Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Bolton FC 2-2 Manchester United (26.09.2010)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #45
Re: PL: Bolton FC 2-2 Manchester United (26.09.2010)
Kwas napisał(a):
Jaroldz napisał(a):Przy drugim golu zawalił O'Shea
Nie O'Shea, tylko Park.
Dokładnie, Dżon krył swojego zawodnika. Ji dał się łatwo ograć, a dalej jak było to już wszyscy wiemy...

Kwas napisał(a):Natomiast przy pierwszej bramce nie obwiniałbym tylko Evansa, który zajmował się kryciem Knighta, ale także Evre. Okej, Jonny dopuścił do strzału obrońcy Boltonu, lecz mogłoby bramki nie być, gdyby Pat dobrze ustawił się na linii. Zwróćcie uwagę na zbyt wielką odległość dzielącą Francuza od słupka, który miał kryć.
Jak w poprzednim sezonie Rafael odwalił manianę przy słupku to wszyscy mu to wytykali, a dziś Pat wcale lepiej się nie spisał, a jest cicho :?

Jaroldz napisał(a):Berbatowowi dobrej formy starczyło na kilka spotkań i dzisiaj znów widzieliśmy starą kłodę, która się szlaja po boisku.
Chuj strzelił poprzednie mecze Bułgara. Dzisiaj zagrał słabo, to jest kłoda. Zajebisty kibic z Ciebie. Bo przecież Dymitar to kurwa robot i zawsze musi być super cacy, tak?

Nie wygląda to za ciekawie... Strzelamy bramki to cieszy, jednak gra w obronie pozostawia wiele do życzenia. Evans po raz kolejny popełnia błąd, który kosztuje nas utratę bramki. Do tego nie podobała mi się gra środkowych pomocników, którzy za dużo miejsca zostawiali gospodarzą. Często brakowało asekuracji i miedzy napadem a obroną, była duża dziura. Fletcher już nie gra tak jak w poprzednim sezonie, Scholes wyraźnie spuścił z tonu. Dobrze, że Carrick wrócił do treningów. Mam też nadzieję, że już niedługo wróci Hargo, gdyż brakuje nam drugiego DM.

Bramka na 1-1 to piece of genius from Nani.

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
26-09-2010 21:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Bolton FC 2-2 Manchester United (26.09.2010) - Foster - 26-09-2010 21:24

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości