Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zawodnik miesiąca - sierpień
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #1
Zawodnik miesiąca - sierpień
[Obrazek: 1zn0jye.png]


Zawodnik miesiąca - sierpień

Za nami miesiąc sierpień, w którym United rozegrało cztery mecze. Wygrana Tarcza Wspólnoty i 7 zdobytych punktów ligowych - to dotychczasowy dorobek naszej ukochanej ekipy. Czas najwyższy, więc by podsumować występy Czerwonych Diabłów i wybrać trójkę najlepszych w tym miesiącu.
Zachęcam wszystkich do głosowania, jak i proszę o krótkie, bądź jeśli ktoś woli długie uzasadnienie swojego wyboru.



Mój Blog: Pod presją czasu
01-09-2010 07:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #2
Re: Zawodnik miesiąca - sierpień
Ponieważ już od jakiejś 6-tej nie śpię pokuszę się o pierwsze nazwiska.

1. Scholes

Co do tego wyboru nie ma chyba wątpliwości. W liczbach: 4 występy, 1 bramka, 2 asysty. Za Paulem przemawia także liczba celnych podań, wciąż bardzo dużo widzi, reguluje tempo gry, jest ostoją środka pola, mniej fauluje a więcej ma czystych odbiorów. Pierwsze wystepy Scholes'a sprawiły, że na chwilę zapomnieliśmy o potrzebie zakontraktowania ofensywnego pomocnika, choć jednocześnie pojawia się zaduma i lekki niepokój kiedy pomyśli się, że na horyzoncie nie widać następcy o umiejętnościach choćby zbliżonych do Rudego.

2. Berbatov

Bułgar bardzo dobrze rozpoczął obecny sezon. Jest pewny siebie, odgrywa, strzela i co najważniejsze trafia! Za Berbą również przemawiają liczby: 4 występy, 3 gole, 1 asysta. Pozostaje tylko trzymać kciuki za to by Dimitar utrzymał swoją formę jak najdłużej.

3. Vidic

Tu się lekko wahałem, czy aby na pewno Nani nie zasługuje na ostatnie miejsce na podium. Jednak jak przeanalizowałem jak dotychczas grała nasza obrona i jaki znaczenie miał dla nich Vida, pozbyłem się wszelkich wątpliwości. Nasz nowy kapitan (?) jest bardzo pewny, choć w meczu z Fulham zaliczył ze dwie wtopy, walczy jak zawsze, odbiera, dyryguje całą obroną. Klasa światowa! on wciąż ją potwierdza.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
01-09-2010 07:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #3
Re: Zawodnik miesiąca - sierpień
1. Paul Scholes

W każdym meczu świetnie dyrygował poczynaniami naszymi poczynaniami. Mimo zaawansowanego wieku, wciąż bije wszystkich na łeb i szyję. Do tego 2 świetne asysty i bramka.

2. Dymitar Berbatov

W tym miesiącu zadowolił nawet swoich zagorzałych przeciwników, którym praktycznie nie dał "jeść". 3 bramki, do tego asysta i naprawdę dobra gra w każdym meczu. Oby tak dalej

3. Edwin van der Sar

Praktycznie w każdym meczu swoimi świetnymi paradami ratował nas przed utratą bramki, nie popełniał błędów i wnosił wiele spokoju w tyłach.



Mój Blog: Pod presją czasu
01-09-2010 10:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #4
Re: Zawodnik miesiąca - sierpień
1. Tylko Rudy.

2. Berba też gra bardzo dobrze, dałbym mu nawet wygrać tytuł zawodnika sierpnia pod jednym warunkiem - jak polepszy skuteczność. On miał w tych 3 meczach sytuacji na tyle, żeby być liderem tabeli strzelców. I nie jest to krytyka "na siłę", tylko krytyka konstruktywna - chce być najlepszy, niech zacznie sypać gole seriami. Wtedy jako pierwszy powiem, że jest naszym najlepszym zawodnikiem. Ale... Rooney zbliża się wielkimi krokami i kto wie, czy Berbie będzie to dane Smile

3. A na trzecie miejsce ex aequo Nani z Giggsem. O Giggsie nie będę się rozpisywał. Nani - żałujemy tego karnego, ale po tym, co pokazywał w tych 3 meczach - chodzi mi tu przede wszystkim o siłę fizyczną (oj, musi ostro tyrać na pakerni) i szybkość z przyspieszeniem - w pełni zasługuje na 3. miejsce. Jest świetnie przygotowany do sezonu i szacuję na okko, że początkiem listopada jego forma eksploduje i będzie wymiatał.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
01-09-2010 10:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #5
Re: Zawodnik miesiąca - sierpień
1. Paul Scholes

<!-- l -->sezon-2010-2011-f56/pl-manchester-united-3-0-newcastle-united-16-08-2010-t1581.html<!-- l -->
Ankieta. Jakieś pytania?

2. Dimitar Berbatov

Może już Was nudzi powtarzające się zestawienie, no ale czy Bułgar nie zasługuje na to miejsce? W sierpniu zagrał naprawdę na wysokim poziomie i pokazywał się z najlepszej strony we wszystkich meczach. Mam nadzieję, że ta forma utrzyma się jeszcze długi czas. Wiadomo, ze Scholesym nie miał po prostu szans.

3. Patrice Evra

W sumie dobrze, że Francja tak szybko odpadła. Pat odpoczął po zajebiście ciężkim sezonie i ruszył w kolejny nie spuszczając z tonu. Poza bramką z Fulham nie można mu nic zarzucić, w dodatku często włącza się w akcje ofensywne. Najlepszy lewy obrońca w Premier League. Smile

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
01-09-2010 10:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #6
Re: Zawodnik miesiąca - sierpień
1. Paul Scholes
Moim zdaniem absolutnie najlepszy zawodnik sierpnia. Oglądanie jego gry gdy jest w formie nigdy się nie znudzi. W każdym meczu był czołową postacią zespołu, prowadził grę, do tego dorzucił bramkę i dwie asysty.

2. Dimitar Berbatov
Na początku sezonu 2010/2011 to na niego spadła odpowiedzialność za strzelanie bramek. Bułgar nie zawodzi, gdy trzeba wspomaga kolegów w rozegraniu, by chwilę później pojawić się w polu karnym i wykończyć akcję.

3. Darren Fletcher
Zastanawiałem się kogo umieścić w tym miejscu, Nani miał świetną drugą połowę meczu z WHU, ale we wcześniejszych występach bywało różnie. Nemanja zaliczył dobry początek sezonu, lecz niestety przytrafił mu się słabszy mecz z Fulham. Mój wybór padł na Fletcha, który co prawda nie jest jeszcze w najwyższej formie, ale gra niezwykle równo, i w każdym meczu dzielnie wspomaga Scholesa w środku pola.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
01-09-2010 11:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
premislav Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #7
Re: Zawodnik miesiąca - sierpień
1. Paul Scholes
-chyba nikt nie ma wątpliwości
2. Vidic
-genialnie grał w defensywie, z opaską kapitana pokazał że jest liderem linii obrony
3. Berbatov/Nani
-tu mam dylemat, bo Berbatov zagrał dobre mecze, zaczął strzelać, ale ciągle może więcej
-za Nanim przemawia też dobra forma, gra która może się podobać, ale znowu na minus niecelne podania po super ograniach przeciwników
-bardziej skłaniałbym się w stronę Berbatova, mam nadzieję, że niebawem Berbatov nadal będzie miał wysoką formę bo widać w nim bardzo duży potencjał.

M.U.F.C.
Not arrogant
Just better...
01-09-2010 11:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #8
Re: Zawodnik miesiąca - sierpień
1. Scholes'y, bo w formie wciąż jest jednym z najlepszych, jak nie najlepszym rozgrywającym świata.

2. Berbatow, bo to wreszcie jest taki piłkarz jakiego potrzebujemy. Jego gra zaczyna się sprawdzać liczę, że zacznie również błyszczeć w meczach o najwyższą stawkę. Liczę, że jeszcze łatwiej będzie się grało Rooneyowi. Poczekajmy tylko na formę Wayne'a.

3. Nani. Na zachętę. Mało kto ma takie możliwości, musi tylko popracować nad utrzymaniem dyspozycji przez całe rozgrywki, a wtedy nawet nie powącha ławki rezerwowych.


Fan United od 1992 roku
01-09-2010 11:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Matti888 Offline
Member
***

Liczba postów: 191
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 0
Post: #9
Re: Zawodnik miesiąca - sierpień
To mójk ranking. Ciężko było wyróżnić tylko 3 nazwiska, bowiem w sierpniu United grało bardzo dobrze (no może poza meczem z Fulham). Na liście nie nalazło się kilku piłkarzy, którzy z całą pewnością zasługiwali na to wyróżnienie np. Evra, Giggs, van der Sar, czy Fletcher.

1. Scholes
A niby kto inny. Właśnie na nim opiera się nasza gra. Oby grał jak najdłużej.

2. Berbatov

Bułgar wreszcie gra tak, jak oczekują od niego kibice, strzela asystuje. Jak jeszcze Rooney wróci do formy będziemy mięli jeszcze groźniejszy atak.

3. Nani/ Vidic

Vidic o klasa sama w sobie. Jego podręcznikowe wślizgi oraz serce do gry robią z niego jednego z najlepszych obrońców świata ( o ile nie najlepszym).
Nani za to nie wykazał tak równej formy, ale jego niektóre zagrania były tak piękne, że zdecydowałem się umieścić go na liście.
01-09-2010 11:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lisu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 289
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2
Post: #10
Re: Zawodnik miesiąca - sierpień
Nie będę oryginalny: 1. Scholes 2. Berba.
Na trzecim miejscu Vidić. Genialny występ z WHU i bardzo poprawne poprzednie mecze. W tym miesiacu udowodnił, że należy do grona najlepszych obrońców na świecie.

Bycie fanem United to nie przyjemność, to zaszczyt
01-09-2010 13:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #11
Re: Zawodnik miesiąca - sierpień
Wybór jest prosty w tym miesiącu.

1. Scholes

Ojj, gdybyśmy mieli pewność, że będzie w takiej dyspozycji przez cały sezon, to byłym spokojny o wyniki.

2. Berbatow.

Tak jak już kiedyś pisałem, IMO najlepszy miesiąc Berby od momentu przyjścia na OT. Popracować jeszcze trochę nad wykończeniem i w przyszłym miesiącu nagroda jest jego.

3. Vidić

Równie dobrze mogliby tu być Fletcha, lub Nani, ale mecz z WHU i spokój, jaki Vida daje nam w tyłach zdecydował, że to on okupuje trzecią lokatę.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
01-09-2010 14:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #12
Re: Zawodnik miesiąca - sierpień
Nie będę oryginalny.

1. Paul Scholes - za genialne podania i rozgrywanie akcji. Za asysty, crossy i bramki.

2. Dimitar Berbatov - za zdobycie 3 bramek w 4 spotkaniach, do tego dorzucenie 1 asysty.

3. Edwin van der Sar - za pewność interwencji w każdym ze spotkań.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
01-09-2010 15:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #13
Re: Zawodnik miesiąca - sierpień
1. Paul Scholes - profesor, tacy piłkarze już się nie rodzą, cieszmy się jego grą póki możemy.

2. Berba!Tov! - niech mu będzie, czuje wiatr w żaglach, wreszcie strzela, oby tak dalej panie Dymitarze.

3. Van der Sar - spokój, spokój, jeszcze raz spokój na bramce.


+ brawa dla Pikachu aka Chicharito, będą z niego ludzie ;]

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
01-09-2010 16:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #14
Re: Zawodnik miesiąca - sierpień
1. Paul Scholes - Geniusz, w każdym spotkaniu tego sezonu pokazał swoje możliwości, począwszy od spotkania o Tarczę, Paul ma formę. Cóż, lepiej nie myśleć, co by było bez tych genialnych podań mistrza Scholsa.

2. Edwin Van der Sar - fantastyczny mecz z Fulham, tzn interwencje na poziomie światowym. Oczywiście spokój w grze, gra nogami - cóż Kuszczak chyba już się niecierpliwi.

3. Darren Fletcher - mimo, że na razie bez wielkiej formy, gracz który musi być obecny, kiedy gra Scholes.
01-09-2010 17:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #15
Re: Zawodnik miesiąca - sierpień
1. Paul Scholes- bez żadnych wątpliwości nasz najlepszy zawodnik w sierpniu. To on rządził i dzielił w środku pola, regulował tempo gry i każda akcja musiała być rozgrywana przez niego. Jego doskonałe przerzuty z centymetrową dokładnością nigdy mi się nie znudzą. Do tej wspaniałej gry dorzucił jeszcze bramkę i 2 asysty.

2. Dymitar Berbatow drugi nasz najlepszy zawodnik w sierpniu. Znakomicie prezentował się w pierwszym miesiącu. Oprócz tego co już znamy- czyli świetna technika, myślenie na boisku, nieszablonowe zagrania Bułgar dorzucił coś czego od niego wymaga się przede wszystkim, czyli bramki. Oprócz tego widać że Berba gra z dużą lekkością, przemawia przez niego pewność siebie. Tak trzymać

3. Nemanja Vidic To on był naszą opoką w obronie i także dzięki niemu nasza defensywa staje się tak silna. Twardziel jakich mało. Prędzej straci nogę niż dopuści do strzelenia bramki.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
02-09-2010 11:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości