Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester City 0-0 Manchester United (10.11.2010)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #40
Re: PL: Manchester City - Manchester United (10.11.2010)
Śliwa napisał(a):Nuda, nuda, nuda!! :?

1 punkt jest, czekam teraz na hit z Chelsea, żebyśmy w końcu rozwiali wszelkie wątpliwości.

Jak można powiedzieć, że ten mecz był nudny? Mnie mimo, że byłem śpiący, to pełen emocji oglądałem go od pierwszej do ostatniej minuty. Mnóstwo walki, której mogła się podobać, wiele odbiorów, dużo dokładności. Spotkanie na bardzo wysokim poziomie.

Zagraliśmy naprawdę dobrze. Przede wszystkim fenomenalnie środek pola oraz obrona. Niestety, brakło nam argumentów w ofensywie. Nani bezproduktywny, Park jakiś zagubiony, a na Berbę szkoda słów. A to co już mnie najbardziej wkurwiło, to jak miał zejść z boiska, to nie mógł się pospieszyć, musiał pokazać, jaki to jest obrażony. Generalnie, wynik nie jest zły, ale bez wątpienia spory niedosyt pozostaje.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
10-11-2010 23:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester City - Manchester United (10.11.2010) - RedLucas - 10-11-2010 23:05

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości