Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 3-2 Liverpool (19.09.2010)
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #37
Re: PL: Manchester United - Liverpool (19.09.2010; 14:30)
Uff, już się bałem, że nie damy rady. Trochę nerwów mnie ten mecz kosztował, ale uwielbiam takie zwycięstwa rzutem na taśmę.

Obrona wyglądała dobrze, a tu nagle faul Evansa, później O'Shea i się posypało. Vidić w pierwszej połowie był znakomity, żadna piłka go nie przeszła. W końcu podobał mi się O'Shea, bez większych błędów i świetne dośrodkowanie przy bramce Berbatowa. Evans przeciętnie, a Evra na swoim poziomie.

Jeśli chodzi o grę Fletchera, mam mieszane uczucia. Z jednej strony grał bardzo walecznie, zaliczył kilka odbiorów, ale z drugiej strony często tracił piłkę. Scholes powoli traci swoją genialną formę z początku sezonu, ale i tak było nieźle. Nani i Giggs na plus.

Rooney raczej bez zastrzeżeń, choć od piłkarza tego formatu wymagamy więcej. No i na deser Berbatow, który był niesamowity. W końcu nadeszły gole, których tak zawsze brakowało w jego dorobku. Gol na 2:0 może być nawet bramką sezonu. Wydaje mi się, że w jego grze kluczowa jest pewność siebie, swoboda. W poprzednich dwóch sezonach był nieustannie krytykowany, co mogło na niego wpłynąć negatywnie. Teraz dobrze wszedł w nowy sezon, nabrał pewności siebie i w końcu gra z wielką swobodą. A co mi tam,

Berbatow - [ 10 ] 8-)

Czy O'Shea powinien dostać czerwoną kartkę? Według mnie tak, ale spotkałem się z opinią, że nie, ponieważ Torres nie miał kontaktu z piłką. Ogólnie Webb nie sędziował dzisiaj zbyt dobrze.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
19-09-2010 15:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United - Liverpool (19.09.2010; 14:30) - mucha - 19-09-2010 15:52

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości