Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Newsy piłkarskie
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #481
RE: Newsy piłkarskie
Co do faulów w polu karnym no to jednak karny wystarcza. Gdy rzecz dzieje się przed polem karnym i jest TYLKO wolny to wtedy czerwona się należy. Jednak karanie zawodnika czerwoną skoro i tak drużyna przeciwna dostaje karnego.. no to jest podwójna kara. To jeszcze idzie zrozumieć.
29-12-2014 22:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #482
RE: Newsy piłkarskie
Z białą kartką pomysł idiotyczny, ale tak naprawdę po prostu nie ma dobrej metody na walkę z symulką. Jest to rzecz strasznie subiektywna, i naprawdę mało jest sytuacji, gdy patrzysz na dane zdarzenie i mówisz "tu na 100% symulował". Ciężko z tym walczyć, symulki są i będą. Karać jedynie żółtą za te sytuacje, gdy na 100% widać, że symulka i tyle. Nie ma co drążyć tematu w nieskończoność.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
30-12-2014 00:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #483
RE: Newsy piłkarskie
Dla mnie prosta metoda. Jak sędzia nie wychwyci w trakcie meczu, to traktować symulkę jako niesportowe zachowanie i po analizie video dowalać 3 mecze zawieszenia. Raz dwa by się oduczono pajacować.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
30-12-2014 04:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #484
RE: Newsy piłkarskie
zółta kartka to za mało. To żadna kara. A wcale symulowanie widać często. Jak śedzia nie wychwyci to niech związek piłki nożnej to zrobi.
Inaczej futbol będzie dalej żenującym sportem
30-12-2014 08:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #485
RE: Newsy piłkarskie
Zgadzam się żółta kartka to za mało, ale nie rozgraniczałbym tu na symulkę i zwykłe przewinienia. Już kiedyś pisałem, że jestem dużym orędownikiem kar minutowych w piłce nożnej. Kara byłaby dużo bardziej odczuwalna niż same żółte kartki.

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
30-12-2014 09:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #486
RE: Newsy piłkarskie
A może by tak powtórki wideo?

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
06-01-2015 13:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #487
RE: Newsy piłkarskie
robaldo napisał(a):Kara byłaby dużo bardziej odczuwalna niż same żółte kartki.

Zwłaszcza w przypadku bramkarza Smile Poza tym kara ma być adekwatna, a nie bardziej odczuwalna, bo odrąbanie nóg też jest odczuwalne Smile

Gdzie jest Groszek?
12-01-2015 12:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #488
RE: Newsy piłkarskie
Johnson skazany

Cytat:Tam łatwiej też będzie o spotkania, bo charakter czynów, za które został skazany, nie przeszkadza przedstawicielkom płci pięknej i lista chętnych do odwiedzenia go jest długa. Oprócz Flounders znajduje się na niej tłum fanek chcących spotkać się z idolem.

Osadzony otrzymał już od nich mnóstwo listów, które strażnicy muszą sprawdzać pod kątem zamieszczenia w nich ewentualnej trucizny. Oprócz wyznań miłości i zapewnień poparcia w wielu znalazły się intymne zdjęcia nadawczyń. Zarówno w bieliźnie, jak i bez.​

[Obrazek: g1333060359684120787.jpg]

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
03-04-2016 18:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #489
RE: Newsy piłkarskie
Przeszło nieco bez echa w obliczu LM, ale Glasgow Rangers wraca do Scottish Premier League. Jakoś zawsze wolałem Rangersów od Celticu i cieszę się, że Old Firm Derby wracają na najwyższy poziom ligi szkockiej.
06-04-2016 11:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #490
RE: Newsy piłkarskie
W sumie fajnie, ale nie zgodzę się co do należytej hierarchii w Glasgow Smile

Gdzie jest Groszek?
06-04-2016 13:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #491
RE: Newsy piłkarskie
Proponuje dla odmiany Celtic zdegradować do czeluści boisk amatorskich.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
06-04-2016 19:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości