Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Bolton FC 2-2 Manchester United (26.09.2010)
Jaceks_21 Offline
Member
***

Liczba postów: 200
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 1
Post: #21
Re: PL: Bolton FC - Manchester United (26.09.2010; 13:00)
Wyniki są cudowne, takiej drugiej szansy szybko nie dostaniemy. Więc jak nie teraz, to kiedy? Również nie mam większych obaw co do tego meczu, ale jednak patrząc na dzisiejsze wyniki oraz postawę BOltonu w tym sezonie(tylko jedna porażka na Emirates), serducho bije trochę mocniej ze zdenerwowania. W ostatnich latach nie grało się jakoś wybitnie łatwo(0:1 po golu Anelki 3 lata temu, czy gol Berby w 90min. w 08/09), ale były też dwukrotnie wyniki po 4-0 w sezonie 06/07 i poprzednim. Więc tak naprawdę nie wiadomo czego się spodziewać. Ja liczę na zwycięstwo, nawet wymęczone mnie ucieszy. W środę kolejny trudny mecz, a za tydz. na Stadium Of Light jeden z trudniejszych wyjazdów w sezonie. Ładny maraton.

Co do jutrzejszej potyczki - tak, chcę Berbę w I składzie. I chcę aby zagrał również 90min. w środę. Musi poczuć swoją wartość, zresztą już chyba sam wie jak ważnym graczem jest obecnie dla United. On MUSI grać w takich maratonach przez 90min., później odpocznie przez tydz., gdyż zrezygnował z reprezentacyjnych gier. Jutro zamiast Roo chciałbym widzieć Owena. Chociaż to też człowiek zagadka - nie dotknie piłki przez czas który był na boisku(może raz, dwa jak wchodził na zmianę), ale może zagra tak dobre spotkanie jak w CC? Kto wie? Ja bym postawił na Michael'a, a Roo ewentualnie z ławki. W obronie i pomocy większych roszad nie przewiduję.

Typ? Byle do przodu Wink
25-09-2010 20:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Bolton FC - Manchester United (26.09.2010; 13:00) - Jaceks_21 - 25-09-2010 20:59

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości