym mówimy nie cieszy się zaufaniem sir Alexa Fergusona, przez co od czasu wpadki z Bayernem jego miejsce to przede wszystkim ławka rezerwowych.

Jasne, Rafael jest jeszcze młody, ale może się pewnego pochmurnego dnia wściec i powiedzieć: a z jakiej to kurwa paki ja ciągle siedzę na ławie? Owszem, parę razy zachowałem się nieodpowiedzialnie, ale czy to powód, by do końca życia być zmiennikiem zmiennika który zmienił Johna? W dupie mam, wyślę swoje CV do paru klubów, a nuż ktoś mnie zechce i to nie jako strażaka.
Tego się lękam, bo da Silva to jeden z najlepszych młodych defensorów w Europie. Perełka, którą wystarczy oszlifować i cieszyć się nią tak, jak Fletcherem czy Scholesem. Problem w tym, że SAF, mimo zapewnień, iż będzie korzystał z usług młodzieńców wcale się nie kwapi do wystawiania nieopierzonego Rafaela.

Myślę jednak, że prędzej czy później Ferguson zacznie stawiać na Brazylijczyka z tego prostego powodu, że ktoś musi aktywniej wspomagać prawego skrzydłowego, gdy temu nie będzie szło. O'Shea nie jest zawodnikiem, który przedrybluje dwóch rywali i wyłoży koledze piłkę jak na tacy. Umie dośrodkować (vide: gol na 3-2 Berby), ale przy kontrach jest bezużyteczny w przeciwieństwie do np. Evry.
Dziwi mnie jednak upór z jakim Ferguson sadza na ławie bliźniaków. OK., póki co rewelacyjni nie są, ale trzeba ich pomału wprowadzać. O'Shea, Neville i Brown niedługo będą stanowić melodię przeszłości, Patrice E. też nie jest cyborgiem. Gdy wówczas Rafael i Fabio będą się dopiero uczyć zasad panujących w Premier League, to możemy się obudzić z ręką w nocniku - a tego chyba nie chcemy.


//A co do tego Michał że wolisz poczekać na Nevilla w formie...Ja wolałbym widzieć Rafaela w formie, który niech nawet będzie słabszy od Neville'a w formie (co jestkwestią dyskusyjną), niż Garego na boisku i marnującego się jednego z najlepiej zapowiadających się prawych obrońców europy...

Glory, glory man united!

Totalna pustka, myśle i nic - za tą pustke szóstka - myśle i nic Smile
22-09-2010 08:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #43
Re: CC: Scunthorpe - Manchester United (22.09.2010; 20:45)
Fajnie fajnie, z tym że jeszcze jakbyś mógł zerknąć na stosunek wieku Rafała do jego rozegranych spotkań w pierwszym zespole United a także poziom przeciwników, z którymi przyszło mu toczyć boje to ugryzł byś to od innej strony. Rafael ma potencjał i tu nikt z tym nie dyskutuje, jest w klubie od trzech lat i zdążył już rozegrać (o ile dobrze policzyłem) 46 oficjalnych spotkań z diabełkiem na piersi. Pokaż mi zatem innego tak młodego obrońcę grającego dla drużyny z europejskiego topu, który rozegrał tyle spotkań w pierwszym składzie? Odrzucam też argument jakoby Fergie nie darzył młodego zaufaniem bo da Silva grywał już przeciwko AC Milan, Bayernowi, Arsenalowi czy City.

ZasadKG napisał(a):marnującego się jednego z najlepiej zapowiadających się prawych obrońców europy...

:?
Z drugą częścią zdania owszem zgodzę się jednak tezę jakoby Rafael się u nas miałby marnować wkładam między bajki.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
22-09-2010 09:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ZasadKG Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 400
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
Post: #44
Re: CC: Scunthorpe - Manchester United (22.09.2010; 20:45)
To było w tamtym sezonie wszystko, aż do meczu z Bayernem, w którym - przyznaje - Rafael zjebał sprawe. Od tamtej pory blokują go 'staruszki' : ) Przecież O'Shea czy Brown też już długo nie pograją (no, O'Shea może jeszcze troche.... :PPP)

Wiem, że to dopiero 6 spotkań, ale denerwuje mnie podejścieFergiego któy obiecywał 'sezon młodzieży', a dwóch zajebiście sie zapowiadających wypożyczył, jednego trzyma na ławce, a Macheda z Chicharito ledwo powąchali boisko Sad

Glory, glory man united!

Totalna pustka, myśle i nic - za tą pustke szóstka - myśle i nic Smile
22-09-2010 09:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #45
Re: CC: Scunthorpe - Manchester United (22.09.2010; 20:45)
ZasadKG napisał(a):Jasne, Rafael jest jeszcze młody, ale może się pewnego pochmurnego dnia wściec i powiedzieć: a z jakiej to kurwa paki ja ciągle siedzę na ławie? Owszem, parę razy zachowałem się nieodpowiedzialnie, ale czy to powód, by do końca życia być zmiennikiem zmiennika który zmienił Johna? W dupie mam, wyślę swoje CV do paru klubów, a nuż ktoś mnie zechce i to nie jako strażaka.
Ja myślę, że Ferguson po meczu z Bayernem go uświadomił, że za takie błędy to czasami się opuszcza Old Trafford. Więc niech chłopak pracuje na treningach i z powrotem walczy o zaufanie u Bossa, a nie kombinuje jakim on to piłkarzem nie jest Wink


Fan United od 1992 roku
22-09-2010 09:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości