Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Bolton FC 2-2 Manchester United (26.09.2010)
Jaceks_21 Offline
Member
***

Liczba postów: 200
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 1
Post: #44
Re: PL: Bolton FC 2-2 Manchester United (26.09.2010)
Cytat:Musimy wyciągnąć wnioski z naszych błędów, a nasza sytuacja na pewno ulegnie poprawie.

Wnioski wyciągamy już od końcówki poprzedniego sezonu, a różowo to nie wygląda.

Owszem - nie przegraliśmy jeszcze meczu, to cieszy. Ale punkty, które straciliśmy bolą. W taki sposób jak z Fulham, czy Evertonem szczególnie...

Wydaje mi się że po wypadnięciu Giggsa na dłuższy okres czasu, można byłoby zagrać 4-3-3. Obowiązkowo Rio musi zastąpić Evansa, bo co On ostatnio gra to głowa mała. Berba na szpicy, a obok niego Roo na lewym skrzydle, Nani na prawym. Taki mój wymysł, Roo zresztą i tak biega częściej na 20-30m od bramki rywala zamiast stać w polu karnym. Tyle że Wayne w takiej formie tam może się nie sprawdzić... Ewentualnie spróbować wprowadzić Obertana. Jak nie teraz to kiedy? Mamy 3(4 licząc Bebe) skrzydłowych, On musi teraz grać. SAF musi odważniej postawić na młodzież. Rafael zamiast O'Shea, zmianę którą tak wywołują kibice MU - nie widzi mi się za bardzo, Brazylijczyk ostatnio spuścił z tonu. W meczach przedsezonowych grał słabo, w CC ze Scunthrope również nie zachwycił. O grze obronnej nie będę się bardziej rozdrabniał bo nie ma o czym.

Cytat:gdy przegraliśmy z Burnley (!), Liverpoolem i Chelsea

Mecze z Liver i Chelsea były trochę później(odpowiednio 10. i 12. kolejka), zaś z takim Arsenalem, Spurs i ManCity graliśmy w 4.,5. i 6. kolejce. 9 punktów. Boję się pomyśleć co by było gdybyśmy grali z nimi w obecnej formie...

Niemniej - wierzę! Początki nigdy nie były naszą domeną, dodatkowo znów nasz skład się kruszy, ale to było do przewidzenia. Będzie dobrze, Believe!
26-09-2010 20:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Bolton FC 2-2 Manchester United (26.09.2010) - Jaceks_21 - 26-09-2010 20:44

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości