Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-0 Tottenham (30.10.2010)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #38
Re: PL: Manchester United 2-0 Tottenham (30.10.2010)
W końcu! Dziś wreszcie mogliśmy oglądać dobrze grające United. Gdy należało przyspieszyć, nasi to robili. Gdy należało długo grać piłką i czekać aż goście podejdą nasi to robili. Brawo. Szczególnie podobał mi się spokój w naszej grze po wejściu Scholesa. Mieliśmy wtedy trzech zawodników w środku pola i spokojnie kontrolowaliśmy przebieg gry.
Chyba w końcu zaskoczyliśmy. Mam nadzieję, że teraz będzie już tylko lepiej.

Edwin - świetna interwencja po strzale Modrica.

Rafael - brawo i jeszcze raz brawo. W końcu młodzian zaczyna grać tak jak należy. W pierwszej połowie praktycznie wyłączył Bale z gry.

Rio - parę błędów mu się przytrafiło, jednak zaliczył też sporo udanych i ważnych interwencji.

Vidic - na początku spotkania niepewny, z czasem jednak było coraz lepiej. Podobnie jak Rio błędów się nie ustrzegł, jednak również zaliczył sporo ważnych interwencji

Evra - w pierwszej połowie Lennon sprawiał mu wiele kłopotów. W drugiej części spotkania za wiele do pracy z tyłu już nie miał.

Nani - w pierwszej połowie na plus asysta, poza tym nic wybitnego nie zaprezentował. W drugiej połowie było znacznie lepiej, jego rajdy siały popłoch w obronie gości.

Fletcher - zdecydowanie lepiej niż w poprzednich meczach. Nie jest to jeszcze wszystko na co go stać, ale jest już lepiej.

Carrick - takiego Anglika chcę oglądać zawsze. Świetnie w defensywie, bardzo fajnie z przodu. Wprowadzał mnóstwo spokoju w środku pola, ładnie rozdzielał piłki. Oby tak dalej Michał.

Park - stary dobry Ji. Zasuwał aż miło. Chyba najaktywniejszy na boisku.

Berbatov - jestem rozczarowany. Wyraźnie spuścił z tonu, parę ciekawych zagrań, ale to za mało. Słusznie zmieniony.

Chicharito - bramki dziś nie strzelił, jednak wykonał kawał dobrej roboty. To on wywalczył rzut wolny, po którym padła pierwsza bramka. Poza tym ciągle stanowił zagrożenie dla defensywny Kogutów.


Brown - kolejka naprawdę dobra zmiana. Dobrze widzieć Anglika w formie.

Scholes - ok

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
31-10-2010 09:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United 2-0 Tottenham (30.10.2010) - Foster - 31-10-2010 09:34

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości