Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Stoke City 1-2 Manchester United (24.10.2010)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #16
Re: PL: Stoke City 1-2 Manchester United (24.10.2010)
kojot napisał(a):Carrick- nadal słabo.
<świr>
Rozbraja mnie takie coś. Michael wszedł na dwadzieścia minut, zrobił co do niego należało, ale niektórzy i tak napiszą, że grał słabo, bo przecież końcówkę poprzedniego sezonu miał taką, to teraz cały czas należy tak pisać.

Brawo Chicharito. Świetny jest ten chłopak, wiecznie uradowany, strzela - czego chcieć więcej?
W drugiej połowie graliśmy na stojąco, dopiero po stracie bramki zaczęliśmy grać tak jak należy. Martwi mnie to, że nasi nie potrafią przez 90 min grać na równym, dobrym poziomie.
Eksperyment z Evrą, jako lewo skrzydłowym nie wypadł najlepiej. Życzyłbym sobie by SAF przestał w końcu kombinować i postawił na nominalnego skrzydłowego. Przecież skoro Obertan i Bebe są w United to znaczy, że coś sobą prezentują. Dajmy im szansę, jak się mamy przekonać czy dadzą radę?



Mój Blog: Pod presją czasu
25-10-2010 13:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #17
Re: PL: Stoke City 1-2 Manchester United (24.10.2010)
Wprawdzie nie miałem, możliwości obejrzenia meczu do końca, ale co nieco udało mi się zaobserwować.

Evra zdecydowanie lepiej wygląda jako obrońca włączający się w ofensywne akcje niż jako pomocnik. Tak w ogóle to dziwna decyzja Fergusona odnośnie obsadzenia tej pozycji. W obwodzie byli przecież zarówno Obertan i Bebe...
Dobrze, że Neville został po pierwszej połowie zmieniony bo mógł niepotrzebnie osłabić zespół, a kolejny remis to byłoby lekkie przegięcie.
Środek pola jakoś specjalnie mnie nie zachwycił. Nani bardzo fajnie pracował w defensywie, odbieraniu piłki ale nieco gorzej szło mu w przodzie.
Na plus gra dwóch naszych napastników. Berbatow ze swoimi umiejętnościami w przetrzymaniu piłki, przeglądem pola i uruchomieniu zawodnika doskonale uzupełnia się z szybkim wykorzystującym sytuację Groszkiem :-D

Wprawdzie nie jest to jeszcze czego oczekiwalibyśmy od naszych Diabłów niemniej zwycięstwo odniesione na wyjeździe a także gra do końca napawają optymizmem.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
25-10-2010 15:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #18
Re: PL: Stoke City 1-2 Manchester United (24.10.2010)
Foster napisał(a):Rozbraja mnie takie coś. Michael wszedł na dwadzieścia minut, zrobił co do niego należało, ale niektórzy i tak napiszą, że grał słabo, bo przecież końcówkę poprzedniego sezonu miał taką, to teraz cały czas należy tak pisać.

Zwróć uwagę na zachowanie Carricka przy wyrównujacej bramce dla Stoke - genialny przechwyt defensywnego pomocnika...Carrick i Fletcher jak dla mnie zawodzą na całej linii w tym sezonie, Scholes miał bardzo dobry początek, lecz ostatnio nieco jego forma szwankuje.

Wracając do meczu to niesamowicie cieszą te 3 punkty. Przełamaliśmy fatum tych wyjazdowych remisów i teraz wystarczy je tylko ( i aż utrzymać)...Dla mnie Evra z Sheasym całkiem nieźle się spisywali, często zamieniali pozycjami, ponadto jakby nie było Evra zaliczył asystę przy drugiej bramce Groszka, więc występ na pewno na plus. Na minus zdecydowanie Gaz, który pokazał, że zupełnie nie jest w formie, ponadto środek pomocy, który był absolutnie bezproduktywny w przestrzeni całego meczu. Nieco zawiódł mnie Nani oraz Berba, ale liczę,że to był tylko drobny uskok w ich jak dotąd dobrej formie. MOM zdecydowanie do Chicharo, bo dużo walczył, biegał i zdobył 2 bramki - SAF po raz kolejny pokazał swój geniusz ściągając nieznanego nikomu chłopaka, który już w tym sezonie zdobył 5 bramek.

Na podsumowanie druga w moim mniemaniu najładniejsza bramka United( zaraz po Berbasexie no.2 przeciwko Liverpoolowi):
[Obrazek: d9C6J.gif]

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
25-10-2010 16:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #19
Re: PL: Stoke City 1-2 Manchester United (24.10.2010)
Kolejny słaby mecz w naszym wykonaniu, z tą różnicą, że teraz jakimś cudem zdołaliśmy strzelić drugiego gola, bo znów mielibyśmy powtórkę z rozrywki, czyli nasze prowadzenie, a później jego frajerskie stracenie.

Nadal w naszej grze nic się nie zmieniło. Gramy wolno, nudno, przewidywalnie, niedokładnie. Nadal uważam, że z taką grą nie zmieścimy się na pudle na koniec sezonu. Jak oglądam Chelsea, Arsenal czy City, ich gra wygląda o wiele lepiej.

Wczoraj Nani nie powalił. Zagrał słabiej niż ostatnio, ale na szczęście tym razem mieliśmy Chicharito, który pokazał, że ma niesamowity instynkt strzelecki. Chłopak wie, gdzie się ustawić, aby wpakować piłkę do siatki. Ze Stoke uczynił to dwa razy.

Nie rozumiem w tym sezonie Fergusona. Jego wyborów personalnych. Wczoraj wolał wystawić Evrę na skrzydle niż Obertana, którego gry domaga się wielu kibiców i dziennikarzy. SAF myśli, że Patrice będzie pomykał po skrzydle jak Bale w Tottenhamie?

Kolejny słaby występ O'Shea, który nadal utwierdza mnie w przekonaniu, że jego czas na OT minął.

Podsumowując: Gra znów nie powaliła na kolana, ale tym razem chociaż zdołaliśmy zdobyć trzy punkty.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
25-10-2010 16:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #20
Re: PL: Stoke City 1-2 Manchester United (24.10.2010)
Cytat:Kolejny słaby występ O'Shea, który nadal utwierdza mnie w przekonaniu, że jego czas na OT minął.

żeś dojebał z grubej rury

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
25-10-2010 16:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #21
Re: PL: Stoke City 1-2 Manchester United (24.10.2010)
Smile Faktycznie, Sheasy może nie spisuje się tak jak dawniej, ale każdy wie na co go stać i pamięta formę sprzed 2 sezonów. Myślę, że się rozkręci...Ponadto, wątpię, że ktokolwiek się pożegna z Johnnym po tym, co zrobił na Anfield 3 III 2007.

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
25-10-2010 16:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #22
Re: PL: Stoke City 1-2 Manchester United (24.10.2010)
Jaroldz napisał(a):Kolejny słaby występ O'Shea, który nadal utwierdza mnie w przekonaniu, że jego czas na OT minął.
Irlandczyk się zawsze przyda, bo potrafi zagrać na każdej pozycji i zwykle jest to gra solidna. Wczoraj bardzo dużo strat, rozmowa z Fergiem wskazana, ale nikt nawet nie próbuje myśleć, żeby pozbywać się tak przydatnego rezerwowego.
Nie wiem czego od niego oczekujesz, że tak narzekasz.


Fan United od 1992 roku
25-10-2010 17:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #23
Re: PL: Stoke City 1-2 Manchester United (24.10.2010)
Jaroldz napisał(a):Nie rozumiem w tym sezonie Fergusona. Jego wyborów personalnych. Wczoraj wolał wystawić Evrę na skrzydle niż Obertana, którego gry domaga się wielu kibiców i dziennikarzy.

Tylko w przeciwieństwie do dziennikarzy i kibiców SAF widzi Obertana na co dzień i to jaką formę prezentuję. Jeśli zadecydował, ze nie jest gotowy na występ w podstawowej 11 to pewnie tak jest. To nie Real żeby kibice ustalali wyjściowy skład Tongue

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
25-10-2010 18:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #24
Re: PL: Stoke City 1-2 Manchester United (24.10.2010)
truered napisał(a):Zwróć uwagę na zachowanie Carricka przy wyrównujacej bramce dla Stoke - genialny przechwyt defensywnego pomocnika...Carrick i Fletcher jak dla mnie zawodzą na całej linii w tym sezonie, Scholes miał bardzo dobry początek, lecz ostatnio nieco jego forma szwankuje
W czym niby Michael zawinił, to nie mam pojęcia...
Carrick zawodzi? W każdym meczu, w którym grał bardzo dobrze spisywał się w defensywie, zaliczył sporo odbiorów i przechwytów. Wszak można mu zarzucić za mało gry do przodu, jednak pisanie, że zawodzi na całej linii, jest dla mnie co najmniej śmieszne.



Mój Blog: Pod presją czasu
25-10-2010 19:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #25
Re: PL: Stoke City 1-2 Manchester United (24.10.2010)
Mnie strasznie zdziwiła głupota Neville'a. Przed tym drugim faulem, jak leciał za tym gościem przez chwile, pomyślałem 'dobrze, Gaz, nie fauluj', a ten w tym momencie jeb gościowi w nogi wchodzi. Jakbym Scholesa widział. Sędzia się na szczęście obsrał ze strachu przed Fergiem i go oszczędził.

I mnie zastanawia jak Gaz mógł nie wiedzieć, że schodzi w przerwie :lol: To SAF z nim nie gadał w szatni czy co?

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
25-10-2010 20:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #26
Re: PL: Stoke City 1-2 Manchester United (24.10.2010)
matys napisał(a):I mnie zastanawia jak Gaz mógł nie wiedzieć, że schodzi w przerwie :lol: To SAF z nim nie gadał w szatni czy co?

Ech, to było z premedytacją zrobione Wink

Gdzie jest Groszek?
25-10-2010 20:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #27
Re: PL: Stoke City 1-2 Manchester United (24.10.2010)
Cytat:Ech, to było z premedytacją zrobione Wink
Czemu? Żeby wkurzyć fanów Stołk?

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
26-10-2010 18:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #28
Re: PL: Stoke City 1-2 Manchester United (24.10.2010)
matys napisał(a):
Cytat:Ech, to było z premedytacją zrobione Wink
Czemu? Żeby wkurzyć fanów Stołk?

Żeby Neville'a w qnia zrobić Smile

Gdzie jest Groszek?
26-10-2010 22:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości