Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 3-2 Liverpool (19.09.2010)
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #54
Re: PL: Manchester United 3-2 Liverpool (19.09.2010)
No to tak: w ofensywie w tym sezonie gramy bardzo fajnie, i bardzo też mi się to podoba. Ale defensywa woła o pomstę do nieba. Nie chcę się zanadto czepiać po (jednak) zwycięstwie, ale wczoraj Liverpool po stracie dwóch goli był tak roztrzęsiony, że to my powinniśmy strzelić jeszcze 2 - a 2 straciliśmy. Rio wróć! Evans nie gra znów tak źle, ale w kluczowych momentach po prostu brak mu doświadczenia i umie spaprać.

Co do Berby - przy wyborze piłkarza sierpnia napisałem, że z miłą chęcią przyznałbym mu pierwsze miejsce, gdyby tylko wykorzystywał więcej sytuacji, które ma w meczu. I chyba to musiał przeczytać. Smile Rooney jak się obudzi to będziemy mieć chyba najlepszą prę snajperów sezonu (chociaż Drogba i Anelka też dadzą pewnie radę).

Chciałem natomiast poruszyć pewien problem. Ławka. A raczej jej długość (czy też krótkość) czy nawet jej brak. Nie mamy na ławce piłkarza, który zrobiłby różnicę. Owen bez formy, Macheda - czasem potrafi, ale klasa światowa to jeszcze nie jest. Do tego wczoraj siedzieli Anderson ledwo po kontuzji i Gibson. Plus obrońcy i Tomek. Zmierzam do tego, że w razie niekorzystnego obrotu spraw nie mamy kim postraszyć.Wczoraj patrząc na ławkę dobitnie zdałem sobie z tego sprawę.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
20-09-2010 13:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United 3-2 Liverpool (19.09.2010) - Mubinio - 20-09-2010 13:00

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości