Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CC: Manchester United 3-2 Wolverhampton (26.10.2010)
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #46
Re: CC: Manchester United - Wolverhampton (26.10.2010, 21:00)
Z przyczyn niezależnych ode mnie miałem możliwość obejrzenia tylko 2 połowy meczu ale na szczęście była to ta w której padały bramki.

Jedna rzecz szczególnie rzuciła mi się w oczy a mianowicie to w jak łatwy sposób jedna i druga drużyna przemieszczała się po boisku od jednego do drugiego pola karnego. Żadnej gry w destrukcji, kilka podań i jesteśmy to pod jedną to pod drugą bramką. Gra toczyła się w szybkim tempie, dzięki czemu mecz dla postronnego widza był atrakcyjny.

Co do gry poszczególnych formacji to Amos był bardzo niepewny. Ponadto Evans i Fabio nie ustrzegli się błędów. Najsolidniej wyglądał tam Smalling.
W pomocy bardzo podobała mi się gra Carricka, który dobrymi, celnymi podaniami uruchamiał zawodników i wyprowadzał nasze akcje. Gorzej za to zaprezentował się Gibson, który w pewnym momencie zniknął mi z oczu i przez dłuższy czas go nie widziałem z piłką czy w akcji. Na plus także występ Bebe i Obertana, którzy co prawda nie błysnęli czymś szczególnym ale wyglądało to obiecująco. Park, jak to on, dużo pracy włożył w ten mecz, nabiegał się niemiłosiernie ale stać go na lepszą grę.

Co do napastników to Macheda po raz kolejny nie wykorzystał swojej szansy. Powinien mieć przynajmniej 2 bramki na koniec spotkania. Odnośnie Chicharito to ten chłopak jest po prostu niesamowity! Ma taki naturalny ciąg na bramkę, jest niesamowicie szybki, wie gdzie i jak się ustawić i ma smykałkę do gry kombinacyjnej. I pomyśleć że przyszedł do nas tak niedawno, młody i nikomu nie znany. Rooney spinaj dupsko bo ciężko będzie wskoczyć do składu przy tak dysponowanym Hernandezie :twisted:

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
27-10-2010 08:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #47
Re: CC: Manchester United - Wolverhampton (26.10.2010, 21:00)
matys napisał(a):Dla mnie Morrison słabo. Nie rozumiem zachwytów, mnie niczym nie oczarował.
[Obrazek: sirAlex.jpg]

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
27-10-2010 12:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #48
Re: CC: Manchester United - Wolverhampton (26.10.2010, 21:00)
Krótko i na temat.
Javier jest znakomity, maszynka do zdobywania bramek. Macheda przy nim wygląda jak Fiat 126 przy Mercedesie. Carrick w ostatnich 20 minutach zaprezentował się znakomicie, takiego chciałbym go oglądać zawsze. Ogólnie dobry mecz, jak wszystkie w tym sezonie. Gibson tak sobie, świetna asysta przy bramce gości i Javiera. Dwa świetne przeżuty, o których wspominał już panopticum. Obertan jest daremny i już wiemy czemu SAF na niego nie stawiał w lidze. Z Bebe będziemy miele jeszcze wiele pożytku. Evans od jakiegoś czasu jest tragiczny. Smalling pokazuje, że będzie z niego dobry defensor. Amos w niektórych momentach niepewny. Przy bramce imo był faulowany. Poza tym kilka dobrych interwencji na przedpolu. Chłopak ma dopiero 20 lat, pogra trochę w CC, później może w trochę ważniejszych meczach i będą z niego ludzie.



Mój Blog: Pod presją czasu
27-10-2010 13:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #49
Re: CC: Manchester United - Wolverhampton (26.10.2010, 21:00)
Przepiękne bramki Parka i Hernandeza. Bebe na farcie, ale także nieprzeciętnej urody. Pierwsza bramka w wykonaniu Wolverhamptonu to wina Browna i Amosa, ponieważ pierwszy powinien wypchać z pola bramkowego napastnika Wolves (tego który zasłaniał naszego golkipera), natomiast drugi powinien się o to upomnieć i pewnie wypiąstkować piłkę przed siebie. Drugi gol gości to już wyłącznie wina linii obrony, aczkolwiek Amos mógł się lepiej ustawić. Co by nie mówić, ładna asysta tego gościa z Wolves. Po tym meczu można wywnioskować, że pieniądze zainwestowane w Smallinga, Bebe i Hernandeza nie zostały wyrzucone w błoto. A Chicharito z meczu na mecz podbija coraz więcej serc fanów i (głównie) fanek United. Smile

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
27-10-2010 14:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #50
Re: CC: Manchester United - Wolverhampton (26.10.2010, 21:00)
Ja zdążyłem niestety włączyć mecz tuż przed bramką Parka na 2-1, więc za wiele tego spotkania się nie naoglądałem. Z tego co zdołałem zaobserwować, to niezłe zawody zagrał Carrick, solidnie grał Smalling oraz niesamowity był po raz kolejny Hernandez.

Natomiast nie podobała mi się gra naszej obrony, która nie wyglądała zbyt pewnie, ale to chyba ze względu na duże przemeblowanie tej formacji. Neville znów nie nadążał za rywalami, przy drugiej bramce Brown i Evans zostali zrobieni jak juniorzy. Niepewnie bronił Amos. Właśnie, dlaczego Tomek nie grał :?: Czyżby po słowach Rooney'a, który mówił, że nie chce grać w drużynie z piłkarzami jego klasy, czas Polaka na OT dobiegł końca i SAF szykuje nam nowego bramkarza rezerwowego :?: Nie zachwycił mnie Gibson. Między innymi przez niego wpadła druga bramka dla Wolves.

Jak zaprezentował się Bebe :?: Coś z niego będzie :?:

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
27-10-2010 19:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #51
Re: CC: Manchester United - Wolverhampton (26.10.2010, 21:00)
Jaroldz napisał(a):Jak zaprezentował się Bebe

Przyzwoicie, szybki, walczył o piłki, zdobył bramkę (też godne odnotowania), pod koniec zabrakło mu już sił. Czy będzie coś z niego? ciężko stwierdzić, póki co prezentuje się przyzwoicie, jak będzie harował i nauczy się angielskiego wszystko przed nim.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
27-10-2010 20:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #52
Re: CC: Manchester United - Wolverhampton (26.10.2010, 21:00)
Jaroldz napisał(a):Neville znów nie nadążał za rywalami...

Ten pan akurat wczoraj nie grał Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
27-10-2010 20:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #53
Re: CC: Manchester United - Wolverhampton (26.10.2010, 21:00)
RedLucas napisał(a):
Jaroldz napisał(a):Neville znów nie nadążał za rywalami...

Ten pan akurat wczoraj nie grał Wink

Chciałem zacytować, a dałem przez pomyłkę piwo.

Neville grał, od 73 minuty meczu.

Cytat:Manchester United
Amos - Brown ©, Smalling, Evans, Fábio (Neville 73.) - Bébé (Hernández 81.), Carrick, Gibson, Park (Morrison 90+5.)- Obertan - Macheda

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
27-10-2010 20:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #54
Re: CC: Manchester United - Wolverhampton (26.10.2010, 21:00)
Ehh, czyli mój błąd. Sory :oops: Zamułka ostatnio jest konkretna...

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
27-10-2010 20:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #55
Re: CC: Manchester United - Wolverhampton (26.10.2010, 21:00)
Widzisz, Neville grał słabo, niczym się nie wyróżniał, że nawet nie pamiętasz jego występu Wink

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
27-10-2010 20:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #56
Re: CC: Manchester United - Wolverhampton (26.10.2010, 21:00)
Jaroldz napisał(a):Czyżby po słowach Rooney'a, który mówił, że nie chce grać w drużynie z piłkarzami jego klasy, czas Polaka na OT dobiegł końca i SAF szykuje nam nowego bramkarza rezerwowego?
Amos zastąpi Kuszczaka, a Sebastian Mila Scholesa.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
27-10-2010 20:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #57
Re: CC: Manchester United - Wolverhampton (26.10.2010, 21:00)
Już ze Scuntrophe miał bronić, tylko wypadł z powodu urazu.

Kuszczak - faza grupowa Champions League, jedna czy dwie gry w lidze, gra w Carling Cup w finale/ przeciwko silniejszym
Amos - Carling Cup

Jaroldz napisał(a):Czyżby po słowach Rooney'a, który mówił, że nie chce grać w drużynie z piłkarzami jego klasy, czas Polaka na OT dobiegł końca i SAF szykuje nam nowego bramkarza rezerwowego :?:
Wszechmocny Rooney, a Gibson grał wczoraj 90 minut.

Jaroldz napisał(a):Jak zaprezentował się Bebe :?: Coś z niego będzie :?:
Coś będzie, czy nie będzie, to za wcześnie wyrokować.
27-10-2010 22:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #58
Re: CC: Manchester United - Wolverhampton (26.10.2010, 21:00)
Kwas napisał(a):Coś będzie, czy nie będzie, to za wcześnie wyrokować.
Mimo wszystko jak na amatora to technikę ma niebywałą. Trudno sobie wyobrazić jak kręcił innych na tych mistrzostwach bezdomnych, jeśli w zawodowej piłce już teraz dobrze radzi sobie na boisku. Może być tylko lepiej.


Fan United od 1992 roku
28-10-2010 08:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #59
Re: CC: Manchester United - Wolverhampton (26.10.2010, 21:00)
A mi najbardziej u niego podobają się jego niekonwencjonalne dośrodkowania. Praktycznie za każdym razem stwarzają one zagrożenie. Taka pierwsza z brzegu sytuacja, która mi się przypomina, to w II połowie takie dośrodkowanie po ziemi w drugie tempo do Machedy, który znalazł się w 100% sytuacji.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
28-10-2010 14:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości