Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester City 0-0 Manchester United (10.11.2010)
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #9
Re: PL: Manchester City - Manchester United (10.11.2010)
Przecież Park gra dość często w środku - w wielu meczach juz się tam sprawdził i osobiście wolę go oglądać tam niż na skrzydle ale z City raczej nie ma innej możliwości. Raz, że Park spełnia ta samą rolę w tej formacji co Scholes a Rudy chyba był oszczędzany na City więc to on wyjdzie na środku, dwa że wolę na skrzydle Parka niż Bebe/Obertana a innej opcji obecnie nie mamy. No chyba, że zagra Giggsy ale to też chyba nie jest najlepsza opcja przy obecnej formie Koreańczyka i niewiadomej formie po kontuzji Giggsa.

Van der Sar
Brown - Ferdinand - Vidic - Evra
Carrick - Fletcher
Nani - Scholes - Park
Chicharito


Tak bym chciał ale pewnie w podstawie wyjdzie Berba - chociaż dla mnie on się nie sprawdza jako osamotniony napastnik i dużo bardziej wolałbym tam zobaczyć Groszka. W pomocy klasyczne trio + jedyne sensowne skrzydła. Jeśli nie zagra Nani to chyba Park na prawej a na lewej Giggsy chociaż nie podoba mi się ta opcja. Nie chcę w tym meczu widzieć ani Obertana ani Bebe, po pierwsze nic nie pokazali z Wolves a po drugie, presja derbów imho zje ich obu.

Czemu Brown a nie Rafael? Uprzedzenie ^^ Wiem, że Brazylijczyk ostatnio zanotował świetny występ przeciwko Tottenhamowi ale jednak derby to derby, olbrzymia presja przy jego niepewności w obronie. Jednak wole starego wyjadacza Browna.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
08-11-2010 18:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester City - Manchester United (10.11.2010) - Lasq - 08-11-2010 18:19

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości