Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Sunderland AFC 0-0 Manchester United (02.10.2010)
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #16
Re: PL: PL: Sunderland AFC - Manchester United (02.10.2010)
Ja bym chciał zobaczyć coś takiego:

van der Sar
O'Shea - Rio - Vida - Pat
Nani - Carrick - Fletcher - Park
Berbatov - Owen


Nie wyobrażam sobie kolejnego wyjazdowego remisu. Trzeba wywrzeć presje na Ruskich.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
02-10-2010 10:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #17
Re: PL: PL: Sunderland AFC - Manchester United (02.10.2010)
No i super. Dalej utrzymujemy świetną formę. To już 11 mecz w tym sezonie bez porażki i należy tylko trzymać kciuki, aby nie zeszło z nas powietrze. Nie będę oceniał każdego zawodnika z osobna, bo na sukces pracuje się całą drużyną. Opanowaliśmy środek pola, co było kluczem w dzisiejszym spotkaniu. Scholes i Fletcher - maestro. Nawet tacy piłkarze jak Cattermole i Henderson musieli uznać wyższość naszej dwójki. Choć naszych wspomagał Anderson, uważam, że nie była potrzebna im pomoc. Zagrali znakomicie. Również należy pochwalić Owena i Machedę, którzy ciężko pracowali na boisku i zasłużyli na gromkie brawa. Nie rozumiem zmian i wejścia Berbatowa i Hernandeza. Po ich wejściu gra totalnie siadła.

Cóż, zapomniałem jeszcze wspomnieć o fantastycznej decyzji Fergusona o posadzeniu na ławce Evry. O'Shea zagrał fenomenalne zawody. Dał dużo więcej w ofensywie niż Francuz, te wspaniałe dwójkowe akcje i wejścia w pole karne. Dobra decyzja tym więcej, że Evra gra od początku sezonu na pełnych obrotach, a teraz dochodzą jeszcze reprezentacje, gdzie znowu sobie nie odpocznie.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
02-10-2010 17:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #18
Re: PL: Sunderland AFC 0-0 Manchester United (02.10.2010)
W tym sezonie rozpierdalamy system na wyjazdach PL.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
02-10-2010 17:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
fasol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 291
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #19
Re: PL: Sunderland AFC 0-0 Manchester United (02.10.2010)
Gramy jak z nut, multum akcji ofensywnych. Straszny ciąg na bramkę pomocników, kreatywność napastników(tych co od piwerszej minuty zagrali). Ja już się przestaję wkurwiać, bo to zwyczajnie staje się regułą, że każdy średniak przystepuje do meczu z United jak z równym sobie i nie ogranicza się do obrony tylko naciera od pierwszych minut. Z taką grą będziemy walczyc o top 4 w tym sezonie, tak trzeba na to realistycznie patrzeć. Rozumiem mecz czy dwa ale każdy wyjazd grać taką padakę. Przestaliśmy tracić bramki to zaczyna się żenada z przodu. Idę na beer, ech!
02-10-2010 17:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #20
Re: PL: Sunderland AFC 0-0 Manchester United (02.10.2010)
Śliwa napisał(a):No cóż, panowie. Jak nie w tym sezonie to w następnym.
Ale pierdolenie. Którą mamy kolejkę ? Siódmą. 12 punktów, 3 straty do lidera, w najgorszym wypadku 6. Nie mam tutaj zamiaru przywołać wszystkich kibiców do nietracenia wiary w United, bo my nigdy się nie poddajemy i takie tam. Po prostu na tym etapie sezonu najlepiej takie głupie gadanie zachować dla siebie, gdyż niektórych może po prostu rozwścieczyć. Tak jak mnie.


Śliwa napisał(a):Im słabiej się teraz spiszemy, tym większa będzie radość po spektakularnym powrocie na najwyższy szczyt. O tym trzeba pamiętać.
I w dupie to mam, ja chce sukcesy już w tym roku.
02-10-2010 19:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #21
Re: PL: Sunderland AFC 0-0 Manchester United (02.10.2010)
Jest czerwiec 2011. United wygrało 19 spotkań na własnym stadionie (57 punktów) i zanotowało 19 wyjazdowych remisów (tyleż punktów). Razem 76 punktów i drugie miejsce w tabeli.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
02-10-2010 19:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #22
Re: PL: Sunderland AFC 0-0 Manchester United (02.10.2010)
Śliwa napisał(a):Cierpliwość jest gorzka, ale jej owoce są słodkie.
Dobra, kibicuje do końca tych rozgrywek Chelsea, aby w 2012 świętować odzyskanie mistrzostwa. W końcu lepiej smakuje !

Mubinio napisał(a):Jest czerwiec 2010.
2011 jakby co Wink
02-10-2010 19:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #23
Re: PL: Sunderland AFC 0-0 Manchester United (02.10.2010)
Jak widać Tobie ten sufit spadł czterdzieści pięć minut temu... Czy ja przekreślam nasze szanse na tytuł ? Czy ja piszę jak to pięknie powinno smakować odzyskane mistrzostwo ?

Koniec offtopa
02-10-2010 19:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaceks_21 Offline
Member
***

Liczba postów: 200
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 1
Post: #24
Re: PL: Sunderland AFC 0-0 Manchester United (02.10.2010)
Zagraliśmy najlepsze zawody w sezonie. Fantastyczny debiut Bebe, świetna gra Fletcha, Macheda z Owenem mieszali w szykach obronnych Sunderlandu. zaś VDS z obroną nudzili się przez 90min. Zajebiście.

Oczywiście dalej jestem optymistą, ale SAF musi ogarnąć skład. Nie mamy zmiennika dla Scholesa, brak drugiego napastnika(Roo nie liczę), nie mamy lewoskrzydłowego(Macheda tam się w ogóle nie nadaje, dziś graliśmy bez lewej strony). Nie, to nie jest kompletny skład. Gramy fatalnie, banalnie, bez żadnego zaskoczenia. Na ogórach wygrywa się mistrza. Czelsi pakuje im po 3-4 gole i po grze. My nie możemy wywieźć 3 pkt. Sad but true.
02-10-2010 20:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #25
Re: PL: Sunderland AFC 0-0 Manchester United (02.10.2010)
W 100% zgadzam się z Kwasem. Skrytykujmy naszą grę, napiszmy co się nam nie podoba, ale proszę Was skończmy z pierdoleniem typu "jak nie w tym sezonie, to w następnym".

Obecnie na naszą grę na wyjazdach nie da się patrzeć, ale spokojnie. Odzyskaliśmy pewność w tyłach, na które tak narzekaliśmy. W liniach ofensywnych mamy sporo kontuzji, a nie mamy wystarczająco szerokiej kadry, aby sobie z tym poradzić. Jednak do pełni formy wraca Carrick, fajnie prezentuje się Anderson i już niedługo będziemy mogli dać odpocząć Fleczowi i Scholesowi, którzy ewidentnie go potrzebują, aby wrócić do dobrej formy. Do tego obdarzyłbym zaufaniem Obertana. Chłopak na dobrą sprawę nie dostał jeszcze szansy w pierwszym zespole. Więc, jak nie teraz to kiedy? Na skrzydle mamy straszną mizerię, więc się przekonajmy, czy rzeczywiście w tym grajku drzemie wielki talent. Jeśli nie, to przynajmniej nie będziemy z niego robić wiecznego zawodnika rezerw, tylko go sprzedamy.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
02-10-2010 21:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jov Offline
Member
***

Liczba postów: 71
Dołączył: May 2010
Reputacja: 0
Post: #26
Re: PL: Sunderland AFC 0-0 Manchester United (02.10.2010)
małe tortury dla tych co meczu nie widzieli http://www.youtube.com/watch?v=ZEhPCfyBpho

Bogu dzięki obejrzałem tylko pierwszą połowę, bo bym chyba wyszedł z siebie. Zero pomysłu, Sunderland nas zamyka na własnej połowie a my z kontrą nie potrafimy wyjść ... tragedia.
No nic, pozostało tylko czekać na kolejny mecz. Przynajmniej gramy u siebie ...
03-10-2010 08:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #27
Re: PL: Sunderland AFC 0-0 Manchester United (02.10.2010)
Ostatnio oglądanie meczów United kończy się u mnie tylko wielkim zdenerwowaniem( wyrażenie kulturalne). Jak oglądam poczynania naszych piłkarzy to dochodzę do wniosku, że oni w ogóle nie mają pomysłu na grę. To wszystko wygląda tak, jakby ten skład się wypalił, jakby trzeba było wymienić połowę piłkarzy. Z częścią się rozstać( ze starszymi), a część sprzedać.

Osobny wątek to wybory Fergusona, których już nie rozumiem. Po co wstawia O'Shea na lewej flance, skro on tam nie umie grać. Dlaczego środkowy pomocnik gra na skrzydle, skoro ma w kadrze nominalnego lewoskrzydłowego w postaci Obertana :?: Dlaczego po dobrym meczu z Valencią SAF nie dał szansy Chicharito na grę od pierwszych minut :?:

Ferguson przed meczem gadał, jaki to ciężki przeciwnik, a później wystawia eksperymentalny skład na mecz. W dużej mierze wczorajsza porażka( bo to jest porażka) to wina Fergusona, który znów dał dupy ze składem.

Z taką grą daleko nie zajedziemy. Gdybyśmy wygrali z Boltonem oraz wczoraj, to my dzisiaj bylibyśmy na pierwszym meczu i to na Chelsea byłaby presja. A tak, The Blues pokonają dzisiaj u siebie Arsenal i będą mieć już pięć punktów przewagi nad nami. Jeśli City wygra z Newcastle to po tej kolejce będziemy zajmować piękne 3 miejsce.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
03-10-2010 11:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #28
Re: PL: Sunderland AFC 0-0 Manchester United (02.10.2010)
Jaki środkowy pomocnik grał na skrzydle? Bo mi się wydawało, że na skrzydle to grał Kiko.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
03-10-2010 12:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #29
Re: PL: Sunderland AFC 0-0 Manchester United (02.10.2010)
O Andersona zapewne chodzi. Wczoraj ciężko było stwierdzić kto gdzie gra, zwłaszcza w drugiej połowie. Tak czy siak Ando out,tam takie gadanie że wraca po kontuzji bla bla, to nie jest gracz na miare United. Z Valencią zagrał przyzwoicie, ale jeżeli on w niedalekiej przyszłości ma zastąpić Scholesa na środku i dbać o kreatywność naszych akcji ofensywnych to ja podziękuję.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
03-10-2010 12:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #30
Re: PL: Sunderland AFC 0-0 Manchester United (02.10.2010)
Wczoraj moim zdaniem, nie był wcale dużo gorszy od Fletchera. Kilka razy podciągnął do przodu, utrzymał się przy piłce. Zaliczył kilka niecelnych podań. Moim zdaniem jest przesadą teksty typu Ando out.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
03-10-2010 12:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości