Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-0 Tottenham (30.10.2010)
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #41
Re: PL: Manchester United 2-0 Tottenham (30.10.2010)
Bardzo cenne, ważne i zasłużone zwycięstwo. Jak widać, jak trzeba to potrafimy spiąć poślady i zagrać tak jak od United się tego oczekuje. Wprawdzie Koguty również zaprezentowali kawał dobrego futbolu i były takie momenty kiedy bałem się że może paść bramka, ale za każdym razem, w odpowiednim momencie ktoś przerywał akcję świetnym wślizgiem (to najbardziej podobało) albo znakomicie interweniował VDS tudzież mieliśmy nieco szczęścia.
Na pochwałę zasługuje cały zespół i wszystkie formacje oprócz nieco skrytych wczoraj napastników. Najlepiej zaprezentowała się formacja pomocy.

Odnośnie poszczególnych zawodników to bardzo podobała mi się gra Parka :shock: chłopak przeszedł sam siebie. Nie spodziewałem się że po tym co ostatnio prezentował jest w stanie zagrać tak wspaniale. Oprócz tego co znamy, czyli ciągłego ruchu i biegania doszły ciekawe podania, kombinacyjna gra i strzał z dystansu.
Kolejnym którego należy pochwalić jest Carrick- jego spokój, opanowanie, odbiór piłki i kreacja gry po prostu pierwsza klasa.
Nani po raz n-ty w tym sezonie jednoznacznie pokazuje że to będzie jego sezon: szybkość, dryblingi, kombinacyjna gra, asysty i bramki, czego chcieć więcej?
W obronie rządzili Rio i Nemanja- praktycznie nie przejścia gdy graja razem. A na prawej obronie bardzo in plus zaprezentował się Rafael.

Co do naszych przeciwników to widać, że z taką grą będą wysoko w lidze, ale to my wczoraj zasłużyliśmy na zwycięstwo.
Teraz już może być tylko lepiej.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
31-10-2010 15:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United 2-0 Tottenham (30.10.2010) - Lukas - 31-10-2010 15:29

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości