Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Newsy piłkarskie
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #1
Newsy piłkarskie
W tym temacie dyskutujemy o wszelkiego rodzaju newsach związanych z piłką nożną. Zapraszam do pisania Smile


Fan United od 1992 roku
27-01-2008 14:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #2
Re: Newsy piłkarskie
Cytat:Władze angielskiej Premier League rozważają rozgrywanie meczów poza granicami Anglii, na przykład w Azji lub w USA - donosi BBC Sport. Zgodę wyraziły wszystkie kluby ligi.

Podczas czwartkowego spotkania w Londynie przedstawiciele wszystkich dwudziestu klubów Premiership wyrazili zgodę na powiększenie sezonu do 39 spotkań. Dodatkowa kolejka - dziesięć meczów - miałaby być rozgrywana w różnych miastach świata, które płaciłyby za możliwość goszczenia angielskich klubów. Prawa miałyby przysługiwać pięciu miastom, w każdym z nich odbywałyby się dwa mecze.
Pary w dodatkowej kolejce mają być losowane. Pięć najlepszych zespołów zostanie rozstawionych. Punkty zdobyte w dodatkowej, wyjazdowej kolejce liczyłyby się do końcowej tabeli Premiership. Zmiany miałyby obowiązywać od sezonu 2010/2011. Ostateczna decyzja w tej sprawie prawdopodobnie nie zostanie jednak podjęta wcześniej niż w czerwcu.
Co myślicie?


Fan United od 1992 roku
07-02-2008 16:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adisan Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 20
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #3
Re: Newsy piłkarskie
Kretynizm. Nie wiem co oni sobie myślą. Nie wiem, ciężko to opisać. Kibice już się buntują, Platini już powiedział co o tym myśli. Mam nadzieję, że wycofają ten chory pomysł. Pieniążki, ach pieniążki. Do tego to losowanie par. <świr>
11-02-2008 23:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #4
Re: Newsy piłkarskie
Słyszeliście, że Hajto strzelił w sparingu bramkę z 45 metrów?

Podobno prezes Górnika ma to na taśmie i wrzuci niedługo na YouTube. Zresztą nie wiem, czy już tego nie ma.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
15-02-2008 18:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #5
Re: Newsy piłkarskie
Cytat:AC Milan jest gotowy ściągnąć na San Siro napastnika Chelsea Londyn Didiera Drogbę. Kontuzja, której doznał Ronaldo wymusza na włoskim klubie znalezienie dodatkowego napastnika.
Według "La Gazzetta dello Sport" Milan planuje "rozbić bank", by skusić Drogbę do przeprowadzki do Włoch i sprzątnąć reprezentanta Wybrzeża Kości Słoniowej sprzed nosa FC Barcelonie.

Heh Drogba we Włoszech/Hiszpanii Big Grin?


Cytat:Reprezentant Togo i napastnik Arsenalu Londyn Emmanuel Adebayor jest bardzo pewny swoich umiejętności. W wywiadzie dla jednej z włoskich gazet powiedział, że jest lepszy od Thierry'ego Henry i Samuela Eto'o.
- Gdybyśmy grali w jednej drużynie to Henry i Eto'o siedzieliby na ławce - powiedział Adebayor, który grał kiedyś wraz z Henrym w Arsenalu.

A świstak siedzi i zawija je w te sreberka...

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
15-02-2008 22:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #6
Re: Newsy piłkarskie
paolo napisał(a):Słyszeliście, że Hajto strzelił w sparingu bramkę z 45 metrów?

Podobno prezes Górnika ma to na taśmie i wrzuci niedługo na YouTube. Zresztą nie wiem, czy już tego nie ma.

Ja to słyszałem już dosyć dawno Big Grin

radzio napisał(a):Według "La Gazzetta dello Sport" Milan planuje "rozbić bank", by skusić Drogbę do przeprowadzki do Włoch i sprzątnąć reprezentanta Wybrzeża Kości Słoniowej sprzed nosa FC Barcelonie.

Dlaczego nie ? CFC ma przecież Anelkę a Drogba jakoś już wspominał, że chciałby zmienić klub.
16-02-2008 09:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #7
Re: Newsy piłkarskie
radzio napisał(a):
Cytat:Reprezentant Togo i napastnik Arsenalu Londyn Emmanuel Adebayor jest bardzo pewny swoich umiejętności. W wywiadzie dla jednej z włoskich gazet powiedział, że jest lepszy od Thierry'ego Henry i Samuela Eto'o.
- Gdybyśmy grali w jednej drużynie to Henry i Eto'o siedzieliby na ławce - powiedział Adebayor, który grał kiedyś wraz z Henrym w Arsenalu.

Ja bym się nie nadawał na wiernego fana Arsenalu pod ŻADNYM względem. Kolejny czarny gwiazdorek(to nie rasizm) w Europie. Nastrzelał bramek i się szczyci, dobrze, że niedługo weźmie lekcję od Rio i Vidicia.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
16-02-2008 09:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #8
Re: Newsy piłkarskie
paolo napisał(a):Nastrzelał bramek i się szczyci, dobrze, że niedługo weźmie lekcję od Rio i Vidicia.

A skąd masz taką pewność ? Być może Togijczyk nam też pokaże jaki jest mocny w tym sezonie :?
16-02-2008 09:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #9
Re: Newsy piłkarskie
Cytat:Być może Togijczyk nam też pokaże jaki jest mocny w tym sezonie :?
Jak dla mnie to on już nam pokazał... Ma tyle samo goli co Cris, potrafi strzelić zarówno z głowy jak i z nogi, jest szybki, zwinny i z techniką widać że też miał do czynienia Wink ale z tym że jest lepszy od Henry'ego i Eto'o to przesadził.
16-02-2008 09:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #10
Re: Newsy piłkarskie
Miko napisał(a):
paolo napisał(a):Nastrzelał bramek i się szczyci, dobrze, że niedługo weźmie lekcję od Rio i Vidicia.

A skąd masz taką pewność ? Być może Togijczyk nam też pokaże jaki jest mocny w tym sezonie :?

Chodzi mi po prostu o to, że jak powiedział Stefan1555 za bardzo przesadza ze SWOJĄ pewnością siebie.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
16-02-2008 16:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
McLaren Offline
Member
***

Liczba postów: 74
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #11
Re: Newsy piłkarskie
Dla mnie Adebayor to zwykły gbur i arogant. Nie osiągnął żadnego sukcesu w dorosłym futbolu oprócz... awansu do MŚ 2006. Kim więc jest wielki piłkarz z Togo? Jak porównywać go do Henry'ego, czy Eto'o? Pod względem jednego sezonu i zdobytych goli, gdy jeden nie zaaklimatyzował się jeszcze w pełni w nowym miejscu pracy, a drugi zaczął rozgrywki od super-poważnej kontuzji, by następnie po powrocie do zdrowia wyjechać na Puchar Narodów Afryki? Naprawdę żenujące. Szkoda, że dziś nie zagrał, by lekko przyhamował. Niech wygra przynajmniej koronę Króla Strzelców EPL.
16-02-2008 23:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #12
Re: Newsy piłkarskie
McLaren napisał(a):Szkoda, że dziś nie zagrał, by lekko przyhamował.
Zagrał w końcówce, ale jak reszta słabeuszy z Londynu nic nie pokazał przy naszych defensorach. Za to złapał kartkę za śmieszne symulowanie w polu karnym, na oczach sędziego.
Chyba jednak za bardzo ceni swoje umiejętności, wypowiadając takie słowa. Albo chce zagrać w Barcelonie i pokazać obu wymienionym piłkarzom, że jest lepszy :?


Fan United od 1992 roku
17-02-2008 08:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #13
Re: Newsy piłkarskie
mufc.pl napisał(a):Arsene Wenger uważa, że stan murawy na Old Trafford był jedną z przyczyn słabego występu jego piłkarzy w przegranym 0:4 spotkaniu z Manchesterem United.

Kanonierzy przez pełne 90 minut nie potrafili przeciwstawić się znakomicie usposobionej drużynie sir Alexa Fergusona. Choć Wenger przyznaje, że to nie był najlepszy dzień dla jego piłkarzy, to jednak szuka również usprawiedliwień gdzie indziej.

"Trudno jest znaleźć jakieś pozytywy po takim występie. Cieszyć może jedynie to, że nikt nie doznał kontuzji. Nawet przed czerwoną kartką dla Eboue nie potrafiliśmy się im przeciwstawić. Było ciężko. Wyglądaliśmy bardzo słabo fizycznie. To nie był nasz normalny poziom"

"Człowiek od przygotowania boiska miał jednak tak samo słaby dzień jak my. Zobaczycie, że następnym razem przyjedziemy tu w zupełnie innej formie, a murawa też będzie wtedy w innym stanie. To boisko to hańba. Mam w składzie piłkarzy wartych po 20-25 mln funtów, a nie mogą celnie podać piłki, bo ta stale podskakuje."

Jakoś naszym to nie przeszkadzało.... Heh oj, oj i tak to nie osłodzi Wam goryczy porażki...

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
17-02-2008 09:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #14
Re: Newsy piłkarskie
radzio napisał(a):Jakoś naszym to nie przeszkadzało...
Dokładnie. Warunki były jednakowe dla obu stron.
Mam nadzieję, że na Old Trafford jednak zabiorą się za wymianę tej murawy, bo faktycznie ona w dość średnim stanie jest.
radzio napisał(a):To boisko to hańba. Mam w składzie piłkarzy wartych po 20-25 mln funtów, a nie mogą celnie podać piłki, bo ta stale podskakuje."
A u nas grają murarze i rzeźnicy warci 10 tys funtów :twisted:


Fan United od 1992 roku
17-02-2008 09:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #15
Re: Newsy piłkarskie
sebos_krk napisał(a):
radzio napisał(a):Jakoś naszym to nie przeszkadzało...
Dokładnie. Warunki były jednakowe dla obu stron.
Mam nadzieję, że na Old Trafford jednak zabiorą się za wymianę tej murawy, bo faktycznie ona w dość średnim stanie jest.
radzio napisał(a):To boisko to hańba. Mam w składzie piłkarzy wartych po 20-25 mln funtów, a nie mogą celnie podać piłki, bo ta stale podskakuje."
A u nas grają murarze i rzeźnicy warci 10 tys funtów :twisted:

Złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy... Imo Wenger powinien takich tekstów nie strzelać publicznie, jak chce pocieszyć zawodników to w szatni Big Grin

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
17-02-2008 09:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości