Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United 1-0 Bursaspor (20.10.2010)
ZasadKG Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 400
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
Post: #61
Re: CL: Manchester United - Bursaspor (20.10.2010; 20:45)
Panopticum, moze dlatego że on jako jedyny pełnił funkcje rozgrywającego bo Fletch i Carrick to DMy? :X

Glory, glory man united!

Totalna pustka, myśle i nic - za tą pustke szóstka - myśle i nic Smile
21-10-2010 13:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #62
Re: CL: Manchester United - Bursaspor (20.10.2010; 20:45)
Zupełnie jakby Anderson był zwolniony z obowiązków defensywnych. Jedynym gościem, który tego nie robił był Macheda, ale on w ogóle wyglądał jakby był zwolniony z grania.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
21-10-2010 13:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
fasol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 291
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #63
Re: CL: Manchester United - Bursaspor (20.10.2010; 20:45)
panopticum napisał(a):Naprawdę niewielu jest środkowych pomocników w tym wieku, którzy graliby genialnie. Fabregas i ktoś jeszcze?

Gourcuff, Sahin, Huddlestone tak bez żadnych rozkminek mi przyszli na myśl. Nie wiem ile maja dokładnie wiosen ale są młodzi. Genialni może nie są ale tego naszego Ando to przyćmią na boisku nawet po 3 dniowym melanżu.
21-10-2010 18:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #64
Re: CL: Manchester United - Bursaspor (20.10.2010; 20:45)
Po trzydniowym marszu, z obciętą nogą i tłuczonym szkłem w butach od razu.

Tylko Sahin jest w wieku Andersona. Huddlestone i Gourcuff są o dwa lata starsi. Serio uważasz, że przyćmią gracza wracającego po półrocznej kontuzji? To muszą być zajebiści wymiataczowie. Nie wiem czego chcecie od Ando. Gość ma dopiero 22 lata. Gdyby sir Alex miał waszą cierpliwość, to nie mielibyśmy dzisiaj Fletchera czy Scholesa.

Mimo, że rok temu na naszych oczach dokonała się przemiana Naniego z gościa z przebłyskami w gracza światowej klasy, niektórzy niczego się nie nauczyli.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
21-10-2010 19:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
fasol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 291
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #65
Re: CL: Manchester United - Bursaspor (20.10.2010; 20:45)
panopticum napisał(a):Po trzydniowym marszu, z obciętą nogą i tłuczonym szkłem w butach od razu.

Tylko Sahin jest w wieku Andersona. Huddlestone i Gourcuff są o dwa lata starsi. Serio uważasz, że przyćmią gracza wracającego po półrocznej kontuzji? To muszą być zajebiści wymiataczowie. Nie wiem czego chcecie od Ando. Gość ma dopiero 22 lata. Gdyby sir Alex miał waszą cierpliwość, to nie mielibyśmy dzisiaj Fletchera czy Scholesa.

Mimo, że rok temu na naszych oczach dokonała się przemiana Naniego z gościa z przebłyskami w gracza światowej klasy, niektórzy niczego się nie nauczyli.

Fakt, może jestem ciut mniej cierpliwy od SAF-a ale nie widzę tego błysku u Andiego, przed urazem też mnie jakoś nie przekonywał. Notuje za dużo jak rozgrywającego strat, leniwie zabiera się jeśli chodzi o wspomaganie defensywy, bramek praktycznie nie strzela. Mi się On głównie z tym kojarzy ale ok, to moje skromne zdanie.
21-10-2010 20:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ZasadKG Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 400
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
Post: #66
Re: CL: Manchester United 1-0 Bursaspor (20.10.2010)
Pokaż­cie mi proszę gracza, obrońcy Ando, który przez tak długi okres przebijania się do pierwszego składu nie poczynił praktycznie zadnego postepu w swoich umiejętnościach?

Glory, glory man united!

Totalna pustka, myśle i nic - za tą pustke szóstka - myśle i nic Smile
21-10-2010 21:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #67
Re: CL: Manchester United 1-0 Bursaspor (20.10.2010)
Jay Spearing i Lucas Leiva.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
21-10-2010 23:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #68
Re: CL: Manchester United 1-0 Bursaspor (20.10.2010)
Darren Fletcher.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
22-10-2010 00:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #69
Re: CL: Manchester United 1-0 Bursaspor (20.10.2010)
Sądzicie, że Anderson zagrał w środę źle, tak? To jak kurwa zagrał Fletcher? Fatalnie? A Carrick?
Ando jako jedyny z całej tej pomocy (poza Scholesem i Gibsonem, którzy nie grali) ma jaja, żeby nie grać tylko i wyłącznie do boku i do tyłu. A do tego trzeba mieć jaja. Że jest po kontuzji i wychodzi mu to czasami niedokładnie - trudno, rozegra się. W ostatnich 3 meczach wychodził w podstawie - i co, może SAF jest ślepy i wystawia go dlatego, że dobrze piecze ciasta?
I bardzo podobają mi się jego próby prostopadłych podań - tak jak mówię, parę meczy w pierwszym i zacznie wszystko wychodzić.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
22-10-2010 09:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #70
Re: CL: Manchester United 1-0 Bursaspor (20.10.2010)
Ale po co tak mędrkować nad występem Andersona w meczu z ogórkami, którzy na Old Trafford przyjechali jak najmniej przegrać? Zagra dwa dobre mecze w lidze (najbliżej ma Stoke, Spurs czy Wolves) to będziemy dyskutować kto na co sobie zasłużył, bo na razie spotkań w których mnie zachwycił było... jedno, na Anfield. I to bardziej w defensywie niż w rozegraniu.


Fan United od 1992 roku
22-10-2010 09:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #71
Re: CL: Manchester United 1-0 Bursaspor (20.10.2010)
Ja też nie lubię Ando, ale nie lubiłam tak samo Fletchera i uważałam, ze to drewno, nie lubiłam Naniego i uważałam, że to kretyn, nie lubiłam nawet Ronaldo, nazywając go primadonną. Ferguson wie co robi, jak trzyma Ando to znaczy że widzi w nim potencjał i możliwe, że ten piłkarz jeszcze zamknie nam usta swoją grą.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
22-10-2010 16:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości