Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Bursaspor 0-3 Manchester United (02.11.2010)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #12
Re: CL: Bursaspor - Manchester United (02.11.2010; 20:45)
Pewne zwycięstwo. Przeważaliśmy przez większość spotkania. Dobra i rozważna gra drugiej linii. Sporo błędów w obronie, jednak gospodarze nie potrafili ich wykorzystać.

Edwin - to co miał wybronić to wybronił. Ciut gorzej nogami dzisiaj

Rafael - ładnie podłączał się do ofensywy, w miarę dobrze w obronie. Błędów się nie ustrzegł, jednak zaliczył też kilka udanych interwencji.

Smalling - dobre spotkanie, bez większych błędów.

Vidić - bardzo słabo. Dziecinne błędy, obrońcy parę razy zakręcili nim jak przedszkolakiem.

Evra - bardzo aktywny w ofensywie. W defensywie dwa czy trzy poważniejsze błędy, poza tym było w porządku.

Carrick - kolejne dobre spotkanie. Nieoceniony w defensywie. Imponuje spokojem, dobrze rozgrywał, świetna asysta. Wraca stary dobry Michał.

Fletcher - brawo za bramkę, jednak w dalszy ciągu jest daleki od swojej wysokiej formy. Mam nadzieję, że z kostką wszystko w porządku

Scholes - świetna asysta, do tego dobra gra, my jednak wiemy że Paula stać na więcej

Nani - oby to nie było nic poważnego

Berbatov - nie mam pojęcia co się z nim dzieje. Oglądając go mam wrażenia, jakby grał za karę. Słabo...

Obertan - mam mieszane uczucia. Z jednej strony bardzo fajna bramka i kilka fajnych, udanych akcji, z drugiej zaś sporo niecelnych podań. Nie podobało mi się, to że w pierwszej połowie strasznie szybko pozbywał się piłki. Myślę iż można mu dać pograć w kolejnych meczach, zobaczymy co z tego wyjdzie.


Park - dobra zmiana. Nie był już tak dobry jak w dwóch ostatnich spotkaniach, jednak swoje na boisku zrobił.

Bebe - bramka i świetne dogranie do Berbatova na plus. Poza tym słabo.

Fabio - fajnie, że SAF dał mu choć te 12 minut.

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
02-11-2010 22:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: Bursaspor - Manchester United (02.11.2010; 20:45) - Foster - 02-11-2010 22:46

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości