Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 3-2 Liverpool (19.09.2010)
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #2
Re: PL: Manchester United - Liverpool (19.09.2010; 14:30)
Po tych czterech meczach w Premier League w tym sezonie nie jestem optymistą. Nie podoba mi się nasza gra. Wszyscy podniecaliśmy się wygraną z Newcastle United, ale już wtedy było widać w pewnych fragmentach brak pomysłu w naszej grze. Później przyszedł mecz z Fulham. Lepszy przeciwnik i już tak wspaniale nie było. Teraz tak sobie myślę, że ten remis nie był przypadkiem i wypadkiem przy pracy, tylko konsekwencją naszej słabej, nieskutecznej gry.

Po meczu z WHU nastroje znów poszyły do góry, ale nie zapominajmy, że jak na razie West Ham przegrywa w lidze z każdym :?: Wszyscy ich leją jak chcą i kiedy chcą. Wczorajszy mecz to pokaz największego frajerstwa. Naprawdę niewiele ekip potrafi stracić dwa gole w jedną minutę i to w dodatku w doliczonym czasie gry( pozdrawiam kibiców Bayernu Monachium). Prowadziliśmy już co prawda 3-1, ale po pierwszych 20 minutach równie dobrze to my mogliśmy już przegrywać.

Teraz przejdźmy do meczu z LFC. Gramy u siebie, jest to jakiś nasz atut. Do gry pewnie wróci Rooney, który pewnie będzie wzbudzał największe zainteresowanie graczy gości, dzięki czemu więcej miejsca będzie miał być może Berbatov. Być może, gdyż nie wiemy czy SAF zdecyduje się zagrać dwoma napastnikami czy znów wybierze swoje "cudowne" 4-5-1. W pomocy pewnie od początku zagra Nani i Giggs na skrzydłach oraz Scholes i Fletcher w środku.

W obronie znów zapewne ujrzymy młodego i perspektywicznego Neville'a. Poza tym w środku zagra Vidić oraz powracający po kontuzji Ferdinand, chociaż ja widziałbym Evansa obok Serba. Na lewej standardowo Patrice Evra.

W bramce jak zawsze stanie Edwin.

Tak więc, znów wystawimy młodzież, bo w końcu na nią stawiamy...

W tym meczu typuję remis 1-1 lub 2-1 dla Liverpoolu. Nasza wygrana będzie dla mnie miłą niespodzianką.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
12-09-2010 12:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United - Liverpool (19.09.2010; 14:30) - Jaroldz - 12-09-2010 12:26

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości