Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-0 Tottenham (30.10.2010)
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #27
Re: PL: Manchester United 2-0 Tottenham (30.10.2010)
Bardzo pozytywny mecz w wykonaniu United. Wspaniała interwencja VDS po strzale Modricia. Przyzwoite zawody Vidicia, Evry i Rio, w dodatku ładny gol Nemanji. Rafael też dobrze sobie radził w pierwszej połowie szkoda, że nie zakończył swojego rajdu celnym strzałem. W drugiej odsłonie Bale zaczął szaleć na skrzydle i Rafael ustąpił miejsca Brownowi, który go uspokoił. W środku pola najbardziej wyróżniał się Fletcher. Carrick poza jednym strzałem raczej mało widoczny, podobnie jak Berbatov. Chicharito miał trochę niedokładności przy podaniach i kilka niepotrzebnych strat, ale do spółki z Parkiem i Nanim nadawał tempo naszym akcjom. Nani asystował przy pierwszej bramce i (kuriozalnie) zdobył drugą, czego wymagać więcej.

Co do drugiego gola, pierwsze na myśl nasuwa mi się stwierdzenie "Oliwa sprawiedliwa". Należał nam się rzut karny i Nani wykorzystał nieuwagę Gomesa (właściwie to Scholes mu pokazał żeby uderzał). Cała sytuacja wyglądała trochę komicznie i golkiper Tottków był już bliski obrony tego strzału. Ale nawet gdyby nie uznano tego gola trzy punkty zostałyby prawdopodobnie na Old Trafford więc uważam, że nie ma co się o to rozbijać.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
30-10-2010 19:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United 2-0 Tottenham (30.10.2010) - paolo - 30-10-2010 19:45

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości